Jump to content
Wahvel

Kava millega ma alustasin

Recommended Posts

Njaaaaaaa ega ma ei tea ennast mingiks edasi jõudnuks kuid ega algaja ka ei ole kuna on saand seda kangi korralikult tõsta juba . Reegin nagu sellest kuidas ma alustasin ja mida tegin ehk saab keegi siit midagi kõrvataha panna jne ... Kui avastasin kunagi fitnessi lehekülje siis sai siis foorumis ikka tunde jännatud . lugesin kõik toitumisest kreatiinides , valkudest jne. tunnen et praegu tuleb sellest väga kasu. Ennem kui sai jõusaali tehtud lugesin ma neid foorumeid ja kodus niisama kätekõverdusi mingi kuu aega vms . Nu siis sai üks kord sõbraga jõusaali mindud ja seal see kuukaart ära osta . Siis kaalusin ma mingi 72 kg ja 184 cm pikk . Käisin kogaegu 4 korda nädalas trennis ja õgisin ikka korralikult kuna ma ei muretse rasva pärast sai proovitud ka valgu jooke kui need tekitasid vistrike . Alguses käies tekkis igavene isu süüa kõik värvilisi tablette mida see armas amazoni pood pakub aga õnnneks ma sinna maani ei jõdnud vaid piirdusin kohupiima söömisega :) Mu jutt kindlasti on enamuse jaoks mõttetu aga ehk mõni saab siit panan midagi kõrva taha kes kaalub astuda jõusaali .Jõusaalis olen katsunud ikak teha trenni nii palju kui jaksan sest mul kopp ees nendest niiisama lobisejatest seal.

Ei ütleks et see trennis käik mulle kahjulik oli kuna käisin 9 kuud ja peale seda kaalusin 93 kg. muidu väike rasva osa ka ;) aga samas jõudu ja lihast oli ilusti .Nu sai ikka pidu pandud ka korralikult kuid usun et tulemused ilma alkota oleksid palju paremad old .

Kava

E-Rind ja Jalad

T-Selg

K-Vaba

N-Õlg ja Trapets

R-Biitesp ja Triitseps.

Kõike harjutisi teen ma alati 4*8 ma ei tea kui õige see on aga minule need mõjusid . nii et ma ei hakka iga hajutuse taha kirjutama seerijate arvu. SORRY ma ei oska seletada hästi harjutusi ;)

Rind - lamades surumine,Hantlitega lendamine,kaldpingil hantlitega lendamine,kaldpingil surumine

Jalad -kükk,päka tõusud kang turjal, kuna suur valik oli jala treenimis aparaate siis valisin ma iga nädal migi uut , jalgadele m ei pööranud suurt tähelepanu kuid treenimata ka ei jätnud.

Selg- Bloki tõmbed selja taha laia haardega , bloki tõmbed ette kitsa haardega , bloki tõmbed eest ,keha ette kallutatnua hantlitega lendamine, siis alaseljale jõu tõstmine ja keha tõsmine pingil.

Õlg-istdes kangi eest üles surumine,seljaga vastu seina ketta tõstmine näo kõrgusele, istudes hantlitega lendamine külgedele, seljatagant kangi surumine üles

Trapets-Eest õlgade kehitamine ja tagant

Biitseps-Scott pingil kangiga Z-kangiga käte kõverdamine,Scott pingil hantlitega pihud sisse poole käte kõverdamine,kald pingi peal käte kõverdamine( all on pihud sisse poole ja üle minemise aeg liiguvad sujuvalt pihud üles ),seistes kangiga käte kõverdamine,

Triitseps-Bloki alla lükked,seistes hantlitega kõverdmine ,kitsa haardega rinnalt surumine,siis jalad ühe pingi peale ja käed teise pingi peale ja lasen kätest keha alla ja vajadusel lisan kettad kõhu peale .

Niii selle asjaga on ühel pool! Koenumad tegijad ärge kritiseeriga aga mina arvan et asi ei tohiks eriti vale olla kuna enda peal nägin väga häid tulimusi sest ma ikkagi olin suht kilu :D Nujah ja vanust mul 18 lisan lõppu ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaaaaaaa ega ma ei tea ennast mingiks edasi jõudnuks kuid ega algaja ka ei ole kuna on saand seda kangi korralikult tõsta juba . Reegin nagu sellest kuidas ma alustasin ja mida tegin ehk saab keegi siit midagi kõrvataha panna jne ... Kui avastasin kunagi fitnessi lehekülje siis sai siis foorumis ikka tunde jännatud . lugesin kõik toitumisest kreatiinides , valkudest jne. tunnen et praegu tuleb sellest väga kasu. Ennem kui sai jõusaali tehtud lugesin ma neid foorumeid ja kodus niisama kätekõverdusi mingi kuu aega vms . Nu siis sai üks kord sõbraga jõusaali mindud ja seal see kuukaart ära osta . Siis kaalusin ma mingi 72 kg ja 184 cm pikk . Käisin kogaegu 4 korda nädalas trennis ja õgisin ikka korralikult kuna ma ei muretse rasva pärast sai proovitud ka valgu jooke kui need tekitasid vistrike . Alguses käies tekkis igavene isu süüa kõik värvilisi tablette mida see armas amazoni pood pakub aga õnnneks ma sinna maani ei jõdnud vaid piirdusin kohupiima söömisega :D Mu jutt kindlasti on enamuse jaoks mõttetu aga ehk mõni saab siit panan midagi kõrva taha kes kaalub astuda jõusaali .Jõusaalis olen katsunud ikak teha trenni nii palju kui jaksan sest mul kopp ees nendest niiisama lobisejatest seal.

