Jump to content
Tramburai

Mida juua trenni ajal?

Recommended Posts

Tervist!

Olen 16 aastane ja käinud nüüd kuu aega jõusaalis. Siiamaani olen joonud trenni ajal 1,5l vett ära, ent tekkis küsimus, kas peaks jooma mõnda spordijooki või on vesi ikka kõige kasulikum? Või siis hoopis mõlemat? Jõusaalis käimise mõte on üldfüüsilise parandamine. Kõrvalt tegelen pallimängudega.

Muudetud kasutaja Tramburai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Olen 16 aastane ja käinud nüüd kuu aega jõusaalis. Siiamaani olen joonud trenni ajal 1,5l vett ära, ent tekkis küsimus, kas peaks jooma mõnda spordijooki või on vesi ikka kõige kasulikum? Või siis hoopis mõlemat? Jõusaalis käimise mõte on üldfüüsilise parandamine. Kõrvalt tegelen pallimängudega.

Vesi ikka kõige parem, kustutab janu ära ja kasulik ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka vesi, mis siis veel! Siin muidu veel sarnaseid teemasi olnud, kasuta otsingut ehk saad vbl mõne muu variandi peale vee, ise eelistan ikkagi vett! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga minu arvates on mahl kõige kasulikum,sest seal ju süsivesikud ja see imendub paremini et on abi trennis

Ise kaanin trenni jooksul päris palju vett, kunagi sai mahlaga katsetatud... No enamik mahlasid janu ikka ei kustuta ja mono-sahhariidid (suhkrud) tekitasid suurema mahla tarbimise korral uimasust, seda siis insuliini produktsiooni tõttu...

Mina isiklikult ei näe endal teisi varjante, kui energiat saada vaid enne ja peale trenni, ning trenni ajal joon vaid vett.

Kõige tähtsam on end trennis hästi ja tugevalt tunda, nii et proovige mis aga meeldib - inimesed on ju erinevad. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen tavaliselt nii,et 1,5 liitrile veele panen 2 supilusikat dekstroosi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×