Jump to content
lacessy

Kaalu langetamas!

Recommended Posts

lihtsaim lahendus: telli toitumiskava, kasvõi siit

tuleb odavam kui rasvapõletaja ja üldse on rasvapõletaja ilma toitumiskavata mõttetu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lihtsaim lahendus: telli toitumiskava, kasvõi siit

tuleb odavam kui rasvapõletaja ja üldse on rasvapõletaja ilma toitumiskavata mõttetu

Eelmised kolm soovitust ja sinu pakutu on erinevad nagu öö ja päev. Milleks tekitada algajas segadust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelmised kolm soovitust ja sinu pakutu on erinevad nagu öö ja päev. Milleks tekitada algajas segadust?

No kõigil on õigus oma arvamust avaldada, ja Minu meelest on lihtsaim toitumise jälgimist alustada toitumiskavast ja sinna kõrvale ise uurida, et üks hetk oma toitumisele üle minna. Räägin lihtsalt oma kogemusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kõigil on õigus oma arvamust avaldada, ja Minu meelest on lihtsaim toitumise jälgimist alustada toitumiskavast ja sinna kõrvale ise uurida, et üks hetk oma toitumisele üle minna. Räägin lihtsalt oma kogemusest.

Olen samal arvamusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Egas muud võimalust vist ei ole :lol:

Kas peale kella 6 õhtul enam süüa ei või? :lol: Suren nälga :lol:

Võib küll, aga väldi süsivesikuid ja rasvu ja ära ületa oma päevast kaloraazi hulka, mis on sul seal kavas ettenähtud. Kui sa peaksid kaloraazi ületama, siis peaksid lisama ka mingit füüsilist tegevust, et kaloraaz viia tasakaalu. Samas, saab teha ka söögi kordade vahed pikemaks, kuid mitte rohkem, kui 3h, siis saab ka peale 6te õhtul süüa. Saaks rohkem nõu anda kui teaks, täpsemalt toitumiskavast(mis toit, kogused, millal sööd).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib küll, aga väldi süsivesikuid ja rasvu ja ära ületa oma päevast kaloraazi hulka, mis on sul seal kavas ettenähtud. Kui sa peaksid kaloraazi ületama, siis peaksid lisama ka mingit füüsilist tegevust, et kaloraaz viia tasakaalu. Samas, saab teha ka söögi kordade vahed pikemaks, kuid mitte rohkem, kui 3h, siis saab ka peale 6te õhtul süüa. Saaks rohkem nõu anda kui teaks, täpsemalt toitumiskavast(mis toit, kogused, millal sööd).

Loe artiklit, mida ülalpool soovitasin ja Sa näed, et ei pea alati just nii tegema. Mina näiteks söön kolm korda päevas ja süsivesikud jäävad just õhtusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakatakse jälle targutama ning : vähendage seda vähendage toda. Lõpuks ei saa inimene aru - MIDA MA SIIS SÖÖMA PEAN. Kui te ei tunne paksu inimese hingeelu ja inimese füsioloogiat siis hoidke oma teadmatus vakaall.

*Söö 3 korda, ära näksi joo vett.

*Söö aeglaselt kuni kõht on parajalt täis. Ära arvuta midagi, tunde järgi. Õpi SIIT ja SIIT selgeks põhitõed - kus valgud, rasvad, süsivesikud, vitamiinid ja mineraalid asuvad. Näiteks sealihas on B vitamiin, maksas on rauda(naistel võib esineda puudus), kookoshevestes magneesium, kapsas c vitamiin.

*Toitainete jaotus hommik: rasv+valk+köögivili, lõuna rasv+valk+köögivili ja õhtu puuviljad+valk+veidi rasva.

*Mina loe SIIT läbi kõik vastused, mis on Fred Antsoni kirjutatud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahaks teada, et millal jõuks teha aeroobset. Toitumiskava on tellitud ja yritan j2rgida a kaal ei lange :S 3 n2dalat sama pysind juba... aga ma teengi ainult raskustrenni ja ma tahaks teha iglelt mingi 30 kuni 60 min aeroobset iga trenn aga ei tea enam millal teha kuna kõik tarkpead siin räägivad eri juttu, nii et spetsialistid pliis jagage valgust sel teemal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikurikka menüü tagajärjed ja olmekeemia(kosmeetika, kreemid, pesuvahendid) - kõik tänapäeval ülilevinud haigused. Rosaatsea, acne vulgaris, psoriaas, keratosis pilaris, vähk, kõrge vererõhk, veresoonte lupjumine.... Nendest haigustest saab lahti ilma ühtegi ravimit kasutamata (tagajärgede likvideerimine), vältides allergeene. Joseph Mercola ütleb: nahk on kude, kõik mida nahale määrid imendub vereringesse. Kui kasutad mingit kreemi, mõtle kas oleksid seda nõus sööma. Kirjutasin lihtsalt oma kogemuse, äkki päästab see mõte kellegi veel.

