Jump to content
Terminaator123

Tartu MV lamadessurumises 2007

Recommended Posts

Tartu MV lamadessurumine 22.dets.2007

Võistlus oli hästi korraldatud, publikut ja osavõtjad oli küllaldaselt.

Koht ehk siis Arena spordiklubi oli võistluse kenasti ettevalmistanud, sponsoreid oli palju.

Võistlus oli hästi organiseeritud, sellepoolest, et särgiga ja särgita surumine oli eraldi arvestuses.

Kuid miinused:

Võistluste kommentaator tundus olevat nagu suusatamist või vormeli võistlust kommenteerimas. Mõttetult palju möla ja seda ma ei räägi ainult enda eest. Kommentaator segas tegelikult surumisele keskendumist ja surumist ennast sobimatute kommentaaridega (nt "sina kui vana naistemees") ja seda surumist alustavale ja sooritavale võistlejale. Kommentaator oli täiesti ebapädev !

Küsimus:

MIKS EI toimitud vastavalt võistlusjuhendile - http://www.arenasport.ee/lamadessurumine.html

Nimelt miks ei autasustatud Juunioreid ja Mehi eraldi, nii nagu seda tehti Noorte puhul ? See jäi küsimuseks paljudele võistlejatele. Täiesti arusaamatu nüanss, sest sellisest muudatusest oleks tulnud teada anda enne võistlust. Sest on ju täiesti ebvõrdne võistelda meestega, kellel on treeningstaaž ~20 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kullamees

Esiteks ma ei oleks esikohta saanud, sest seal oli minuvanune ja minust pisut parem mees (samas kaalukategoorias).

Ja teiseks , ma ei ole öelnud, et võistlus s*tt oli, lihtsalt teatud möödapanekud, mis polnd normaalsed.

Aga mõtle, kui toimuks midagi analoogset sinu võistlustel (rammumees), kas sul ei oleks sellel kohal ebameeldivaid emotsioone. Kui ei täideks etteantud võistlusjuhendit.

Seepärast pole vaja ilkuda Hr. Tank.

Muudetud kasutaja Terminaator123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorte klass oli ka? Jõusaalis oleva plakati pealt ma seda kuidagi välja ei lugenud. Sain aru, et on ainult juuniorid ja seeniorid. Et aga kindel oleks, helistasin sellel numbril, mis seal oli antud ja hääl teisel pool telefoni ütles mulle, et kui ma tahan osaleda siis juuniorite vanuseklassis. Muidu oleks osalenud küll, aga pole mõttet osaleda endast 3-7 aastat vanematega. Kui kuskil tulemused üleval on või tulevad kunagi netti siis keegi võiks lingi siia ka panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt sama tähelepanek ka minu poolt. See võistlus oli täielik pudru ja kapsad. Mitte midagi aru ei saanud, kes millistes kategooriates võistlesid, kuidas auhindu jagati jne. Mina olin juuniorites kolmas oma kehakaalus ja autasustamisele mind ei kutsutud. Kutsuti noori ja seenioreid. Või siis kutsuti juuniore ka, aga koos seenioritega, aga nende vastu juuniorid loomulikult ei saa. Igatahes, tahaks selgitust, mis moodi see autasustamine toimus. Mina olin haige ja palavikuga, võib-olla selle pärast ei jaganud matsu lahti.

Seeniorid võistlesid noortest ja juunioritest eraldi. Noored ja juuniorid koos. Aga auhindu jagati eraldi ainult noortele. Tundub, et juuniorid ja mehed võeti kokku. Või mis seal täpselt juhtus...Keegi sai aru?

Ja protokolli tahaks ka näha. Mul on protokollist ainult üks pilt.

pc223900_.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kullamees

Esiteks ma ei oleks esikohta saanud, sest seal oli minuvanune ja minust pisut parem mees (samas kaalukategoorias).

Ja teiseks , ma ei ole öelnud, et võistlus s*tt oli, lihtsalt teatud möödapanekud, mis polnd normaalsed.

Aga mõtle, kui toimuks midagi analoogset sinu võistlustel (rammumees), kas sul ei oleks sellel kohal ebameeldivaid emotsioone. Kui ei täideks etteantud võistlusjuhendit.

Seepärast pole vaja ilkuda Hr. Tank.

Härra Tank vabandab kergelt... ja lisab:

Pole rammumehel võistelnud... ainult kulturismis.

Ja kohati võiks ka norida tulemuste kallal aga ei viitsi...

Ja praegast on igasugusest võistlemisest villand...

ei taha mõeldagi dieedist jälle... võibolla kunagi paari aasta pärast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt sama tähelepanek ka minu poolt. See võistlus oli täielik pudru ja kapsad. Mitte midagi aru ei saanud, kes millistes kategooriates võistlesid, kuidas auhindu jagati jne. Mina olin juuniorites kolmas oma kehakaalus ja autasustamisele mind ei kutsutud. Kutsuti noori ja seenioreid. Või siis kutsuti juuniore ka, aga koos seenioritega, aga nende vastu juuniorid loomulikult ei saa. Igatahes, tahaks selgitust, mis moodi see autasustamine toimus. Mina olin haige ja palavikuga, võib-olla selle pärast ei jaganud matsu lahti.

