Jump to content
Noor_yritaja

Relieefsed kõhulihased

Recommended Posts

Tervist,

olen trenni suhtes algaja. Saalis ei käi, aga teen kodus kõhulihaseid ja biitsepsit veidi. Kõhulihased on nagu suurenenud küll, aga nende väljapaistvus pole eriti suur. Tahaks, et naha ja lihaste vahel ei oleks rasva. Seda aga tavalised kõhulihaseharjutused ära ei kaota. Kuidas kaotada kõhu pealt rasva, et lihased selgelt ja konkreetselt välja joonistuksid? Teiseks - kõhulihastega tuleks vist paralleelselt teha seljalihaseid?? Mis harjutusi soovitate koduseks tegemiseks?

Mikk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

olen trenni suhtes algaja. Saalis ei käi, aga teen kodus kõhulihaseid ja biitsepsit veidi. Kõhulihased on nagu suurenenud küll, aga nende väljapaistvus pole eriti suur. Tahaks, et naha ja lihaste vahel ei oleks rasva. Seda aga tavalised kõhulihaseharjutused ära ei kaota. Kuidas kaotada kõhu pealt rasva, et lihased selgelt ja konkreetselt välja joonistuksid? Teiseks - kõhulihastega tuleks vist paralleelselt teha seljalihaseid?? Mis harjutusi soovitate koduseks tegemiseks?

Mikk

Peaksid toitumise paika panema. Harjutustega on väga raske seda rasvakihti ära kaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga raske on ju seda paika panna, arvestades, et ma ei treeni ennast pidevalt jõusaalis..

No teine variant:

nuumad end edasi ...

ja unusta kõhulihased.

Ei saa kõike korraga - süüa,mida tahad ja "kuiva" keha.

Valik on sinu, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei peagi toitumist nii rangelt paika panema ,kui sa pole professionaalne treenija.

Sa teed oma kõhulihastele juba sellega heateo ,kui sa teatud toite väldid,näiteks hamburgerid,friikartulid,krõpsud,coca,majonees ning magusaga ei tasuks liiale minna.

Kui siin foorumis natuke ringi sirvida ,siis peaksid saama toitumise põhitõed teada.

Jõudu tööle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Existence..

Milline on aeroobne trenn? Jooksmine ja rattasõit? (Vabandust, olen väga loll sellel alal :/)

Ning milliseid koduseid seljalihaseharjutusi soovitate balanseerimaks kõhulihasetrenni?

:)

tee alaselga...oled kõhuli maas ja tõstad ülakeha maast lahti ja nii pumpadki.

loodan, et oli arusaadav :D ..raske seletada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tee alaselga...oled kõhuli maas ja tõstad ülakeha maast lahti ja nii pumpadki.

loodan, et oli arusaadav :) ..raske seletada

ja põhimõtteliselt seistes sirgete jalgadega ettepainutused(goodmorning) harjutus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, olen siiani teinud päevas kõhulihaseid niiviisi, et ülepäeviti ühel päeval koos lisaraskusega 50kg (ning jalad fikseeritult) ning teisel päeval ilma raskuseta ning jalad vabalt. Selline trenn aga hakkab justkui seljale kuigi kõhulihaste arengut on näha (või mulle vähemalt tundub)..

Viimasel ajal olen hakanud eelistama teistsuguseid harjutusi:

http://www.youtube.com/watch?v=rmSvMvKMBV8

Nagu seal videos 1:20 juures ja samamoodi külgedele. Kas see tõesti on seljalihasteharjutus? :S Siiski on pingul ju ka kõht..

Ning kas videos olevad seljalihaseharjutused on head? Nad ei paku ju eriti pinget.. igav on neid teha :S

Milliseid harjutusi soovitate kõhulihastele? Ei tahaks oma selga haigeks teha. Või jätta mõneks ajaks kõhulihased ning keskenduda alaseljale, et hiljem siis tavaliste püstitõusmistega jätkata??

Ette tänades..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning kas videos olevad seljalihaseharjutused on head? Nad ei paku ju eriti pinget.. igav on neid teha :S

Milliseid harjutusi soovitate kõhulihastele? Ei tahaks oma selga haigeks teha. Või jätta mõneks ajaks kõhulihased ning keskenduda alaseljale, et hiljem siis tavaliste püstitõusmistega jätkata??

Ette tänades..

kui sa hästi järele mõtled siis on tegelt enamus asju elus "igavad" kuid neid TULEB ikkagi teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, olen siiani teinud päevas kõhulihaseid niiviisi, et ülepäeviti ühel päeval koos lisaraskusega 50kg (ning jalad fikseeritult) ning teisel päeval ilma raskuseta ning jalad vabalt. Selline trenn aga hakkab justkui seljale kuigi kõhulihaste arengut on näha (või mulle vähemalt tundub)..

Viimasel ajal olen hakanud eelistama teistsuguseid harjutusi:

http://www.youtube.com/watch?v=rmSvMvKMBV8

Nagu seal videos 1:20 juures ja samamoodi külgedele. Kas see tõesti on seljalihasteharjutus? :S Siiski on pingul ju ka kõht..

Ning kas videos olevad seljalihaseharjutused on head? Nad ei paku ju eriti pinget.. igav on neid teha :S

Milliseid harjutusi soovitate kõhulihastele? Ei tahaks oma selga haigeks teha. Või jätta mõneks ajaks kõhulihased ning keskenduda alaseljale, et hiljem siis tavaliste püstitõusmistega jätkata??

Ette tänades..

See harjutus mis seal videos on 1:20 juures see mõjub just seljale, mitte kõhule.

Kuidas kõhulihas selle harjutuse puhul rakendub sinu arust?

Proovi seda teha nii et 20sek mõlemad jalad maas, siis tõstad ühe jala õhku ja hoiad 20sek ning siis vahetad jalga. Kui ikka ei paku pinget siis hoia rohkem.

Muudetud kasutaja MOTep3a poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

olen trenni suhtes algaja. Saalis ei käi, aga teen kodus kõhulihaseid ja biitsepsit veidi. Kõhulihased on nagu suurenenud küll, aga nende väljapaistvus pole eriti suur. Tahaks, et naha ja lihaste vahel ei oleks rasva. Seda aga tavalised kõhulihaseharjutused ära ei kaota. Kuidas kaotada kõhu pealt rasva, et lihased selgelt ja konkreetselt välja joonistuksid? Teiseks - kõhulihastega tuleks vist paralleelselt teha seljalihaseid?? Mis harjutusi soovitate koduseks tegemiseks?

Mikk

Tahad endale selgelt väljajoonistuvaid kõhulihaseid nagu tippvormis kulturistil, tähendaks seda, et peaksid olema koguaeg kaloridefitsiidil. Selline asi aga ei ole tervisele küll mitte hea. Mingiks hetkeks saab ja võid ju seda teha aga pidevalt väga kuiv olla küll ei soovita. Midagi konkreetselt toitumise kohta aga öelda, soovitada ei tahaks, kuna ei tea kuidas sa praegu sööd ja samuti ei tea kuidas välja näed ehk kui suur see polster sul kõhulihastel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×