Jump to content
meesi

spartan 300 workout

Recommended Posts

Tere,

Küsimus selline. Kas keegi tegeleb Spartan 300 treeningutega? Olen youtube.com vaadanud neid treening videosid. Esmapilgul paistab see treening täitsa huvitav. Et sellega tegeleda, tahaksin sellekohta rohkem teada. Kui teate sellest midagi, siis palun anke märku.

NB: Kas on olemas Eestis selle kohta(spartan 300) oma kodulehekülg?

Kas on olemas eesti keelseid raamatuid, mis räägivad lähemalt sellest treeningust?

2 VIDEOT:

http://www.youtube.com/watch?v=O1IvmLwgGF8

Tänud abistajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vähe lahe näib välja :D

mulle on alati need sparta tyybid eeskujuks olnud :D

aga njh ei hakka nyyd niimoodi trenni tegema nagu see 300 workout on aga huvitav on lugeda mudu

ise ei tea selle kohta midagi alles nyyd sain teada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steve Maxwell näeb superhea välja oma vanuse kohta. Tal on ka väga head sangpommi materjali. Sellist treeningfilosoofiat jah hoiame enda "conditioning" (ÜKE) trennides. Ott postitas lingi ka juba.

See "SPARTA" teema iseenesest on lihtsalt müügihaip:) Aga igast lahedat materjali on. Kulturismistiilis treening sellisena nagu ta eestis tuntud on ei ole A ega O ning isegi enamus sellest, mis sinna vahepeale jääb:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere. Tekkis küsimus, et kas keegi tegeleb konkreetselt selle 300 treeninguga?

Otsustasin ise kah hakata taas jõutrenni tegema aga kuna puudub võimalus jõusaalis käia, siis arvasin, et sangpommi trenn oleks hea alternatiiv.

Praegu teen sellise kava järgi

esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Kava oleks siis et 7 min soojendus, hetkel teen seda kava 20 minutit ja lõpus umbes 5 minutit venitus. Teisipäeval ja neljapäeval oli plaan hakata velotrenažööriga sõitma u. ~40 mintsa.

Kuna mul hetkel konkreetset eesmärki pole(kui siis et tahaks väheke kaalust alla saada) siis oleks huvitatud kõigist arvamustest, et millised oleksid sellise kava tulemused.

Toitumine mul hetkel korras pole, aga kui saan kava korralikult jooksma, siis saan ka toitumist jälgima hakata.

Kaalun 95 kg, pikkust 186 cm ja vanus 18. a. Iseenesest ennast paksuks ei pea, aga 5 kg kaalukaotust ei teeks paha.

Toitumise kohapealt selline küsimus, et kas joogijogust on sobiv valguallikas pärast trenni? Trenni teen kohe pärast kooli, umbes 2-3 tundi pärst koolilõunat. Kas see on liiga pikk aeg? Hommikuti tavaliselt isu ei ole, aga kuna tean, et mul läheb paari tunni pärast kõht tühjaks, siis söön suhteliselt vastutahtmist ikkagi. Õhtuti söön tavaliselt u. kella 6-7 paiku ehk mingi 2-3 tundi pärast trenni.

Kõik arvamused ja kriitika oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht mõttetu on sellist trenni teha 3x nädalas.

Kui konkreetset eesmärki ei ole, siis ma jagaks pigem nii, et 2x nädalas teeks põhijõu trenni, 1x vastupidavuskompleksi ja siis käiks sellest eraldi aeroobset tegemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See spartan tüüpi kava on ikka vastupidavuskava. Algajad saavad sellisega hästi jõudu ka juurde. Aga vormi tuleb jälgida, muidu väsinult on neid plahvatuslikke liigutusi lükates vigastus kerge tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×