Jump to content
Loogiline

Kuidas peaks treenima ektomorf, et kasvatada lihast ja jõudu?

Recommended Posts

Peale selle on ka selline probleem, et kui treenin siis jõudu tuleb aeglaselt küll juurde, aga kui poole kuulise pausi sisse teen, siis kaob jõud ka kohe ära

Äkki oskate aidata

Aga miks sa neid poole kuu pikkusi pause teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nees kes kõrsiku tüüpi on peavad endale sisse ajama lisaks tahkele toidule ka vedelal kujul toitu, ehk nt. janu korral juua joogijogurtit mitte ainult vett. Proovige ja näete kuidas hakkab asi muutuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui rääkida nüüd rohkem treeningust , kuidas peaks ektomorf treenima kui ta tahab kasvatada näiteks rinda, selga ,õlga.

missugused näeksid need harjutused välja(mõni baasharjutus) ja kaua peaks treening ajaliselt kestma ja mitu sek võiks 1 seeria kestvus olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui rääkida nüüd rohkem treeningust , kuidas peaks ektomorf treenima kui ta tahab kasvatada näiteks rinda, selga ,õlga.

missugused näeksid need harjutused välja(mõni baasharjutus) ja kaua peaks treening ajaliselt kestma ja mitu sek võiks 1 seeria kestvus olla?

Seeriaid ei mõõdeta minuteada ajaga...Vaid kordustega. :)

Baasharjutused on näiteks : Jõutõmme, lamades surumine, kükk.

Muudetud kasutaja Henritamm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seljale on peale jõutõmbe ka teisi baasharjutusi ja kui head on selja arendamiseks tõmbed plokil, ülalt kukla taha ja tõmbed plokil ,ülalt ette ja tõmbed plokil ülalt kitsa haardega.

Kas ja õlgadele oskate ka baasharjutusi nimetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seljale on peale jõutõmbe ka teisi baasharjutusi ja kui head on selja arendamiseks tõmbed plokil, ülalt kukla taha ja tõmbed plokil ,ülalt ette ja tõmbed plokil ülalt kitsa haardega.

Kas ja õlgadele oskate ka baasharjutusi nimetada?

Mis vahe on lihase "väljaarendamisel" ja "ülesetöötamisel"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selja baasharjutuseks võib vist peale jõutõmbe ka nimetada kangi tõmbeid vastu kõhtu. Õlgadele (esiosale) parim massiharjutus peaks olema kangi surumine eest või ka kukla tagant (kuigi seda varianti eriti ei poolda). Parimad harjutused on alati need, mida saad suurima raskusega teha. :) Erinevaid tõmbeid plokil peaks loomulikult ka tegema.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömine põhiline. Ise olen 177cm.

Jõusaali tulles oli kaal 54, nüüd kõvasti söönud vahepeal ja kaal 64. Muidugi pekki on ka tulnud :/ Proovi 3x nädalas jõusaalis ka käia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et sa tahad seda teada...

Ülesarendamine tähendab seda, et sa kasvatad lihast.

Väljaarendamine on siis reljeef.

Ma ei tea kas sa mõtlesid seda nii, aga küsimus, või tegelikult need mõisted on minu jaoks imelikud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et sa tahad seda teada...

Ülesarendamine tähendab seda, et sa kasvatad lihast.

Väljaarendamine on siis reljeef.

Ma ei tea kas sa mõtlesid seda nii, aga küsimus, või tegelikult need mõisted on minu jaoks imelikud. :(

Oleme samas paadis. Kui on küsimus, siis rääkige nii nagu on, jõusaalis ja jõusaalist rääkides te ju ikka neid väljendeid ei kasuta. Vähemalt mitte tavalised jõusaalisõbrad, ma ei tea kuidas proffidega on. Kasutades peeneid väljendeid selleks, et näida tark, on küsimuse enda poolt täiesti nullitud.

Pole enne vast kordagi neid 2te väljendit kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleme samas paadis. Kui on küsimus, siis rääkige nii nagu on, jõusaalis ja jõusaalist rääkides te ju ikka neid väljendeid ei kasuta. Vähemalt mitte tavalised jõusaalisõbrad, ma ei tea kuidas proffidega on. Kasutades peeneid väljendeid selleks, et näida tark, on küsimuse enda poolt täiesti nullitud.

Pole enne vast kordagi neid 2te väljendit kuulnud.

laused on ise sellised: "See harjutus on suurepärane kogu õlavarre-kolmpealihase ülestöötamiseks" ja teine "See baasharjutus on suurepärane õlavarre-kolmpealihaste väljaarendamiseks"

Mis on siis neil lausetel vahet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×