Jump to content
Martini Bianco

Aasta 2007

Recommended Posts

2007 aasta treeningutega olen küll rahul, oli hea ajaviide, ja õppis uusi asju juurde, ja sportlikud näitajad ka paranesid.

Eriti head trennid olid kevadel kuu aega töötu olles, võib-olla seetõttu, et tööstress oli siis nulli peal.

Veebruaris-märtis sai ka kükiprogrammi tehtud, mis oli väga lõbus.

Suvel soetasin ka "Sportlase toitumine" ja "ilu, jõu ja tervise anatoomia" raamatud omale, varem olin vaid netist asju lugenud, ja need kaks ongi mul viimased raamatu ostud, ja sellega sai mul selgemaks, et see trenniteema pakub mulle ikka huvi, kuna ma leian, et reegel "nimeta kaks viimast raamatut mida ostsid, ja ma ütlen mis on su huvid" peab päris tihti paika. 2008a suvel tahaks sõbraga ühe väikse koha suvepäevadel jõuvõistlusel osa võtta, järgneva poolaasta eesmärgiks ongi selleks valmistuda, ja ikka uusi teadmisi juurde saada, mida siit foorumist olen siiani saanud küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Matšivõit pro-MMA's, aga kehv esinemine nii et palju õppida:) Hõbe Soome lahtistelt amatööride MV'lt MMA's, jällegi mitte väga hea esinemine. Järgmine aasta tahaks kulda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Matšivõit pro-MMA's, aga kehv esinemine nii et palju õppida:) Hõbe Soome lahtistelt amatööride MV'lt MMA's, jällegi mitte väga hea esinemine. Järgmine aasta tahaks kulda:)

Pöidlad pihku, kõvasti trenni ja tilgake õnne oleks minu retsept!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2007 aasta on olnud minu jaoks väga hea.

Varem olin treeninud väga korrapäratult ning ebastabiilselt, suvel pärast kooli lõppu võtsin aga esimesed õiged sammud trenni teemal.

Otsustasin liituda Coraliga ning tellisin toidukava, samuti õppisin palju trenniteooriat ning küsisin nõu.

Suvekuudest alates võtsin kaalust 10 kg alla (kevadel eelnevalt juba 5 kg, aga suur osa oli siis ka lihasmassist), nüüdseks olen uuesti massiperioodil ning u 5 kg tuli esimese hooga peale.

Vorm on elu parim ja pareneb pidevalt!

Olen üsna osav oma toitumisega, kuid arenguruumi on alati ja iga päevaga õpin juurde.

Samuti tutvusin selle aasta jooksul mitmete huvitavate inimestega kulturismimaailmas ning pidevalt on ees hea eeskuju.

Üks parimaid aegasid oli raudselt september, kui tööl ei käinud. Sain keskenduda trennile ja toidule ning stress puudus.

Aasta 2008 võtan vastu aga veel-veel suuremate eesmärkide ja lootustega, sest siis algab minu jaoks täiesti uus elu.

Kohe täiesti otseses mõttes. Jaanuari esimese nädala möödudes pakin kokku oma kodinad ning põrutan madalmaid vallutama - järgmised neli aastat veedan enamasti seal õppides.

Olen sellega juba ette väga rahul, sest siiski on ülikooli ajal suurepärane võimalus end arendada ja täiendada ning kindlasti saan treenida seal paremini, stressitult ning mõnuga. Praegu töö kõrval ei ole seda nii ladus teha.

Soovin kõigile jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastal 2007 (Jaanuaris) põhimõtteliselt esimest korda külastasin jõusaali (kunagi sõjaväes oli ka mingi jõusaali moodi koht, aga käisin seal ainult mõned üksikud korrad ja tegin harjutusi ainult mõnele lihasele) ning alustasin regulaarse treeninguga ja kavatsen jõusaalitreeningutega jätkata ka 2008. aastal. See ongi esialgu ainuke konkreetne eesmärk aastaks 2008. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis huvi, loodetavasti ka teistel, kuidas on möödunud spordiaasta 2007 personaalselt siinsetel kasutajatel!?

Ja milline on visioon, eesmärgid aastaks 2008.

Nagu sa isegi võid arvata, minu aasta elamus oli isaks saamine. 2008... kes teab, kes teab :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastal 2007 saab antud ligikaudu 370 bodypump-i trenni, mistõttu saali olen vähem jõudnud. Aasta 2008 eeldaks umbes 300 bodypump-i ja 5 x nädalas jõusaal ehk lisaks umbes 230 jõusaali trenni, kui arvestada ka puhkusi. Kui kõik läheb plaanipäraselt hakkan ka korra nädalas käima bodybalance-is.

Korvpalli enam üldse ei jõua... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aasta 2007 sain oma senise elu tõsisema vigastuse - seljavigastus, mis võttis treeningplaani suht maha. Ja kevadel oli ka mandliop, mis samamoodi mõjus suht kehvapoolselt. Samas ei hinda tervet aastat kehvapoolseks, kuna kehas on toimunud kõigest hoolimata suhteliselt hea areng. Alati võiks parem olla, aga olen rahul.

Sel aastal olen aktiivselt teinud ka treeneri/pedagoogi tööd. Ma ei tahaks tantsuõpetaja ametit siiski treeneri ameti alla liigitada.

aasta 2008?? hmm.. veel rohkem tööd iseendaga.. veel rohkem tööd teistega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsnagi hea aasta oli. Räägin seekord siis jõusaali asjadest, kuigi ega muidu ka kurta ei saanud. Sai proovitud uusi lisandeid, harjutusi ja jõusaalis aega veedetud nii mõnegi päeva jagu. Jõunäitajaid ja lihasmassi mõlemat mehemoodi jõudnud kasvatada ja leian, et miks peaks eelseisev aasta teisiti minema. Võibolla võistlemas tahaks ära käia. Meil Kuressaares on Jaan Salu nimeline mees, kelle kaudu saaks võistlema. Eks aeg näitab kas ja kuidas, kui üldse, läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2007 aasta oli kehakasvatamise esimene ja võimas aasta B) , kehakaal oli aasta alguses 85 ja nüüd aasta lõpus u. 100.2

2008 on plaan kasvada veel kõvasti suuremaks, nii suurt juurdekasvu nagu esimene aasta ilmselt ei tule aga annan endast maksimumi ja kasvan niipalju kui võimalik :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 2007 aasta algas mul suhteliselt heas vormis, siis aasta edenedes talje muudkui paisus. Õnneks päädis see protsess toreda sündmusega - sain septembri keskel imearmsa tütre emaks :D .

Seoses sünnitusega jäi 10 päeva trennis vahele, kauem ei pidanud vastu :D . Raseduseelne kaal oli tagasi 3-4 nädalaga, tagumikualune piirkond vajab aga praegugi veel natuke järeleaitamist :o - siis oleks enam-vähem-vorm taas käes. No ok, rasva% võiks ka natsa langeda, aga see langeb trenni tehes ja varsti ka uuesti toitumist muutes niigi.

Niiet mõnus töö kõige selle kallal jätkub ka aastal 2008 B) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×