Jump to content
rinaldo

Teie õlgade laius

Recommended Posts

Hmm.

62cm, :(

Pikkus siis 180cm,kaal hetkel 112kg.

Mõõtsin üle -ei tahtnud nagu uskuda - ikka sama.

offtop:

Vöö oli 94cm , rind 134cm - kui juba mõõtmiseks läks.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to daemonium.

küllap diletantlik küsimus kuid kuidas rinda /õlgu mõõta objektiivselt üksinda ilma,et õlad tõuseksid (käed tõsevad rinna ette)samas nn delta "kooldub".

kaal 117

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm.

62cm, :(

Pikkus siis 180cm,kaal hetkel 112kg.

Mõõtsin üle -ei tahtnud nagu uskuda - ikka sama.

offtop:

Vöö oli 94cm , rind 134cm - kui juba mõõtmiseks läks.

Ega midagi paremat vist suuda välja mõelda kui see:

57 cm ja pikkus 182cm.

Arvan, et kõige reaalsema ja õigema tulemuse saab nii kui seista nt vastu seina ja märkida ära õlgade kõige laiemad punktid. Nüüd mõõda märgitud punktide vahe ära. Arvatavasti nii mõõtes nii mõnelgi tuleb oma tulemused ja arvutused ümber teha ... eks ego muidugi kannatab :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki oleks palju põnevam kui paneks kirja lisaks õlgade laiusele ka vöökoha laiuse? Siis oleks näha kellel on V kuju kellel U kuju, kellel A kuju :(

Isiklikult arvan, et rohkem aukartust tekitaks see kui inimesel on 50cm laiad õlad ja 30cm lai vöökoht kui see, et inimesel on küll 70cm laiad õlad, aga on mainimata jäänud, et vöökoht on 80cm lai :(

post-2073-1199551407_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kellegil on tööjuures või kusagil liug-uksega ruum, siis selle abiga on mugav mõõta, ma just mõõtsin.

Lükkad liugukse nii lahti, et täpselt vahele mahud, siis tuled välja ettevaatlikult, ja küsid joonlauda kellegilt.

Kuna tegin protseduuri kampsuniga, siis lükkasin veidi tugevamalt liuguri vastu õlga, vabaseisus ikka, ei mingit poseerimist, ja lubas joonaluatäie, pluss veel ca 12-13cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kellegil on tööjuures või kusagil liug-uksega ruum, siis selle abiga on mugav mõõta, ma just mõõtsin.

Lükkad liugukse nii lahti, et täpselt vahele mahud, siis tuled välja ettevaatlikult, ja küsid joonlauda kellegilt.

Kuna tegin protseduuri kampsuniga, siis lükkasin veidi tugevamalt liuguri vastu õlga, vabaseisus ikka, ei mingit poseerimist, ja lubas joonaluatäie, pluss veel ca 12-13cm.

Kapiustega saab samamoodi hea tulemuse (minu arust vastu seina pannes ja siis märkides ning pärast mõõtes võib märgi tegemisega eksida üksinda toimetades), oma eelmises postituses mainisin. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastu seina mõõtes olid õlad kõige laiemast kohast 53cm ja kõht kõige kitsamast kohast 28cm.Pikkus on 185, vanus 18 ja kaal 84kg.Kui kedagi huvitab, siis mul on üpris täpne statistika oma arengust alates 1.september.2007 kuni 1.jaanuar 2008, seega 4 kuu areng:

kaal kasvanud - 6%

õlavöö ümbermõõt suurenenud 2,5%

rinnaümbermõõt suurenenud - 3%

õlavarre ümbermõõt suurenenud - 4%

ümbermõõt vahetult rinna alt suurenenud - 8%

talje ümbermõõt suurenenud - 4%

reie ümbermõõt suurenenud - 1%

sääre ümbermõõt suurenenud - 4%

rasvavaba lihasmass kasvas 3,2kg 4 kuuga, kaal üldse kokku 6kg.

Ma ei tea kas see on palju või vähe, kui keegi teab, võiks öelda.Enne 1. septembrit olin ma jõusaalis käinud aasta aega täpselt.Alguses oli areng kiirem, aga siis ma ei taibanud kaaluda/mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki oleks palju põnevam kui paneks kirja lisaks õlgade laiusele ka vöökoha laiuse? Siis oleks näha kellel on V kuju kellel U kuju, kellel A kuju :P

Isiklikult arvan, et rohkem aukartust tekitaks see kui inimesel on 50cm laiad õlad ja 30cm lai vöökoht kui see, et inimesel on küll 70cm laiad õlad, aga on mainimata jäänud, et vöökoht on 80cm lai B)

post-2073-1199551407_thumb.jpg

see oleks hea küll, kuid kui paljud siis teemast osa võtaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×