Ei ütleks et see trennis käik mulle kahjulik oli kuna käisin 9 kuud ja peale seda kaalusin 93 kg. muidu väike rasva osa ka ;) aga samas jõudu ja lihast oli ilusti .Nu sai ikka pidu pandud ka korralikult kuid usun et tulemused ilma alkota oleksid palju paremad old .

Kava

E-Rind ja Jalad

T-Selg

K-Vaba

N-Õlg ja Trapets

R-Biitesp ja Triitseps.

Kõike harjutisi teen ma alati 4*8 ma ei tea kui õige see on aga minule need mõjusid . nii et ma ei hakka iga hajutuse taha kirjutama seerijate arvu. SORRY ma ei oska seletada hästi harjutusi :P

Rind - lamades surumine,Hantlitega lendamine,kaldpingil hantlitega lendamine,kaldpingil surumine

Jalad -kükk,päka tõusud kang turjal, kuna suur valik oli jala treenimis aparaate siis valisin ma iga nädal migi uut , jalgadele m ei pööranud suurt tähelepanu kuid treenimata ka ei jätnud.

Selg- Bloki tõmbed selja taha laia haardega , bloki tõmbed ette kitsa haardega , bloki tõmbed eest ,keha ette kallutatnua hantlitega lendamine, siis alaseljale jõu tõstmine ja keha tõsmine pingil.

Õlg-istdes kangi eest üles surumine,seljaga vastu seina ketta tõstmine näo kõrgusele, istudes hantlitega lendamine külgedele, seljatagant kangi surumine üles

Trapets-Eest õlgade kehitamine ja tagant

Biitseps-Scott pingil kangiga Z-kangiga käte kõverdamine,Scott pingil hantlitega pihud sisse poole käte kõverdamine,kald pingi peal käte kõverdamine( all on pihud sisse poole ja üle minemise aeg liiguvad sujuvalt pihud üles ),seistes kangiga käte kõverdamine,

Triitseps-Bloki alla lükked,seistes hantlitega kõverdmine ,kitsa haardega rinnalt surumine,siis jalad ühe pingi peale ja käed teise pingi peale ja lasen kätest keha alla ja vajadusel lisan kettad kõhu peale .

Niii selle asjaga on ühel pool! Koenumad tegijad ärge kritiseeriga aga mina arvan et asi ei tohiks eriti vale olla kuna enda peal nägin väga häid tulimusi sest ma ikkagi olin suht kilu ;) Nujah ja vanust mul 18 lisan lõppu ära ;)

siis sa oled küll julmem tegija kui suutsid vitamiinide sõõmisest loobuda :D (ei oska midagi muud "värvilisteks" tablettideks pidada :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis sa oled küll julmem tegija kui suutsid vitamiinide sõõmisest loobuda :D (ei oska midagi muud "värvilisteks" tablettideks pidada :) )

nuu ma rohkem mõtlen nede all keelatuid asju :D ja isegi kui need tabletid on vitamiinid siis eks tablet jääb tabletiks ja mida vähem neid süüa seda parem ;) vb tõesti ei saa toidust nii palju kätte kui vaja aga ikakgi magu jääb tervemaks kui neid ei söö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nuu ma rohkem mõtlen nede all keelatuid asju :) ja isegi kui need tabletid on vitamiinid siis eks tablet jääb tabletiks ja mida vähem neid süüa seda parem :D vb tõesti ei saa toidust nii palju kätte kui vaja aga ikakgi magu jääb tervemaks kui neid ei söö

Julgeksin väita, et nimetatud poes on legaalne kraam. Neid keelatuid asju võid mujalt otsida. Üleüldse oleksid võinud kogu selle jutu jaoks blogi kirjutada. Kõigile parem. Edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nuu ma rohkem mõtlen nede all keelatuid asju :D ja isegi kui need tabletid on vitamiinid siis eks tablet jääb tabletiks ja mida vähem neid süüa seda parem :D vb tõesti ei saa toidust nii palju kätte kui vaja aga ikakgi magu jääb tervemaks kui neid ei söö

Siin lehel keelatud kraami pole ja isegi sellest rääkimine on keelatud :) Ilmselt käisid kuskil mujal lehel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×