Jump to content
lockets

sooviks teada

Recommended Posts

Aga, et siis eesmärgiks ongi rinnalt surumine?

Enam mitte, see ei ole mind reaalselt kuhugile viinud ja lihase arendamise poolelt on suurte raskustega töötamine ikkagi veidi halb variant. Nüüd treenin lihase nimel, kuigi kinnisidee pole max kunagi olnud, teen korra nädalas rinda ja keskendun ka teistele lihasgruppidele. Ei eelista üht teisele, kuigi nüüd aitan rinna järgi lihasmassi poole pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küki kohta max ei oska öelda, aga püramiidi lõpus sain 110kg-ga tehtud 2hel korral 2 kordust. Jõutõmbe max on kuu aega tagasi tõmmatud 160kg.

Njaa respect, väga head tulemused selle vanuse kohta, jätka samas vaimus, EDU! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küki kohta max ei oska öelda, aga püramiidi lõpus sain 110kg-ga tehtud 2hel korral 2 kordust. Jõutõmbe max on kuu aega tagasi tõmmatud 160kg.

Kes su treener on? Igatahes kui see pole järjekordne ,,surun ja lammutan´´ jutt, oled tõesti hästi arenenud. Sinu vanus ja pikkus, kaal viitavad vägagi kiirele arengule, mis on südamele üsnagi koormavad. Loodan et treeningud ja toitumine on paigas - väiksel Eestil pole kunagi liiga palju meistreid.

Parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud. Treenerit ei ole, kuid varsti ehk otsin Salu Jaani üles. Tema on treener Kuressaares ja tema kaudu saaks ka võistlema minna. Ehk saab kunagi mindud ka.

kuule ei tea ise elan ka kuressaares mul tuttav käis salu juures aga jah kõik au sai salu endale :..... vähemalt nii ta ütles mulle hakka spordikeskuses jõusaalis käima või orisaares nagu arusain et elad seal. ise uurid võistluste kohta ja registeerid ennast sinna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu au endale? Meistriks ikka kuulutatakse sportlane, medali saad sina, karika saad sina, diplomi saad ka. Ma eriti ei mõista, kuidas saab treener kogu au endale võtta.

Ma ei tea täpselt karikas ja sellised asjad pidid minema sinna kuskil kappidesse

aga jah täpselt ka ei tea tuttav rääkis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fakt on see, et kui treener paneb oma ,,poisi´´ võistlustele, paneb ta ka oma nime mängu. Peale selle ei ole treeneri töö mitte ainult teha kava ja üelda, et ,,söö putru´´, vaid ka mõtestada treeningud ja aidata need efektiivselt vajadusel realiseerida...

Ma olen ise näinud kuidas poisid võistlustel käivad ja mingisugust au-vargust küll pole nagu täheldanud.

Igatahes edu veelkord...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte teemasse, aga keegi teab seda linki, kuhu panid, näiteks, et 65kiloga teed maksimum 8 kordust ja siis ütleb sulle, mis su maksimum on või peaks olema

???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitte teemasse, aga keegi teab seda linki, kuhu panid, näiteks, et 65kiloga teed maksimum 8 kordust ja siis ütleb sulle, mis su maksimum on või peaks olema

???

Kuskil kunagi oli, aga enam mäleta. Muidu tean, kuda saab 5 korduse pealt seda arvutada, kui abiks on 65 x 1,18 = 76,7 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja see on mõõdupuu kõigile või? Ma räägin, kõik skeptikud ja kahtlejad, tulge Orissaarde spordihalli, teeme koos ühe trenni, näete 14 aastaste võimeid. Kõik ei ole sellised pisikesed poisid kellel rind lame ja käed nagu makaronid.

Aa, ja nüüd see 110kg asi, nüüd ma ei suru enam seda, nüüd surun rohkem :lol:

Kuule täitsa häbi oleks sinuga samas jõusaalis treenida :P Ma pole kunagi jõusaalis käinud aga koolis oli mingi vene surumispink, seal surusin 45 kg ära :( Muidu treenin biitsepseid ja veits kolmpealihast, parema käega jõuan biitsepsile koormust anda 20 kg ehk siis noh nagu kuidas seda öelda et alt üles tõmmata vms ja vasakuga 18kg :blink:

Endal oleks eesmärgiks oma kehakaal ära suruda, olen 16, 181 cm ja 59 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei nu jhm tahaks siis mõnda sellist rammumeest ka näha. ikkagi oma silm on kuningas :P

et kui paha ei teeks äkki mõni video või midagi lähi tulevikus tuleb khm ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×