Jump to content
MachineGun

Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

Recommended Posts

Ma ei usu, et sul nii palju neid kõhulihaseid ongi vaja algul teha(vbolla paar korda nädalas). Pigem nagu enne mainiti, kõndimist rohkem(ja hiljem jooksmist paar korda või nii nädalas). Ise olen olnud hetkel umbes 1,5 kuud Ott Kiivikase toitumiskavaga(ennist sõin ise nii nagu tervislikum tundus: palju toidukordi, valgurikas, ei saiale ja pigem täisteraleib, jms). Ning jooksen 1-2x nädalas umbes 30-45min ning võin öelda, et nüüd juba on väike reielihaste pingutamine kogu motivatsioon, mis mul vaja on :D

Toidukavast niipalju, et esimesed paar nädalat oli küll väga raske minna poest mööda ilma Starterit ostmata(oli mu esimene refleks tavaliselt, kui hommikul end pooluimas uksest välja vedasin) aga kui hommikul enne blenderis oma kava järgi lõunaoode pudelisse kummutada ja kohe ära kulistada, kui mõtted vajuvad toidule, siis pole häda midagi. Peale paari nädalat jätkuvat vastupanu tekib juba rutiin, et sööd selle kava järgi, mis meelde on jäänud(nii et võta see motivatsiooniks näiteks: eesmärk 2-3 nädalat).

Samas, kui kojumineku võimalust lõuna ajal pole ja midagi kaasas ka pole, siis Selveris on selline huvitav salat nagu saleneja salat, milles ongi põhiliselt samad koostisosad, kui minu toidukavas lõunal. Kui mul päev pikemaks, kui oodatud oli, siis 300g saleneja salatit ja 150g suvalist toorsalatit ning veepudel ajab ka asja ära.

Mu jutt võib siit sealt veidi ebatäpne olla, kuna pole just ekspert, nii et ära võta kullana :D

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks hea saavutus, vorm hakkab vähehaaval taasuma. Nimelt enne ei saanud ma hakkama sealt videost http://www.metacafe.com/watch/715974/how_t...kout_routine_5/ esimese harjutusega :ph34r: , kuid nüüd suudan seda teha.

Ja võib-olla kiirustan liialt ette, kuid tahaks teada, kui kiiresti tulemusi näha on? Nädal? Kuu? Pool aastat?

Mina olen vast 2 kuud oma kaalu, toitumist ja liikumisharjunusi muutnud ja jälginud ning võin julgelt öelda, et näen vägagi palju tulemusi.

Hetkel olen 81 (179cm) kilo pealt langenud 74ni, ehk siis 7kg on maas, järgmise 6 kiloga on eesmärk saavutatud. Mina olen aru saanud, et kuus kaotatakse max 4kg, ehk siis sinu puhul 10-15kg oleks ligikaudu 2.5-4 kuud. Edu! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustasin jõusaalis enda keha treenimist u. 25.09.2007 ja mis kuu nüüd on? 30.01.2008. Hetkel olen 185 cm pikk, 16a. ja kaalun 70kg. ja mulle tundub, et mul on veel ekstra 10kg. juurde vaja, nende viie kuuga olen ma suutnud endale kena "six pack"-i välja vormida ja surun juba 65kg, ennem surusin 45kg, olin ikka ja olen nõrguke, püüan saavutada vähemalt 90kg ära kindlalt, kuid mis sellest six packist, ütlen ainult ühte, tegele jooksualadega, ise mängin suht hästi korvpalli ja jalgpalli, kossu mängin 5 korda nädalas ja jalkat 2 korda nädalas, kui sul selliseid võimalusi ei ole, siis soovitan sulle 30 minni umbes jooksu teha ja siis jõusaalis kõhulihaseid tegema minna 3*15 on mulle sobiv, siis ma arvan, et sulle käib hetkel vast 3*10. bye the way, ma teen kõhulihaseid 5 korda nädalas, ma ei tea, vb peaks tegema 7 korda nädalas, sest mul iga päev kõhulihased taastuvad ära, kui sa tahad niisama vormida kõhulihaseid, siis tee paar korda nädalas, kui aga tugevaid, siis iga päev põhim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NO MEES!!! :ph34r:

Oled ikka ju mees?