Muudetud kasutaja anelka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavadest rääkides. Mina suutsin enne Fred Antsoni postituste ja artiklite lugemist maksta alljärgneva kava eest:

Hommik kl 7.00 – 8.00

• 2 viilu täisteraleiba kanarulaadiga / pererulaadiga / loomalihasingiga + tomat, kurk, salatileht

• kohvi koorega/tee/roheline tee

• Kohupiimakreem 150g

või...

• 50 g Viola 10vilja müslit + 200 g jogurtit/piima

• 80 g kohupiima ( sega vähese piimaga )

• kohvi koorega/tee/roheline tee

või...

• 1 keedumuna

• 8 Vici krabipulka + tomat, kurk, salatileht

• 2 viilu täisteraleiba

• kohvi koorga/tee/roheline tee

Lõunaeel kl 10.00 – 11.00

• 1 puuvili + peotäis mandleid / metsapähkleid + klaas vett

Lõuna 14.00 – 15.00

• 70 g liha, kanafilee, kala/kalafilee

• 50 g ( toorkaal ) keedetud pruuni riisi või tatart

• 2 dl mahla

• viil leiba

või

• 70 g liha, kanafilee, kala/kalafilee

• 2 – 3 keedukartult ( kartulit 1 – 2 korda nädalas )

• 150 - 200 g toorsalatit ( porgandi – kaalika , punapeedi – küüslaugu jne. )

• 2 dl mahla

• viil leiba

1 – 1,5 h enne trenni või kl 17.00 – 18.00 kui trenni ei ole

• Vanillikohupiim magus 125g

Õhtusöök kl 20.00

• 100g kodujuustu + ⅓ tuunikala konservi ( Eldorado või Rainbow tilliga omas õlis ) + kurk + ½ tomatit + muna + ½ paprikat.

• 1 viil täisteraleiba

• roheline tee või must tee + 1 tl mett

või...

• 150 - 200g Mehhiko segu / 50 - 60 g ( toorkaal ) pruuni riisi

• 70 g kanafileed/kala

• 1 viil täisteraleiba

• roheline või must tee + 1 tl mett

Järgima ma seda ei hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kavadest rääkides. Mina suutsin enne Fred Antsoni postituste ja artiklite lugemist maksta alljärgneva kava eest:

Hommik kl 7.00 – 8.00

• 2 viilu täisteraleiba kanarulaadiga / pererulaadiga / loomalihasingiga + tomat, kurk, salatileht

• kohvi koorega/tee/roheline tee

• Kohupiimakreem 150g

või...

• 50 g Viola 10vilja müslit + 200 g jogurtit/piima

• 80 g kohupiima ( sega vähese piimaga )

• kohvi koorega/tee/roheline tee

või...

• 1 keedumuna

• 8 Vici krabipulka + tomat, kurk, salatileht

• 2 viilu täisteraleiba

• kohvi koorga/tee/roheline tee

Lõunaeel kl 10.00 – 11.00

• 1 puuvili + peotäis mandleid / metsapähkleid + klaas vett

Lõuna 14.00 – 15.00

• 70 g liha, kanafilee, kala/kalafilee

• 50 g ( toorkaal ) keedetud pruuni riisi või tatart

• 2 dl mahla

• viil leiba

või

• 70 g liha, kanafilee, kala/kalafilee

• 2 – 3 keedukartult ( kartulit 1 – 2 korda nädalas )

• 150 - 200 g toorsalatit ( porgandi – kaalika , punapeedi – küüslaugu jne. )

• 2 dl mahla

• viil leiba

1 – 1,5 h enne trenni või kl 17.00 – 18.00 kui trenni ei ole

• Vanillikohupiim magus 125g

Õhtusöök kl 20.00

• 100g kodujuustu + ⅓ tuunikala konservi ( Eldorado või Rainbow tilliga omas õlis ) + kurk + ½ tomatit + muna + ½ paprikat.

• 1 viil täisteraleiba

• roheline tee või must tee + 1 tl mett

või...

• 150 - 200g Mehhiko segu / 50 - 60 g ( toorkaal ) pruuni riisi

• 70 g kanafileed/kala

• 1 viil täisteraleiba

• roheline või must tee + 1 tl mett

Järgima ma seda ei hakanud.

See on söödav, kui mõned asjad välja jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kuis see nyyd eestikeeles kõlab :lol: Soome keeles kasvismargariinia.

Aga mis selles margariinis viga..ma käisin poes ja ostin selle, sõin isegi ühe võileiva :lol: Kas viskan kohe prügikasti?

Söö parem võid.

Margariinid sisaldavad trans-rasvu, mis ei ole tervislikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×