Jump to content
ArturTT

Mõned algaja küsimused.

Recommended Posts

Tere,Oleks ka siis vaikselt plaan hakata trenniga tegelema alates 11ndast veebruarist.Trenni põhi eesmärk oleks saada kõvasti jõudu juurde.Muidugi mingi muskel peaks ka juurde tekkima,kuna hetkel olen suhteliselt rasvane (kõhu ümbermööt 95cm :) ja kaal on 90 kg ligi,Pikkust on ~180 cm).

Trenni olen teinud suhteliselt vähe,Samas igapäev olen teinud füüsilist tööd (töö ehitusel).

Milline peaks sellisel juhul ~treeningkava olema,Kui toitumisharjumusi ei tahaks eriti muuta?

Kus oleks parim treenida mustamäel ehitajate tee kandis? Nõmme spordikeskus?

Edit: Parandasin kirja vea :D

Muudetud kasutaja ArturTT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ptui :D sorry 95 cm ikke ;),See on see kiire kirjutamine :D

No selge.Trükivigu ikka tuleb ette.

Anlt et,ikka ei saa aru,kus see rasv sul on.Olen sama pikk ja vööümbermõõt täpselt sama ...

kaalu ~110kg - a rasva ei paista nagu eriti ..., :)

Ei tahaks nagu uskuda,et sul mingi 'irmus pekikuhi kuskil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise elan ka ehitajate teel, mu arust kõige mugavam on minna ttü spordihoone jõuxi, 400 eeku on pääse ka.Aga seda ma võin kohe öelda, et ega kui toitumisharjumusi ei muuda, siis pole mõtet tulemust ka loota,Ma olen seal samas ttü jõuxis näinud vendasid, kes on käinud sama kaua, kui mina, poolteist aastat, aga midagi muud peale jõu pole tulnud ja sedagi mitte just märkimisväärselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis varustus TTÜ jõusaalis on? Selles mõttes, et mis seadmed, masinad jne? jalapress on? smith? seljamasinad millised peale ploki? hea oleks kui saaks mingi ülevaate.

Palju seal rahvast käib? millal vabam, millal kitsam? Treener on?

Aitäh.

Muudetud kasutaja someday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selge.Trükivigu ikka tuleb ette.

Anlt et,ikka ei saa aru,kus see rasv sul on.Olen sama pikk ja vööümbermõõt täpselt sama ...

kaalu ~110kg - a rasva ei paista nagu eriti ..., :)

Ei tahaks nagu uskuda,et sul mingi 'irmus pekikuhi kuskil.

Ma 3 cm pikem (183), kaal 89 kg, vööümbermõõt kõige laiemast kohast ka 95 cm, pekki kõhupiirkonnas ikka kõvasti. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,Oleks ka siis vaikselt plaan hakata trenniga tegelema alates 11ndast veebruarist.Trenni põhi eesmärk oleks saada kõvasti jõudu juurde.Muidugi mingi muskel peaks ka juurde tekkima,kuna hetkel olen suhteliselt rasvane (kõhu ümbermööt 95cm :D ja kaal on 90 kg ligi,Pikkust on ~180 cm).

Trenni olen teinud suhteliselt vähe,Samas igapäev olen teinud füüsilist tööd (töö ehitusel).

Milline peaks sellisel juhul ~treeningkava olema,Kui toitumisharjumusi ei tahaks eriti muuta?

Kus oleks parim treenida mustamäel ehitajate tee kandis? Nõmme spordikeskus?

Edit: Parandasin kirja vea :D

Toitumisharjumuste mitte muutmine ei ole just kõige efektiivsem vahend. Oleneb samas kõik sellest, milline ta sul hetkel on. Kui iga päev viskad burgeri-kaks, pizzat ja muud rasvast sisse ja teed trenni, siis pead üsna kõvasti trenni tegema. (:

Kaalu alandamiseks on ju siiski vaja põletada rohkem kaloreid, kui tarbid. Postita oma keskmine toitumine siia. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki vastanuid,ja vabandan et paar päeva teemale ligi pole pääsenud.