Mine nüüd kuula täie volüümiga Metallica "St.Anger-it" ja siis kohe ka Rammsteini "Sonne-t". Ja kui siis ka veel ei ole sees seda tunnet, et OLEN KUNINGAS, siis pead panema ka Rammsteini "Feuer Frei" peale.

Ja vot kui fiiling on käes... siis tõstad ka Kuutsemäe Munamäe otsa ning lööd nad mõlemad jalaga pikali!

Tahtejõudu kasvatab tahe.

Rammsteini "Ich Will" sobib lisaks Sonnele. Prodigy võtab ka katuse ratastele. See suht-kohta klassika ning mõjub kõigile :unsure:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rammsteini "Ich Will" sobib lisaks Sonnele. Prodigy võtab ka katuse ratastele. See suht-kohta klassika ning mõjub kõigile :o.

Jaah... Prodigy on hea ;) Mulle meeldib üleüldse trance muusika. Eriti aitab trenni teha Skazi - Guitar Trance II, lisaks Pendulum ja Chemical Brothers.

Progress: nii hea on, et kaaluosuti on 95 asemel 88,5 peal :o Olen kaotanud 6,5 kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et see põlvedele hakkamine on väga individuaalne.. ma jooksin ka suvel suht igapäev päris pikka maad ja mul olid põlved küll korras...kerge eufooriline väsimus oli lihtsalt peale jooksu:D (kaal oli 104 siis )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Upin teemat:

Kaal hetkel siis 85 kg! Seega olen 10 kilo kaotanud! :D

Tohib küsida, et millist toitumist ja trenni hetkel harrastad? Kui aega on, ps'i!<_<

Edu edaspidisel treeningul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii... Pisut aega on möödunud.

Ja lisasin uue asja kavasse - rohkem kõndimist päeva jooksul. Nimelt bussiga koju sõites tulen mõned peatused varem maha. Nüüd läheb kolmas nädal niimoodi. Ja koolis oli täna 3 km jooks hindele. Eelmise aasta aega parandasin u pool minutit. :D

85 kg 83,5 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii... Pisut aega on möödunud.

Ja lisasin uue asja kavasse - rohkem kõndimist päeva jooksul. Nimelt bussiga koju sõites tulen mõned peatused varem maha. Nüüd läheb kolmas nädal niimoodi. Ja koolis oli täna 3 km jooks hindele. Eelmise aasta aega parandasin u pool minutit. :D

85 kg 83,5 kg

Vast oleks mõtekam blogi kirjutada?

mitte et iga mõne kilo pärast foorumisse kirjutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii... Pisut aega on möödunud.

Ja lisasin uue asja kavasse - rohkem kõndimist päeva jooksul. Nimelt bussiga koju sõites tulen mõned peatused varem maha. Nüüd läheb kolmas nädal niimoodi. Ja koolis oli täna 3 km jooks hindele. Eelmise aasta aega parandasin u pool minutit. :)

85 kg 83,5 kg

Ma isiklult olen leidnud uue metoodika kõhulihaste treenimiseks, võib-olla peaksin selle isegi patendeerima.

See näeb välja nii.

Tulemus: järgmisel päeval on kõhulihased valusad.

Metoodika: Ära tee sporti, ära käi jõusaalis, ära tee kõhulihaste ega muid harjutusi kodus. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Kogu päeva jooksul tee iga paari tunni tagant järgmist suurepärast harjutust. See näeb välja nii.

Seejuures ei ole see üldsegi raske harjutus, aga tagab tulemuse- järgmisel päeval on kõhulihased valusad. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Kuula tähelepanelikult, ja ära karda, et see liiga keeruline või ülejõukäiv on. Paljud arvavad, et kõhulihaste treenimiseks tuleb teha pikki seeriad, st, et

tehakse mitukümmend kordust seerias. Aga minu soovitatud metoodika puhul on seerias vaid 1 kordus. See näeb välja nii. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Ja seda iga paari tunni tagant päevas. Tegu on lihtsa ent efektiivse harjutusega. Muid kõhulihaste harjutusi teha pole vaja, järgi vaid minu poolt kirjeldatud samme ja saad tulemust juba järgmisel päeval tunda. Seda harjutust tee istudes igapäevatoimetusi tehes. Spordiriideid kanda pole vaja. Tegu on mugava ja tulemusliku harjutusega, mis lausa nõuab järeleproovimist. See näeb välja nii.

