Jump to content
4Qlimax

Mida sellisest tüübist arvate!?

Recommended Posts

mis seal arvata.. kahju on poisist. Sellises vanuses ja selline vorm... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et selliste Laste vanemad on selles süüdi ja kui mingit sünniga kaasnenud riket inimesel ei ole siis tuleks nende vanemad vastutusele võtta!Värdjate vabariik USA jõuab ka siia.Käies avalikes kohtades siis hakkab sellis tülgastavat vaatepilti igalpool silma.Oma lastest ei luba küll kasvada selliseid loodreid!

Päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti tõesti hakkab USA ühiskond järjest enam ka meile jõudma kahjuks! ja raudselt algab kõik vanematest, kes kodus ise ei viitsi süüa teha ja oma võsukesi mäkis burgeritega toidavad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jummel!!

Eesti areneb ka j6udsasti... Bussi oodates oli minu k6rval umb paariaastane j6nglane, kelle p6sed olid ikka juba nii punnis, et vaat ei n2e enam v2lja, emme seal k6rval andis aga juba j2rgmist saiakest lapsele nosida.

Kord tegin oma suu lahti, kui n2gin ema oma koolieelikule pulgakommi andmas (total junk....ja v2ga halb hammastele), mulle tehti selgeks, et see olevat parim viis tema vaoshoidmiseks :lol:

...kuid see "tyyp" on t6esti naissoost, poisid.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanetunni ajal joostakse puhvetisse ja ostetakse soolaseid vahvleid. Järgmine vahetund on lõuna, siis istutakse koridoris. Siis tuleb jälle vahetund, kõhud vahvlitest tühjad, joostakse kartulikrõpsu ostma. Eesti Vabariik, 2007 a. esimene klass. Kõigil on poohui. Direktor ütleb:" Aga seal müüakse porgandeid ka." Ma ei kujuta ette, et Eestis teisiti läheb, kui mujal maailmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma muud lahendust ei n2egi, kui emad j22vad oma lastega koju. Harjutavad oma maimukesi juba maast madalast orgaanilise kodutoiduga ja kujundavad nende maitsemeelt. Vist l2ksin nyyd ulmevaldkonda... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma muud lahendust ei n2egi, kui emad j22vad oma lastega koju. Harjutavad oma maimukesi juba maast madalast orgaanilise kodutoiduga

Mmm... Rasvased ahjukartulid krõbeda seapekiga... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vähemalt on rasvased ahjukartulid kõrbeda seapekiga vähe paremad kui kartulikrõpsud jms sodi...

vähemalt ma ise küll oma lastele siukest sodi ei osta. Nii et minust saab kuri emme, kes oma lastel kartulikõrpse, friikaid ja coca-colat ei luba osta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×