Jump to content
renku

Treeningkava- mida arvate

Recommended Posts

Minu treeningkava, mis on jagatud yhele nädalale:

E. Rind

T. Selja lailihas+ köht

K. Selja pikilihas+ trapets

N. Ölg, triitseps

R. Biitseps+ käsivars+ köht

L. Reis+ säär

P. VABA

Ja jälle algusest peale.

Iga lihast treenitakse nädalas 1 kord.

Mida arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

programm peax isegi vett, kui sa ka orjenteeruvad korrad ja seeriate arvud juurde märgiksid. Halba ei teeks ka kesknädalane jooks, et lihast koormata teisiti ning et keharasvu põletada! Sinust võib isegi asja saada!Ma pole spetsialist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen endale sellise kava välja mõelnud:

1. päev. Rind

2. Selg+alaselg, kael

3. Kõht, randmed

4. Õlad

5. Triits

6. Biits

7. Jalad

ja siis harjutust otsast alga. Natuke jooksmist ja hüppamist ka ühel päeval.

Selgitan: 3. päev saavad õlad päev puhata. On ju eelnenud rinna ja seljapäevad. Ning on tähtis, et järgmiseks rinna ja seljatreeninguks oleksid õlad jälle taastunud täielikult.

5. päev triits sellepärast, et kuna varsti tuleb ju rinnapäev, selleks ajaks võiks triits ka puhanud olla.

6. päev biitsepsi ja seljatrennide vahel peab samuti piisavalt päevi olema, et võiks mõlemat treenides maksimumi anda

ja 7. päev jalad. See annab kätele puhkust.

Tegelikult satub vähemalt üks päev puhkust ka trenni sekka, aga selle jaoks kindlat päeva pole määratud. Lisaks puhkan iga kuu terve nädala.

Olen ise väga rahul. Ei muutu tüütuks, nädalase puhkuse järel on suur rutt jälle trenni tulemisega. Puhkamata treenides kadus varsti motivatsioon. Kes teab, kui õige see kõik on, aga midagi kavalamat pole suutnud leiutada. Ning kehale selline asi täiesti sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et arvad, et must vöib isegi asja saada:-).

Olen praegu treeninud selle järgi kaks nädalat ja tean, et see toimib, sest puhkus ja trenn on sobivad. Ka enne olen sarnast kava kasutanud, aga see tähendab, et on vöimalik teha 6 korda nädalas, mis tihti osutub vöimatuks muude tegevuste töttu.

Seeriaid teen suurtele lihastele 12-16, väikestele 9-12.

Kordused on 6-12 olenevalt harjutustest.

Aeroobse suhtes sul öigus- tuleb teha, 1 kord sobiks vast pyhapäeval ja teine kunagi nädala sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks sul muuta mönda asja treeningus:

1. jala ja selja vahel peaks olema vähemalt 2 päeva, sest raske on teha jöutömmet, kui jalad pole puhanud

2. Kas jöuad teha triitsepsi kohe peale öla päeva- sry, aga ma ei usu-ise muutsin sama asja kunagi ära, kuna triitseps ei arenenud selle töttu

3. Vöid ju köhu ja randmed kuhugi juurde lisada, saadki vaba päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mötlen ikka jah kyynarvarsi (käsivars, randmed, yksköik, kuidas keegi seda nimetab).

Minu kavas on selle nimi käsivars:-), aga sama asi, jah.

Kommenteerisin seveni kava ja seal olid randmed, seega kasutasin sama nime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sobib sulle ja tulemust kah on siis muud pole ju vajagi. rohkem usku endasse, panna vähem tähele teiste targutamisi, sest võib-olla ongi just selline kava sulle kõige sobivam. kui oleks ainult ühtne ja kindel kava siis treeniksid kõik ju selle järgi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

kui teed selja päeval jõutõmmet, siis saab käsivars kõva koormuse. järgmisel päeval käsivart treenida on suht mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×