Jump to content
Okk

triiceps , biiceps

Recommended Posts

Tere

Olen kuulnud ja lugenud , et biicepsit ja triicepsit oleks soovitav teha ühel päeval. Ise teen praegu biica ja triica ühel päeval ja õlga ja selga ühel päeval , aga viimasel ajal olen märganud , et üsna mõtetu tuulutamine käib seljale pärast õla tegemist (ei jõua lihtsalt) . Äkki peaks õlga ja biica ühel ja selga ja triica teisel päeval tegema . Aja puudusel kahjuks võimalik 3 korda nädalas saalis käia.Kolmas päev läheb rinna ja jala tähe all.Ehk on kellelgi mõni hea soovitus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitseps, Selg

Triitseps, Rind

Õlg, Jalg

Biitseps Rind

Triitseps Selg

Õlg Jalg

näiteks..

Ja kui sa teedki selga ja õlga ühel päeval, siis tee ikka suurem lihasgrupp, ehk selg ennem.. siis pärast tõmbad õla surnuks omal, kui selg seda juba on..

Muudetud kasutaja past poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Olen kuulnud ja lugenud , et biicepsit ja triicepsit oleks soovitav teha ühel päeval.

Muidu soovitada saab ka harjutuste moju jargi, et rinnaharjutused koormavad triitsepsit, seljaharjutused ola tagaosa jne, seega selg ja olg voiks koos olla, rind ja triitseps samuti jne, oleneb harjutuste kombineerimsiest. Tegin ise olg+triitseps trennis roobaspuudelt surumist eile, ja kuna pole ammu juba trennis kainud, eelmisest reedest saati, siis andis trenn hea tuntava lihasvalu. Ja nimelt esmakordselt oli hea tunda, et rind on valus, koormust saanud, meenutan ,et tegi nvaid 3 seeriat roobaspuid, ja ka ploki allasurimine vois veidi ebapuhta soorituse tottu rinda mojutada, rinnalt surumisi ei teinud. Ja nagu naha, siis triitsepsi trennis sai rind ikka korraliku koormuse. Seega miks mitte soovitada rind+triitseps trennipaeva, saaks mone harjutusega molemat lihast mojutada. Et jah, kogemuse jagamise vormis siis oelduna, et pole varem tunnetanud, et roobaspuudel surumine rinda mojutaks, no seda pole tunnetanud, kuna tihe rutiinne treeningraafik vast. Et ma soovitaks ntx rinda triitsepsiga koos teha, selle motte baasil, mida raakisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbas puud treenivatki rinda ka! olles sirge rohkem triitsepsit ja kui nt. sõber tõmbab sinu keha tahapoole või ka kallutad ennast ette poole siis väga hea rinna harjutus.

Aga miks teed ennem õla ja siis selg, proovi ennem selg ja siis õlg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline see supperseerija veel on ? Pole kuulnud nagu, Palun kirjelda :)

Tahad sa nüüd norida või tõesti ei tea? Superseeria (mitte supperseerija kui seda mõtlesid) on see, kui ei tee seeriate vahele pausi ja võtad raskust maha. Näiteks teed rinnale tõmbed plokil alustades 85kg ja lõpetades kuskil 35-45kg, võid ka täitsa nulli minna muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad sa nüüd norida või tõesti ei tea? Superseeria (mitte supperseerija kui seda mõtlesid) on see, kui ei tee seeriate vahele pausi ja võtad raskust maha. Näiteks teed rinnale tõmbed plokil alustades 85kg ja lõpetades kuskil 35-45kg, võid ka täitsa nulli minna muidugi.

Äitäh Sulle, ma tõesti ei teadnud mis asi see on. :D Nüüd tean :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline see supperseerija veel on ? Pole kuulnud nagu, Palun kirjelda :)

superseeria peaks olema nii et treenid vastaslihaseid(biic vs. triic, rind vs. selg..jne) algul 10x biic siis 30sek. paus ja 10x triic, siis 9x sama jne kuni 4xni välja... siis vähendad kaalu ja hakad 4kordusest liikuma sammhaaval 20korduseni( kuimuidugi jõuad niikaugele)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
superseeria peaks olema nii et treenid vastaslihaseid(biic vs. triic, rind vs. selg..jne) algul 10x biic siis 30sek. paus ja 10x triic, siis 9x sama jne kuni 4xni välja... siis vähendad kaalu ja hakad 4kordusest liikuma sammhaaval 20korduseni( kuimuidugi jõuad niikaugele)

Tänud ka Sulle :) , muideks andsid päris hea mõtte mulle mida järgmine aasta trennis teha :D !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud ka Sulle :) , muideks andsid päris hea mõtte mulle mida järgmine aasta trennis teha :D !

aga siukest seerist tehakse aegajalt et lihas ei harjuks nn. üksluisuse ja rutiiniga, et siis teed siukse pump efekti ja tõmbad lihase siga läbi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Superseeria ehk jadaseeria on selline, kus teine harjutus jadas ikka kannatab, kuna esimene vasitas. ega see ,et esimene harjutus ei vasitanud otseselt sama lihast ei loe, psuuhika ja suda on ikkagi vasinud. Teise harjutuse void kasulikkuse osas ahju kirjutada. See jadastamine on ikka uks rumal tegu uldjuhul, enamasti, enamikejaoks.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No superseeriana saab teha ainult isoleerivaid harjutusi ja need pole kehale just kuigi kurnavad, niiet mingist südame või psüühika väsimisest ei saa juttugi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×