Jump to content
painkiller

Lemmik harjutus.

Recommended Posts

Tere! Tekkis siis selline küsimus , et mis on teie lemmik harjutus(ed). Lisage harjutuse nimi ja paha ei teeks ka väike kirjeldus miks just see harjutus. Muidugi eeldan et see on baasharjutus, aga kõigil oma lemmik. Niiet julgelt arvamust avaldama!

Enda lemmik harjutus on jõutõmme. Võib-olla oleks kükk, aga kuna põleved ei luba iga jalatrenn kükki teha siis jääb lemmikuks jõutõmme. Üks parimatest baasharjutustest, mis koormab tervet keha ja kus saab endast tõesti kõik anda, ainuke miinus on vigastuste oht ja alaselja nõrkus. Õnneks vigastustega pole kokku puutunud selle harjutuse pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad jõutõmme ning klassikaline tõukamine ja rebimine:)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TOP 3 võiks olla:

1. Thruster

2. Jõutõmme

3. Ülevedu

Miks? Kõik kolm kaasavad palju lihaseid ja jätavad hea tunde keresse. Viimane oleks ilmselt kangiga biits ja eelviimane rinnalt surumine kangiga lamades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Prantsuse surumine.

2.Lamades surumine.

3.Kontsentreeritult biceps.

4.Jõutõmme seljasirutajale.

5.Kükk.

B)

Prantsuse surumine sellepärast esimene, et triceps on lemmiklihas peale baaslihaste (rind, selg, jalg).

:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmikud vahelduvad läbi aja ja tuju, aga hetkel on lemmikud triits ja biits, kuna verd täis tunne on minu jaoks ülim kaif ja mõnu B) , sellest tulenevalt on hetkel lemmik harjutused:

1) Sirge pulgaga ploki alla surumine

2) Prantsuse surumine

3) Istudes kontsertreeritult biitsepsi tõsted hantlitega - ülim mõnu on lõpu valu ja pump :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk, jõutõmme ja rinnalt surumine, need sellepärast, et meeldib ületada alati uusi raskusi, mis need harjutused ka võimaldavad. Lisaks kasvab lihas neid tehes mul kõige paremini! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et jõutõmme on väga populaarne, ja see harjutus on ka minu lemmikuks. Olen arutu jooksmisega oma põlvele veidi haiget teinud ning kükkinud pole õige kaua, tõmmet saan teha ilma igasuguse ebamugavuseta. Enne jõutõmbe trenni on alati kerge ärevus sees ja kui viimane seeria tehtud saab, siis oleks nagu kivi südamelt langenud.

Meeldib ka tõukamine, aga sedagi pole kaua teinud. No ja siis veel nt lõuatõmbed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×