Jump to content
vend vähk

HÄID JÕULE!

Recommended Posts

Kõhtudesse jõulupraadi,

nii rohelist kui lihakraami.

Rohkem jõudu lihastesse

ja tervist veelgi kehadesse!

Rõõmsat meelt ja naerutuju-

sedasi vaid hästi sujub. :lol:

Kauneid pühi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid jõule ka minu poolt kõigile ja natuke jõululuulet kah :) :

Tulid jõulud, tulid tuisud, jänes ostis uued uisud. Sõitis päeva, sõitis kaks, vaatas peeglist-ikka paks.

Jõuluvana purjus peaga, sõitis kraavi kirju seaga, päkapikud närakad panid kraavis kärakat.

Piiripunktis kibe kiire, tabatud on vinge diiler, jõuluvana istub sorgus, käed on raudus, pea on norgus, oh sa häda, oh sa piin, kingikotis kokaiin.

Saan on puruks, põdrad purjus. Kingid maha jõin ma lurjus. Siin ma istun, meel on must, mõtlen kust saaks lohutust. Pood on kaugel, rahad läbi, kurat laste ees on häbi!

Päkapikud suured jobud, jõid end täis, kui Merihobud, oksendasid sussid täis. Jätsid kirja:POLE KÄIND!

Jõuluvana istub saanis, pea on sorgus, lõug see maani. Oh mis häda, oh mis piin, kingikotist lõppes viin!

Põhjapõder Rudolf-mees, tõttab tähe-Linnuteel, Näärivana istub saanis, vaikselt joriseb kankaani. Tahtvad Uue Aasta teelt põgeneda elu eest, kõrgustes seal peitub oht, ohutu vaid kodukoht, hirmu näole toob rakett, alla kukub sigarett...

Jõuluvana tuisand teega, sõitis ringi BMW-ga. Vaatama jäi taevas kuud, sõitis vastu kuusepuud!

Päkapikud veavad saaki, Jõulutaat, see täis on maani. Jõulurahu ka ei kehti, põder eile vorstiks tehti !

Eile puupiiritust jõin, hapukurki peale sõin. Hommikul ärkasin polnudki pime. Vaat see ongi jõuluime.

Tuba täis on verd ja vatti, jõulumees sai vastu tatti, jõulurahu siin ei kehti, põder eile vorstiks tehti!

Jõuluvana tuisand teega sõitis ringi tehniliselt mittekorras reega. Vaatama jäi kurvis kuud, sõitis vastu kuusepuud. Vana kähku sääred tegi, kurvi maha jäi ta regi, patust puhas pole mees, sest promillid on tal sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×