Jump to content
JackDaniels

Massi juurde, 60st 70

Recommended Posts

Ära muretse seeriate ja korduste pärast, vaid tee baasharjutusi: jõutõmme, kükk, rinnalt surumine, lõuatõmbed, kangi tõmbed vastu kõhtu, püsti surumine, rööbaspuudel surumine, püsti küünarvarte kõverdamine kangiga.

Ehita oma kava üles nii, et teed 4-5 seeriat baasharjutust ja siis 2-3 lisaharjutust, 2-3 seeriat harjutuses. Kordused 10 ja 6 vahel, iga seeria suutlikkuseni või sinna lähedale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sale vend, hetkel 60 kg. Soovin suveks 10 kg juurde yhesõnaga 70 kg. Missuguste seeriate ja kordustega peaxin erinevaid harjutusi tegema, et mass tõuseks ( tean et söömine on kõige tähtsam, söön sajaga :o

Kui kõik hästi läheb saad 2-3 kg puhast lihast vb vähem ja ülejäänud mass peab tulema rasvast, kui kindlasti tahad numbrit 70 kaalul näha ja kui sulle ei ole oluline, millest see 10 lisa kilo koosneb. Aga 10kg lihasmassi ei tasu loota. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ka soov juurde võtta tiba.Praegu kaalun 65kg ja olen 183cm pikk.

Nagu ma tegelt aru olen saanud,siis lihas massi ja üldse juurde võtta kaalus on pikem ja raskem kui kaalust alla võtta.

Ja oli vist nii et kleenukestemal,ehk väiksema kehaehitustega inimestel on kiirem seedimine.Nii et sa ei pea palju korraga sööma,vaid mingi väikste portsjonitega ja tihedalt,umbes 6 korda päevas? Kolm toitvamat söögikorda ja siis kolm siukest kergemat näksimist nende vahepeale.

Et kui ma nüüd jõusaali lähen ja oma toitumise paika panen,siis peaks 6kuuga juba natukene juures olema?

Ja mis kava kõige mõistlikum oleks?

Varem olen enne suve 4 kuud jõusaalis käinud,aga suvve tulekuga läks asi luhta.

Et mingeid soovitusi ja näpunäiteid ehk?

Tervitades Erik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×