Jump to content
lutsukomm

söömine?!?!

Recommended Posts

Ma olen jälle lugenud, et ei tohiks alustada süsivesikurikkast toidust ja tuleks just valgust alustada, kuidas siis tegelikkus on!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kartulit küll enam ei söö, kuid enne sõin nii - liha, siis kartul, siis salat. Miks ma nii sõin, seda ma seletada ei oska, mingi komme lihtsalt.

Kuid olen ise ka kuulnud, et tuleks süüa eraldi toidugrupid. Kas sellel mingi tõestatav efekt ka on, on ise küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S88n k6igepealt salati, siis liha...v6i siis liha koos salatiga... ja riisi ei s88.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
S88n k6igepealt salati, siis liha...v6i siis liha koos salatiga... ja riisi ei s88.

Sest Aile sööb pizzat .. ja häääästi palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest Aile sööb pizzat .. ja häääästi palju :o

:) Isu on mul alati hea olnud... Kas selle p2rast ei olegi enam yhtegi pizzas88mingut korraldatud...st tahtsin 8elda, et mind ei ole enam kutsutud? :o

See viimane pizza on t6esti juba unustusteh6lma vajunud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tuleks süüa ikka valgu ja rasvarikkad söögid, siis süsivesikud. Märksõnadeks ajubiokeemia, aluselised-happelised toidud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt tuleks süüa ikka valgu ja rasvarikkad söögid, siis süsivesikud. Märksõnadeks ajubiokeemia, aluselised-happelised toidud.

Vastupidi...olen mina 6ppinud. Kergemini seeditav enne...mingi vahe...ja siis valk. P6him6te on sama, happeline-aluseline.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidi...olen mina 6ppinud. Kergemini seeditav enne...mingi vahe...ja siis valk.

Kui ma kergemini seeditavaga alustan, siis ei saagi enam köögist välja. Mao peab kõigepealt rasvaseks tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma kergemini seeditavaga alustan, siis ei saagi enam köögist välja. Mao peab kõigepealt rasvaseks tegema.

Jutt oli sysivesikutest ja valkudest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma näiteks hommikul söön kaerahelbeid munavalgetega,siis puuvilju natuke.Hiljem kanarind ja röstsai,siis pannkook,siis pasta köögiviljadega,siis mereande,kala ja kana ka.Ma ise üritan süüa vähemalt ühte proteiinirikast toiduainet iga toidukorra juures,kuna proteiin kiireneb ainevahetus 30% samas rasva või süsivesikuid kiirendavad umbes 10%.Süsikate osakaal on rohkem enne trenni ja peale trenni rohkem valke,aga jah.. toidukord kindlasti koos proteiini ja süsivesikutega..ühesõnaga olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×