Jump to content
Tervis7

Tervislik toitumine

Recommended Posts

Aga milline see päevane kalorihulk ja toitainete jaotus toidukordadel siis oleks?

Esialgu koosta selline kava, kus söögikordade arv on 4 ja rasva% 40.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimatu vastata kalorite kohta, katsetage!

Jaotuse koha pealt võiksid olla nüüdseks juba midagi ka õppinud!

No ok siis. Ma lihtsalt mõtlesin, et kas ma saan vajalikku kaloritehulka arvestada ka nii, et trükin lihtsalt kaalu, pikkuse ja vanuse BAVi või ei.

No 4000 kalorit 3 korra peale ära jaotada on kuidagi imelik ja ma mõtlesin, kas on mingi kogus süsivesikuid, mida võib päeva esimestel kordadel süüa või on lihtsalt oluline, et enamik(ehk siis antud juhul pool) süsivesikuid õhtul süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ok siis. Ma lihtsalt mõtlesin, et kas ma saan vajalikku kaloritehulka arvestada ka nii, et trükin lihtsalt kaalu, pikkuse ja vanuse BAVi või ei.

No 4000 kalorit 3 korra peale ära jaotada on kuidagi imelik ja ma mõtlesin, kas on mingi kogus süsivesikuid, mida võib päeva esimestel kordadel süüa või on lihtsalt oluline, et enamik(ehk siis antud juhul pool) süsivesikuid õhtul süüa.

Süsikaid õhtul ei sööda ja lihtsam on endale toitumiskava tellida. Usu mind, tegin sama. Olin suures hädas juba kui päärdusin M. Kalmuse poole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsikaid õhtul ei sööda ja lihtsam on endale toitumiskava tellida. Usu mind, tegin sama. Olin suures hädas juba kui päärdusin M. Kalmuse poole!

Miks süsikaid õhtul ei sööda? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kui neid ära ei kuluta, need mitte rasvaks ei ladestu? See on minu arvamus, olen seda kuulnud ja kogenud.

No aga kuluta ära siis :lol:

Kõik mis üle jääb ladestatakse rasvaks millalgi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleneb ikka kogusest ja süsivesikutest. kui shoks suus uinud siis vast jah

Kui shoks suus uinud siis lämbud ära :lol:

Aga magama tuleks minna ikka enamvähem tühja kõhuga, 2-3 h pärast viimast sööki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsikaid õhtul ei sööda ja lihtsam on endale toitumiskava tellida. Usu mind, tegin sama. Olin suures hädas juba kui päärdusin M. Kalmuse poole!

Ega see kirp 1 päeva siin pole, et ta peab endale toitumiskava tellima :lol: . Poiss isegi võistlemas käinud vist mõned korrad juba :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga kuluta ära siis :lol:

Kõik mis üle jääb ladestatakse rasvaks millalgi...

Peale glükogeenivarude tätumist jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui shoks suus uinud siis lämbud ära :lol:

Aga magama tuleks minna ikka enamvähem tühja kõhuga, 2-3 h pärast viimast sööki.

Organism reguleerib üht-teist ka ise - kui õhtul täiskõhuga magama lähed, siis hommikusöök veel kõhtu ei mahu. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organism reguleerib üht-teist ka ise - kui õhtul täiskõhuga magama lähed, siis hommikusöök veel kõhtu ei mahu. :lol:

Aga täis kõhuga, õigemini kõrge veresuhkruga jääb öine kasvuhormooniannus väga väikeseks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga täis kõhuga, õigemini kõrge veresuhkruga jääb öine kasvuhormooniannus väga väikeseks...

Kõik ei taha kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik ei taha kasvada.

Nalja teed...Vanuse suurenedes s88ksime me k6ik kas v6i siili, et hormoonide tootmist aktiveerida.

Ega siis nii pinnapealselt saa seda v6tta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nalja teed...Vanuse suurenedes s88ksime me k6ik kas v6i siili, et hormoonide tootmist aktiveerida.

Ega siis nii pinnapealselt saa seda v6tta.

Üksikutest lausetest ei ole mõtet üritada tervikut kokku panna, sest sellest ei pruugi õige tervikpilt kokku tulla. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üksikutest lausetest ei ole mõtet üritada tervikut kokku panna, sest sellest ei pruugi õige tervikpilt kokku tulla. :lol:

Ah, et kontekstiv2liselt konstrueeritud? No vabandust, mul ei olnud jaksu seda pikka jada l2bida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a)Hommiku- ja lõunasöögi vahe viietunniseks, selleks pead rohkem küllastunud rasva (vali rasvane juust või joo teed koorega) saama; oliiviõli võta peale sööki;

...

b )lõunal ei tohi salat olla polüküllastamata taimeõlidega, kõrvale joo teed koorega, muidu ok;

Mõlema kohta küsimus siis, miks?

Ehk a) miks soovitada küllastunud rasvu hommikul; ja b ) miks ei tohi polüküll. rasvu süüa lõuna ajal.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×