Igapäevatoimetusi tehes isteasendis kõverda kergelt selg surudes nii kõhtu sisse poole veidi. Seejärel pingesta kõhulihased maksimaalselt, hoia seni kaua pingeolekut kui soovid, kuid orienteeruvalt 5 sekundit, viimane sekund peaks olema põletava tundega, ehk siis lihas maksimaalselt pinges. Ja ongi kõik rohkem kordusi pole vaja teha. Järgmise seeria tee 2h pärast. Hommikul tunned tulemust. Head treenimist. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma isiklult olen leidnud uue metoodika kõhulihaste treenimiseks, võib-olla peaksin selle isegi patendeerima.

See näeb välja nii.

Tulemus: järgmisel päeval on kõhulihased valusad.

Metoodika: Ära tee sporti, ära käi jõusaalis, ära tee kõhulihaste ega muid harjutusi kodus. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Kogu päeva jooksul tee iga paari tunni tagant järgmist suurepärast harjutust. See näeb välja nii.

Seejuures ei ole see üldsegi raske harjutus, aga tagab tulemuse- järgmisel päeval on kõhulihased valusad. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Kuula tähelepanelikult, ja ära karda, et see liiga keeruline või ülejõukäiv on. Paljud arvavad, et kõhulihaste treenimiseks tuleb teha pikki seeriad, st, et

tehakse mitukümmend kordust seerias. Aga minu soovitatud metoodika puhul on seerias vaid 1 kordus. See näeb välja nii. Teha tuleb vaid järgmist harjutust.

Ja seda iga paari tunni tagant päevas. Tegu on lihtsa ent efektiivse harjutusega. Muid kõhulihaste harjutusi teha pole vaja, järgi vaid minu poolt kirjeldatud samme ja saad tulemust juba järgmisel päeval tunda. Seda harjutust tee istudes igapäevatoimetusi tehes. Spordiriideid kanda pole vaja. Tegu on mugava ja tulemusliku harjutusega, mis lausa nõuab järeleproovimist. See näeb välja nii.

Igapäevatoimetusi tehes isteasendis kõverda kergelt selg surudes nii kõhtu sisse poole veidi. Seejärel pingesta kõhulihased maksimaalselt, hoia seni kaua pingeolekut kui soovid, kuid orienteeruvalt 5 sekundit, viimane sekund peaks olema põletava tundega, ehk siis lihas maksimaalselt pinges. Ja ongi kõik rohkem kordusi pole vaja teha. Järgmise seeria tee 2h pärast. Hommikul tunned tulemust. Head treenimist. :)

Ma pidin peaaegu pikali kukkuma seda lugedes! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ka plaan rasvaprotsenti kehas vähendada ja tulemus on juba näha. Aktiivselt põletan neljandat nädalat!

Sama siin, korraliku toitumisega ja pideva, kuid tüütava kavaga olen pooleteise kuuga kaalu langetanud 86 kg - 76,5'le. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin, korraliku toitumisega ja pideva, kuid tüütava kavaga olen pooleteise kuuga kaalu langetanud 86 kg - 76,5'le. :D

Tubli töö jah, kuid kaldun arvama, et 5 kg sellest oli liha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilte ei ole endast?

Pilte ei ole, kuid ei ole rahul sellega, et puusadele jääb palju massi...Millal see kuluma hakkab? :)

Muudetud kasutaja jk jr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Alustada tuleks eelkoige ikkagi aktiivsest eluviisist s.t rattasoit, jooksmine, soudeergomeeter ja kui ei joua siis ujumine lisaks tuleks natuke vaadata mida sood ja millal liiga hilja pole kasulik maks 3 tundi enne magamaminekut. Lisaks tuleks tegeleda kohulihastega kasvoi kodus paevas 60 korda ja tulemus peaks suveks paistma. Pohiline et tegutseda mitte aint moelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×