Jump to content
mel323

Kas selline kava oleks liiga kurnav?

Recommended Posts

Miks nii suured lihased nagu rind selg ja alaselg ühel päeval? Tee parem jalg+säär; rind+õlg+triitseps; alaselg+selg+biitseps. Ja muidugi ära kõhtu ka unusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nii suured lihased nagu rind selg ja alaselg ühel päeval? Tee parem jalg+säär; rind+õlg+triitseps; alaselg+selg+biitseps. Ja muidugi ära kõhtu ka unusta.

Huvitav, et miks sinu arvates rinda ja selga võiks siis ühel ja samal päeval treenida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et miks sinu arvates rinda ja selga võiks siis ühel ja samal päeval treenida ;)

Põhjus võib olla näiteks selles, et need on kaks suurt lihasrühma ja nende täisvõimsusel treenimiseks ei jätku lihtsalt energiat.On olemas antagonistilik treeningprintsiip (natuke juttu- siin), sellisel juhul teeksin isiklikult kogu kava ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et miks sinu arvates rinda ja selga võiks siis ühel ja samal päeval treenida ;)

Minu jaoks käib rinna juurde surumine ja selja juurde tõmme. See päev läheks lihtsalt liiga raskeks minu jaoks. Ja nagu tema kavas pakutud, et biitseps ja triitseps ühel päeval, siis see jääks üsna mõttetuks päevaks minu silmis. Parem jagada suured lihased eraldi päevadele ja nendega seonduvad väiksemad lihaseid teha samadel päevadel. Näiteks: Rind-triitseps ja selg-biitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll jah, tõesti on need kaks väga suurt lihast, aga mulle öeldi (treener), et temagi on hakanud sellist kava jaotust kasutama ja pidi väga hea ja efektiivne olema. :D Pidi väga hea olema, kui suudad neid lihaseid koos teha, aga loomulikult, kui ei suuda siis ei ole mõtet punnida!!! Mina isikliku 3 kuu jooksul, mis ma seda kava olen kasutanud ei saa kurta, et ma oleksin väsinud. Jõu näitajad hakkasid hoopis hoogsalt kasvama peale seda kui ma selle kava järgi hakkasin tegutsema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ise treenin ka neid koos. Ja pole kunagi probleemi olnud. Mul isiklikult rinna treening nagu eriti kurna selga. Rohkem jääb tunne, et see kerge soenduse eest seljale. Samas öeldakse ka, et surumine kurna õlga korralikult, kuid mina saan sellest korraliku laksu. Kui teeksin 2 surumise vahelevahele raska õla. Siis enam taastuks ja varsti oleks õlg p....... Nii, et rääkige mida tahate, et sobi jne. Mulle sobib ja veel häst. Rind +selg ;)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ise treenin ka neid koos. Ja pole kunagi probleemi olnud. Mul isiklikult rinna treening nagu eriti kurna selga. Rohkem jääb tunne, et see kerge soenduse eest seljale. Samas öeldakse ka, et surumine kurna õlga korralikult, kuid mina saan sellest korraliku laksu. Kui teeksin 2 surumise vahelevahele raska õla. Siis enam taastuks ja varsti oleks õlg p....... Nii, et rääkige mida tahate, et sobi jne. Mulle sobib ja veel häst. Rind +selg ;)

Kui surumisel väsib õlg täielikult ära, siis on sul õlg alaarenenud rinnalihastega võrreldes. See viitab õla "viimase piiri" peal töötamisele surumisel. Varsti on õlalihaste vigastust oodata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui surumisel väsib õlg täielikult ära, siis on sul õlg alaarenenud rinnalihastega võrreldes. See viitab õla "viimase piiri" peal töötamisele surumisel. Varsti on õlalihaste vigastust oodata...

;) Esiteks pole mul vaja tehagi näiteks õlga eraldi. Mulle piisab täiesti lamades surumisest õlale, kui tõuseb jõud seal, siis tõuseb jõud ka seistes surumises. Ok vigastus, mis tuleb reeglina ületreeningust. 1 asi, mis tavaliselt teen, kui 2 trenni järiest peaks trenn olema raske ja jõud tõuse, siis ju selge, et jama. Edasi 2 nädalat säästukale ja probla lahendatud.Proovisin, et mis juhtub , kui õlga ei puutugi. Treenisin 3 kuud rinda ja jõud tõusis ilusti. Siis oli aeg proovida, mis on saanud siis ülesse surumisest. Mis oli tulemuseks. Ilma , et oleks õlga treeninud, oli seistes surumises 10 kg võrra :D Ja ega ma esimene ega ka viimane vend pole, kes nii treenib. On veel palju jõumehi, kes õlga treenigi, kuna see tapab muidu surumise ja õla ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll jah, tõesti on need kaks väga suurt lihast, aga mulle öeldi (treener), et temagi on hakanud sellist kava jaotust kasutama ja pidi väga hea ja efektiivne olema. :D Pidi väga hea olema, kui suudad neid lihaseid koos teha, aga loomulikult, kui ei suuda siis ei ole mõtet punnida!!! Mina isikliku 3 kuu jooksul, mis ma seda kava olen kasutanud ei saa kurta, et ma oleksin väsinud. Jõu näitajad hakkasid hoopis hoogsalt kasvama peale seda kui ma selle kava järgi hakkasin tegutsema. ;)

Sa küsid, kas oleks liiga kurnav, samas ise oled seda kava 3 kuud teinud ja jõunäitajad kasvasid. Wtf? Milles küsimus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles on sul õigus küll jah, et miks ma siis üldse selle teema tõstatasin, kui ütlen nüüd, et ei ole väsinud!!! Tegelikult on ikka vahest see rinna ja selja koos tegemine mõjunud järgmise päeva kavale, ühesõnaga annab see vahest tunda õlga ja kätt tehes. Järgmisel päeval enne trenni minemist on ikka vahest selline väsimus peal olnud, et lihtsalt ei suuda teha enam, sellepärast ma küsisingi, et äkki keegi oskab öelda, et kas see on juba ületreening ja peaks hakkama natuke kergemini tegema? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×