Jump to content
mc-getostyle

rinnalt surumine

Recommended Posts

Tahtsin kusida et kas see on aeglane areng et mul on kahe kuuga tuld rinnalt surumises 14 kg juurde ma motlen seda et alustasin 60 kg nuud kaks kuud moodas ja teen juba 78 kg.

Alguses tulebki areng kiiresti, ja kui sa 60 le 14 juurde liidad saad ikka 74 ju.

Areng on olnud hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris alguses treeningutega alustades ongi areng kiire, hiljem pidevalt aeglustub. Mõne aja pärast võid õnnelik olla kui aastaga 10 kg (või veelgi vähem) juurde saad.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algaja asi, kuu aja pärast võib sulle nn pidur peale tulla, ma tean tuttaval on täpselt sama asi, sai 3 kuuga 20kg rinnale otsa ja järsku hakkas areng pidurduma (alguses närvisüsteem harjub ja vorm paraneb).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan kah et kiire areng aga kas ee voib olla sellest et teen trenni ulepaeviti voi on asi geenides voi mis te arvate

Ma arvan, et kui sa jätkad samuti üle päeva rinna tegemist, siis ühel hetkel see areng ka peaaegu peatub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris alguses treeningutega alustades ongi areng kiire, hiljem pidevalt aeglustub. Mõne aja pärast võid õnnelik olla kui aastaga 10 kg (või veelgi vähem) juurde saad.

Oskad sa nüüd mulle vastata miks on see nii ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskad sa nüüd mulle vastata miks on see nii ?

Treeningute alguses ei ole lihas kohanenud suure pinge/koormusega. Esimesed treeningud lihas alles kohaneb ning seej2rel t6useb j6unumber peamiselt t2nu sellele, et lihas saavutab oma potentsiaali (keha fyysiline seisund, yldkehaline j6ud, samuti geenid) l2ve. Seet6ttu on samuti esimestel treeningutel tihti ka kergemate raskuste juures raske v2ltida v2risevaid k2si/jalgu - lihasele harjumatu protseduur.

Kui aga edasi treenida, siis lihas on kohanenud enda potentsiaalile vastava raskusega ning selle suurendamiseks on vaja rakendada j2rjest suuremaid raskuseid. See aga ei ole enam kiire protsess.

Kuradi ilus oleks elu, kui oleks v6imalik iga kuu 10 kg kettaid rinnale juurde laduda. Siis suruks iga Juhan 240, 360 v6i 480 kg rinnalt ju.. :)

Kui nyyd natuke segaseks l2ks, siis palun viidata. Teadmised p2rit yhest artiklist ajakirjast Men's Health. Kahjuks aga ei suuda leida viidet sellele hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskad sa nüüd mulle vastata miks on see nii ?

Mõtle loogiliselt. Kõigel on piir (Universumi piiride eest ma pead ei anna) ja sealhulgas ka raskustel, mida inimene suudab rinnalt suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeningute alguses ei ole lihas kohanenud suure pinge/koormusega. Esimesed treeningud lihas alles kohaneb ning seej2rel t6useb j6unumber peamiselt t2nu sellele, et lihas saavutab oma potentsiaali (keha fyysiline seisund, yldkehaline j6ud, samuti geenid) l2ve. Seet6ttu on samuti esimestel treeningutel tihti ka kergemate raskuste juures raske v2ltida v2risevaid k2si/jalgu - lihasele harjumatu protseduur.

Kui aga edasi treenida, siis lihas on kohanenud enda potentsiaalile vastava raskusega ning selle suurendamiseks on vaja rakendada j2rjest suuremaid raskuseid. See aga ei ole enam kiire protsess.

Kuradi ilus oleks elu, kui oleks v6imalik iga kuu 10 kg kettaid rinnale juurde laduda. Siis suruks iga Juhan 240, 360 v6i 480 kg rinnalt ju.. :)

Kui nyyd natuke segaseks l2ks, siis palun viidata. Teadmised p2rit yhest artiklist ajakirjast Men's Health. Kahjuks aga ei suuda leida viidet sellele hetkel.

Ei Väga hea :) Thnx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×