Keegi oskab ttü spordihoone ja nõmme spordikeskuse vahet võrrelda? keegi kunagi kuskil mainis et ttü spordihoones pidavat seadmete seisukord olema selline nagu ta just seda ka on ... Kuidas ttü spordihoones saunaga lood on?

Kaalu alandamiseks on ju siiski vaja põletada rohkem kaloreid, kui tarbid. Postita oma keskmine toitumine siia. smile.gif

Suht tavaline toitumine: Hommikul 6 vorsti leiba/saia või siis puder/makaronid/praetud munad lõuna:mingi suuremat sorti praad,Või jääb vahele

Õhtu-kuidas kunagi (supp/leivad jne). Päeva jooksul ka läheb kindlasti ka mõni jäätis/sokolaad käiku.

Muudetud kasutaja ArturTT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht tavaline toitumine: Hommikul 6 vorsti leiba/saia või siis puder/makaronid/praetud munad lõuna:mingi suuremat sorti praad,Või jääb vahele

Õhtu-kuidas kunagi (supp/leivad jne). Päeva jooksul ka läheb kindlasti ka mõni jäätis/sokolaad käiku.

Ma sain algul aru,et kavatsed pekist vabaneda,aga ...

noh,küllap mina loll.

Kui suureks kavatsed kaalu peki arvel kasvatada?Sumomaadleja karjäär ootamas?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan kõiki vastanuid,ja vabandan et paar päeva teemale ligi pole pääsenud.

Keegi oskab ttü spordihoone ja nõmme spordikeskuse vahet võrrelda? keegi kunagi kuskil mainis et ttü spordihoones pidavat seadmete seisukord olema selline nagu ta just seda ka on ... Kuidas ttü spordihoones saunaga lood on?

Suht tavaline toitumine: Hommikul 6 vorsti leiba/saia või siis puder/makaronid/praetud munad lõuna:mingi suuremat sorti praad,Või jääb vahele

Õhtu-kuidas kunagi (supp/leivad jne). Päeva jooksul ka läheb kindlasti ka mõni jäätis/sokolaad käiku.

tavalisest toitumisest asi küll kaugel ;) sellise toitumisega nüüd küll mitte mingisugust jõu ega lihaskasvu pole loota!

variandid:

1) tellid toitumiskava ja JÄRGID seda

2) loed artikleid ja paned jõu ning lihaskasvatamise põhimõtetega ise toitumiskava kokku

3) sööd samamoodi edasi ja oled väga optimistlik ;)

ise kunagi valisin teise variandi, kuna isiklik huvi oli suur, aga kui isiklik huvi nii suur pole siis on esimene tükkmaad kergem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan kõiki vastanuid,ja vabandan et paar päeva teemale ligi pole pääsenud.

Keegi oskab ttü spordihoone ja nõmme spordikeskuse vahet võrrelda? keegi kunagi kuskil mainis et ttü spordihoones pidavat seadmete seisukord olema selline nagu ta just seda ka on ... Kuidas ttü spordihoones saunaga lood on?

Suht tavaline toitumine: Hommikul 6 vorsti leiba/saia või siis puder/makaronid/praetud munad lõuna:mingi suuremat sorti praad,Või jääb vahele

Õhtu-kuidas kunagi (supp/leivad jne). Päeva jooksul ka läheb kindlasti ka mõni jäätis/sokolaad käiku.

/ võib lugeda kui "või",Mitte et iga hommik sööks sihukese hunniku asju. näiteks esmaspäeva hommik 6 leiba,teisipäeva hommik puder ,kolmapäeva hommik praetud munad, neljapäev veel mingi muu asi.Loodan et sa said ka niimodi asjale pihta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selge.Trükivigu ikka tuleb ette.

Anlt et,ikka ei saa aru,kus see rasv sul on.Olen sama pikk ja vööümbermõõt täpselt sama ...

kaalu ~110kg - a rasva ei paista nagu eriti ..., ;)

Ei tahaks nagu uskuda,et sul mingi 'irmus pekikuhi kuskil.

Ma olen 185cm pikk, kaal 77 ning kõhupeal ikka mõnusalt võdisevat ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×