Jump to content
Ruubikukuubik

Kava vahetamine

Recommended Posts

Tere!

Olen nüüd juba natuke üle aasta jõusaalis käinud ja seda umbes 2-3 korda nädalas nii, et teen 2 korda nädalas ülakeha ja üks kord alakeha. Peamiselt igale lihasele siis 2 harjutust 3 seeriat 8-10 kordused. Küsimus oleks siis selline,et kui ma vahetaks kava http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14 vastu ja teeks seda 3 korda nädalas + üks kord nädalas aeroobset, et kas siis tulemused pigem paraneks selle arvelt, et teen rohkem harjutusi, seda siis 1 kord nädalas, või peaks ikka 2 korda nädalas lihasele koormust andma? 5 korda nädalas ei ole aega jõusaalis käia. Äkki kogenenumad oskavad aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen nüüd juba natuke üle aasta jõusaalis käinud ja seda umbes 2-3 korda nädalas nii, et teen 2 korda nädalas ülakeha ja üks kord alakeha. Peamiselt igale lihasele siis 2 harjutust 3 seeriat 8-10 kordused. Küsimus oleks siis selline,et kui ma vahetaks kava http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14 vastu ja teeks seda 3 korda nädalas + üks kord nädalas aeroobset, et kas siis tulemused pigem paraneks selle arvelt, et teen rohkem harjutusi, seda siis 1 kord nädalas, või peaks ikka 2 korda nädalas lihasele koormust andma? 5 korda nädalas ei ole aega jõusaalis käia. Äkki kogenenumad oskavad aidata.

Ma soovitaks 1x nädalas iga lihasegrupp korralikult läbi võtta ja siis järgmine nädal uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kava teha 3 korda nädalas on tüüpiline massi kava. Iga lihase võtab kord nädalas läbi. Ise olen peaaegu aasta seda kava teinud ja nüüd plaanin neljaks jaotatud kavale üle minna. Mai tea kuidas teistel on, aga minul võtab selle kava esimene päev tavaliselt 1h45min aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×