Jump to content
arstiuss

Seminar tänavakaklustest...

Recommended Posts

krt hunnik linke... ma ei viitsi end sinna mölalehele registreerida noh :D rääkige asjast.. ma tahaks neid põhjendusi kuulda miks üks või teine ala on tänaval parem. Aga palun - ARGUMENTEERITULT ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poks ei ole kõige parem enesekaitseks.

Kui selles videos kus oli kaks meest ja profipoksija, oleks olnud kaks profipoksijat ja üke kickboxija, siis oleksid need poksijad mõlemad peksa saanud.

Poksija lihtsalt ei saa kickboxijale sisse sõita...

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poks ei ole kõige parem enesekaitseks.

Kui selles videos kus oli kaks meest ja profipoksija, oleks olnud kaks profipoksijat ja üke kickboxija, siis oleksid need poksijad mõlemad peksa saanud.

Poksija lihtsalt ei saa kickboxijale sisse sõita...

:P

Uaaaaahhh :D Ära aja mäda. "Poksija" ja "kickpoksija" ei ole mingid konstantsed suurused. Väga huvitav suhtestamine. Üks kickpoksija võidab 2 poksijat. Mitu judokat ta võidab ja mitu karatekat? ;)

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule 4Qlimax, kas sa tead ka et see niiöelda kickpoksija on olnud kunagine k-1 champion Alexey Ignashov ja ma arvan, et ükski tavaline poksija ei saaks tema vastu. See jutt et poksija ei saa kickpoksijale sisse sõita on pisut karmilt öeldud.Asi oleneb alati sellest kes on rohkem harjutanud või kes on kiirem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule 4Qlimax, kas sa tead ka et see niiöelda kickpoksija on olnud kunagine k-1 champion Alexey Ignashov ja ma arvan, et ükski tavaline poksija ei saaks tema vastu. See jutt et poksija ei saa kickpoksijale sisse sõita on pisut karmilt öeldud.Asi oleneb alati sellest kes on rohkem harjutanud või kes on kiirem.

Jutt oli praegu proffidest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uaaaaahhh :D Ära aja mäda. "Poksija" ja "kickpoksija" ei ole mingid konstantsed suurused. Väga huvitav suhtestamine. Üks kickpoksija võidab 2 poksijat. Mitu judokat ta võidab ja mitu karatekat? ;)

Ega ma seda täpselt nii ei mõelnud...aga pmst. võib nii ka öelda, sest poksijad ei kasuta jalgu...pool inimese võimetest jääb kasutamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen nõus loogikaga, et 2 kätt ja 2 jalga on parem kui 2 kätt. edasi sõltub tasemest juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nijah....kudas saab panna kick-.ja poksi ühte patta??? me ju haritud inimesed ja peaks teadma et kui teed küpsise torti siis sinna sisse ju ei pane hapukapsast ja ühepajatoitu...olgu proff või mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nijah....kudas saab panna kick-.ja poksi ühte patta??? me ju haritud inimesed ja peaks teadma et kui teed küpsise torti siis sinna sisse ju ei pane hapukapsast ja ühepajatoitu...olgu proff või mitte

Jutt käib tänavast. Seal on kõik ühes pajas ( poksijad, kickboxijad, maadlejad, mma vennad ja isegi riistvõimlejad ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma seda täpselt nii ei mõelnud...aga pmst. võib nii ka öelda, sest poksijad ei kasuta jalgu...pool inimese võimetest jääb kasutamata.

Esiteks ei ole absoluutselt nii mõõdetav. Mitu ühe vastu on kung fu filmide teema rohkem.

Teine teema on see, et kui kusagil tänaval tekib seis, siis ei oota keegi nii kaua kui tal jalad alt koputatakse. Ringis luuramine ja tänavakaklus ei ole samad asjad. Pigem läheb distants tänavakakluses väga ruttu nii lühikeseks, et jalgadega lüüa enam ei saagi, pigem põlvedega. Esimesena maksab tänaval agressiivsus, mis tuleb hetkega lakke saada. Ringis peetavatel võistlustel on toimuv enamasti kuid ette teada ja aega ennast vaimselt õigesse kohta viia on küll ja küll. "Tänaval" võidakse ringis kõva mees nii ruttu ära lüüa, et tal pole aimugi, mis juhtus. Seal pargis 2 1 vastu nähtul oli ka palju tegemist ootamatusega.

Tegelikult ma muidugi ei viitsi väga mingitel tänavaparanoia teemadel jahuda, aga ma olen lihtsalt teemade kes-on-kõvem-kas-vandamme-või-rambo vastu allergiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänaval on tõesti eriti tähtis üllatusmoment ja "veremaitse suus" ehk bloodlust. Samas olen natuke kahtleval seisukohal mis puutub agressiivsusesse kuna TAVALISELT agressiivsusega kaasneb lihaspinge ehk siis lõdvestumisest on asi kaugel mistõttu ka kardiovaskulaarne tegevus mitmekordistub ja "võhm" saab paraja laksu. Seega soovitatakse "keep your calm" . Samas adun ka võimalust, et hea tehnikaga võitlje suudab olla lõdvestunud ka tänaval ning agressiivsus ehk testosterooni hulk teda ei mõjuta võhma aspektist. Ise mäletan vanadest aegadest, et poisid pinge tõttu langetasid suhteliselt kiirelt oma käed põlvedele kuna esimene rünnaku laine oli tehtud. Seega sõltus meil vähemalt, kes suutis selle esimese laine üle elada ilma suuremate vigastusteta.

ah eks see kõik ole nii individuaalne, mis kellel tänaval töötab.. kes peaksab oma pead teise pea vastu, kes vehib kätega, kes annab jalaga, kellel on ülihea clinch. Whatever it works..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris palju erinevaid õigeid tähelepanekuid siin teemas. Aga need kaks venda kes

tänaval sisse said olid jummala täis mõlemad ju...;)))) et selliseid pikali lüüa pole ju tegelt eriti probleem, kui mõne korra elus kakeldud on aga jah, see vend kes neid pikali lõi oli vist trennis käinud, et käed käisid peris kiiresti:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Scientists have estimated that the energy given off during the Big Bang is roughly equal to 1CNRhK (Chuck Norris Roundhouse Kick)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×