Seeniorid võistlesid noortest ja juunioritest eraldi. Noored ja juuniorid koos. Aga auhindu jagati eraldi ainult noortele. Tundub, et juuniorid ja mehed võeti kokku. Või mis seal täpselt juhtus...Keegi sai aru?

Ja protokolli tahaks ka näha. Mul on protokollist ainult üks pilt.

pc223900_.jpg

Ma eeldan, et see on juuniortite klass. Ma oleks nii kehakaalus -75 kui ka -82,5kg saanud tubli kolmanda koha, kui oleks teadnud, et nii sitt konkurents. :lol:

Ise kaalun 73-74.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need ikka siiski juuniorid :lol:

Siin on küll juuniorid , kuid hiljem lisandusid siia sujuvalt nn Meeste kategooria tulemused. Sama hea kui panna kartautod vormelitega võidusõitma :lol: . Kuid juhendis on selgelt kirjas, et juunioreid ja mehi arvestatakse eraldi.

Ootaks võistluste organiseerijate poolseid selgitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugege nimesid palun. Võibolla on siin tõesti ka juunioreid, kuid kindlasti on seal sees ka seeniorid ehk see on seeniorite võistluse tabel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on selles tabelis ära märgitud ainult juuniorite tulemused. Seeniorite nimed on seal ka, aga tulemusi, nagu näete, taga ei ole. Sel lihtsal põhjusel, et seeniorid võistlesid hiljem, ja nende tulemused kirjutati tuimalt juuniorite tabelisse juurde. Samadesse kaalukategooriatesse. Pilt on tehtud noorte/juuniorite võistluse hetkel. Seeniorid võistlesid eraldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke jama oleks olnud, kui näiteks Tank juuniorina kulturismis koos täiskasvanutega oleks pidanud võistlema :lol:

Tank polegi juuniorina võistelnud... Ainult meestes.

Ja pealegi on olnud juhuseid kui junioride meister paneb meeste absoluudi kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulemus 160 kg, Arno Toironen näiteks- ta ei ole kindlasti mitte ei noor ega juunior, vaid ikka täieõiguslik seenior:-)

No seda enam, kui Arno Toironen on juba seenior (seeniorid on 23+), siis mina olen ikka täitsa juunior ja võistlesin koos temaga. Fakt on see, et selles tabelis on hetkel juuniorid ja seeniorid läbisegi, mis ei ole normaalne. Tegelikult võistelda võib ju ka läbisegi, aga autasustada tuleb kindlasti eraldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See surumine toimus ilma surumissärgita. Selle tõttu on ka tulemused paljudel kehvemad, kui ametlikel võistlustel.

Marko Traks surus võistlusel vist 150 või 160. Päeva lõpus aga toimus show, kus suruti särgiga ja ilma reegliteta (tagumik õhus, põrge, suvalised surumissärgid jne), Marko proovis seal 250 ja 260 kg, aga ära ei surunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS. kuidas need tulemused nii viletsad on???

Siin üks juunior "Marko Trax" lubas ju 280-300 suruda????

NOORTE,JUUNJORITE,MEESTE arvestus oli eraldi ja need kes 70-80kg surusid olid noorte arvestuses osalenud suusatajad. :lol: Ärge seda tabelit vaadake, see ajab segadusse. Seal kõik koos

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NOORTE,JUUNJORITE,MEESTE arvestus oli eraldi ja need kes 70-80kg surusid olid noorte arvestuses osalenud suusatajad. :lol: Ärge seda tabelit vaadake, see ajab segadusse. Seal kõik koos

MIs tähendab "arevestus toimus eraldi" ? Loe teema korralikult läbi!

Kui arvestus toimunuks eraldi (3 vanuse klassi) nagu juhend ettenägi, siis ei oleks probleemi ja ei oleks seda teemat .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIs tähendab "arevestus toimus eraldi" ? Loe teema korralikult läbi!

Kui arvestus toimunuks eraldi (3 vanuse klassi) nagu juhend ettenägi, siis ei oleks probleemi ja ei oleks seda teemat .

Juhendis ei olnud noorte kohta üdle kirjas.Mu sõber jättis selelpräast tulematagi et ta arvas et noorte klassi pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NOORTE,JUUNJORITE,MEESTE arvestus oli eraldi ja need kes 70-80kg surusid olid noorte arvestuses osalenud suusatajad. :lol: Ärge seda tabelit vaadake, see ajab segadusse. Seal kõik koos

Juuniore autasustamisele eraldi ei kutsutud.

Noori kutsuti eraldi ja need suusatajad said oma auhinnad kätte. Tabelis on tõesti noored ja juuniorid koos. Aga seeniore ei tohiks seal küll olla.

PS: panen teema kuhugi nähtavamasse kohta ka igaks juhuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt ongi nii et suure suuga surutakse rohkem kui rinnaga.

Juhtumisi kui sa oleksid viitsinud oma kummikarudest ja datlitest täis lodevat torsot kodust välja ajada, siis sa oleksid ehk ise näinud, miks ei surutud ja, mis oli selle taga, et ei saanud tulemust kirja!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×