Jump to content
cvtec

Mida arvata kavast

Recommended Posts

Õlg:

1.Military press 5x5

2.Hantlite tõstmine ette

3.Arnoldi surumine

4.Kangi tõstmine ette

5.Lõuaalla tõmbed

Rind:

1.Surumine lamades 5x5

2.Surumine kaldpinnal

3.Hantlite surumine lamades

4.Hantlite surumine kaldp.

baasharjutusi teen ainult 5x5,teisi 6-8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinna treeningut küll ei mõista:S! Kõige peal teed kangiga harjutused ära ja siis teed hantlitega sama peale?!? Parem tee üks nädal hantlitega ja teine nädal kangiga, või siis nt kangiga horisontaal- ja hantlitega kaldpingil surumist! Mina lisaks kindlasti veel lendamise ka!

Ja milline näeb kogu treeningkava välja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinna treeningut küll ei mõista:S! Kõige peal teed kangiga harjutused ära ja siis teed hantlitega sama peale?!? Parem tee üks nädal hantlitega ja teine nädal kangiga, või siis nt kangiga horisontaal- ja hantlitega kaldpingil surumist! Mina lisaks kindlasti veel lendamise ka!

Ja milline näeb kogu treeningkava välja?

Rinda teen sellepärast sedasi ,et arendada just rinnalihase rangluupoolset osa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täielik jura minu arust. Enamus õla harjutusi on õla esiosale, tagaosale pole üldse jällegi koormust. Ja rinnale peaks mingi lendamine ka sees olema.

Õlg:

Military press

lõua alla tõmbed

kummargil/kõhuli lendamine

Rind:

Lamades surumine

hantlite sur kaldpingil (ilma sillata, st alaselg on pingiga kontaktis)

lamades lendamine

See oleks üks paljudest võimalustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlg:

1.Military press 5x5

2.Hantlite tõstmine ette

3.Arnoldi surumine

4.Kangi tõstmine ette

5.Lõuaalla tõmbed

Rind:

1.Surumine lamades 5x5

2.Surumine kaldpinnal

3.Hantlite surumine lamades

4.Hantlite surumine kaldp.

baasharjutusi teen ainult 5x5,teisi 6-8

Ära nüüd hullu ka hakka panema. Võta ikka asja mõistusega. Tahaks näha kaua sa nii vastu ka pead, enne kui ületreeningusse jõuad. Ma arvan, et suht kiiresti ja rääkimata sinna lisandusvatest vigastustest B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks ettepanek administratsioonile:

palun tehke masohhistidele oma alamfoorum.

Saavad arutada,kuidas end paremini ületreeninguga vigastada,ebaproportionaalseks värdjaks treenida,.haigeks süüa etc.

Viimasel ajal siukesi tegelasi voorumisse hulga siginud.No las nad siis ollagi kenasti omatte ..., B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks ettepanek administratsioonile:

palun tehke masohhistidele oma alamfoorum.

Saavad arutada,kuidas end paremini ületreeninguga vigastada,ebaproportionaalseks värdjaks treenida,.haigeks süüa etc.

Viimasel ajal siukesi tegelasi voorumisse hulga siginud.No las nad siis ollagi kenasti omatte ..., B)

Tegelikult ikka 100% kindlusega ei saa öelda, et satub ületreeningusse, vigastab end, treenib lolliks jne. Nii must-valge see nüüd ka ei ole. Mina olin ka kunagi üks masohhistidest, kes tegi 7 harjutust õlale (6 seeriat igaüht), 12-15 seeriat lamades surumist, 50-100-seid seeriaid mõnes harjutuses ja seda kõike pärast 6-8km jooksu jne. Ja ei saa öelda küll, et mul tol ajal arengut ei ole toimunud. Areng oli ja väga kiire kusjuures. Praegu teen aga vastupidi - võrreldes tavaharjutajate või kulturistidega - üsna vähe. Ei saa öelda, et ka praegu arengut ei oleks. On küll. Aga seda ma küll ei tea, kuidas parem oli.

Inimesi on erinevaid, üks suudab, teine ei suuda. Ühele sobib üks, teisele teine. Las ta proovib, kui tunneb, et suudab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu!!! Jälle sama vana ja läbimämmutatud teema! Kui tahad mingeid tulemusi saavutada, siis mine kuhugi normaalsesse jõusaali(Coral,Reval jne...)

Küsi, kus asub treener/ treenerid, räägi oma murest ning sulle tehakse korralik kava vastavalt sinu hetkeseisule ja vormile ja vajadusele.

ÄRA hakka ise mingit jura ette kujutama, pole vaja jalgratast leiutada, seda on juba tehtud!

Kahjuks näen erinevates jõusaalides pidevalt vennikesi, kes teevad TÄIESTI arusaamatuid asju ja arusaamatus järjekorras.

Kui juba oma aega jõusaalis kulutada, siis tuleb seda teha efektiivselt, mitte niisama lahmides.

Selline on minu nõuanne.

NB! Kaht suurt lihast nagu rind ja õlg, on täielik jaburus teha samal päeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke koogel-moogel on see jah. Esiteks kui sa teed surumisi siis tee need järjest. Pole nagu eriti hea teha nt. õlale surumist kangiga siis ette tõsted ja siis jälle surumist hantlidega. Kui teed mingit teatud osa siis tee need harjutused järjest. Teiseks pole nagu õla keskmisele ja tagumisele osale otseselt suunatud harjutusi. Vaevalt, et sa neid selja päeval lisaks teed.

Pole ju neid harjutusi üldse palju, et me saaks rääkida mingist ületreeningust, kõik oleneb muidugi sellest kui pikk on päevade vahe millal jälle sama lihast treenitakse. Ma teen ka vahest vabalt 6-7 harjutust järjest õlale näiteks kui tuju on või siis jällegi ainult 2 harjutust aga seevastu seeriaid ühes harjutuses nt 10 ringis. Vaheldust peab andma pidevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! Kaht suurt lihast nagu rind ja õlg, on täielik jaburus teha samal päeval!

Miks jaburus? Ise teen rinda,õlga ja triitsepsit ühel päeval. Ei ütleks, et teha ei jaksa ja jõudu tuleb mühinaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×