Jump to content
revo5

Fast vs Tai Kane

Recommended Posts

ise kasutan Fasti Whey+ ka kreatiini , massat ka. Tulemustega olen rahul, kuid ma ei annaks eelist kummagile Ei Tai Kane ega Fast .. ühelt söön Whey+ ja kreatiini teiselt jälle Retiboli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi on ta kõige õigem... ise kasutan ka Eiselti, Fasti, Tai Kane ja GNLD tooteid... neid kombineerides tuleb ju kokteil kõige täiuslikum. trennijärgses taastuskokteilis on kõigi nende firmade tooted esindatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge sellid,sööge kartulit ja liha ja jooge piima.

valusad spetsialistid koos.kõige tähtsam on see , et pead mõtlema et: ma kasvan,ma olen suur ,ma olen tugev,ja siis karjuma peegli ees.see aitab, mitte kahe suu poolega pulbreid sisse ajama.pulbrid tulevad siis, kui karjumine enam ei aita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks vägagi naljakas, näha väikest meest peegliees karjumas. Kõht kartulitest ja piimas punnis. Ja muutkui tuleb: "Ma olen kõige suuuuuuuuuurem". Tegelikult on bigtime jutus IVA olemas, jätan tänasest ka koksid segamata ja enne,pärat trenni lähen peegli ette. Ja saalis karjun ka igaksjuhuks paar korda. Aga mida mina peaksin karjuma???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okokok, ma arvan, et keemia ei ole teie ajusid veel nii ära söönud, et tegelikult saite aru mida ma mõtlesin.karjumine oli võibolla vale sõna.psüühikal on suur osa arenemisel.kui sa ikka mõtled, et niikui nii midagi ei tule,ega siis pulbrid ka ei aita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohatu on võrrelda mingit Fasti Tai Kanega.

On ju selge, et kui tahte saada sellist või vähemalt ligilähdast vormi nagu Otil, siis peate tarbima Tai Kane tooteid. Algas ju Oti võidukäik sellest hetkest , kui ta hakkas kasutama Tai Kane toidulisasid aastal 1999.

Nii et pole vaja, sõrme m..iga võrrleda .

Robocop/Tai Kane On Eestis No 1 , ja jääb selleks , tulgu kas või pussnuge taevast alla !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis varem öeldud see öeldud, kui tarvitasin Fasti tooteid siis olid need tõesti väga head, polnud mul ju siis eelnevalt kogemust Tai Kane toodanguga. Praegu kus olen Tai Kanet endasse juba kuu aega valanud pean ütlema, et jah, Arnoldil on õigus. Minu kaal on hetkel 112,5kg., seega ainult 1,5 kg. rohkem kui Eesti MV-tel , samas jõunäitajad aga sama suured kui varem olid 116kg.-i juures. Kui asi toimib samamoodi edasi siis loodan küll kevadel näidata tunduvalt teravamat vormi kui seni. Sõnaga praegu v. rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek, sa ise Fast i foorumis ytled, et oled tarvitanud möningaid Tai Kane tooteid, kuid Fast möjub ikka palju paremini. Nyyd kyll ma enam asjast aru ei saa. Fast on ka Sooems enimostetav, miks siis ostatakse seda, kui Tai Kane on parem?

Minu arvamus on ikka veel, et Fast on parim ja see on tulnud sellest, et olen Fasti kasutades arenenud palju kiiremini. Kasutasin Fasti juba enne seda, kui seda Eestis myyma hakati (otse Soomest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milliste sportlike saavutustega on teil siis uhkustada , härrad Svander ja renku.

Äkki paljastaksite rahvale oma tõelised nimed ja saavutused ja seejärel hakkasime moraalist rääkima .

Lihtsalt kadedad olete ja muud ei midagi !

Kui olete kadededad Oti vormi peale, siis soovitaksin siiski palavalt Tai Kanet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin , et olen tarvitanud mõningaid Tai Kane tooteid, siis tookord ei saanud ma aga tõesti sellist tulemust kui oleksin soovinud. Tagantjärgi on aga selgunud, et viga oli minus. Segasin kokku asju mis ei saanudki kõige paremat tulemust anda, arvasin, et olen kole tark ja tean täpselt mida teen. Võta näpust. Alati on midagi õppida. Niipalju veel, et ex siis oli tegu ka nn. väikese reklaami ja antireklaamiga, AGA AINULT VÄIKESE. Paistku see nüüd kuidas tahes, aga uskuge või mitte olen selle kuuga saanud Tai Kane tooteid süües rohkem kasu, ( kasu all mõtlen ma oma füüsilist vormi ) kui pool aastat Fastiga oma aju ja soolikaid loputades. Edu, jõudu ja selget mõistust kõigile. Ärge ennast siis pühade ajal kaelani täis sööge, võib juhtuda, et pärast mõni vend toob kehva enesetunde põhjuseks Tai Kane tooted. Muuseas seda on minu " praktika" jooksul juhtunud, küll ei olnud siis aga " süüdlaseks" Tai kane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus käis saavutuste kohta? Oleneb, mida saavutuste kohta mõeldakse!

Mul ei ole obsoluutselt mitte mingit põhjust olla kade!

Hr Tokko! Ma ei ole kuskil öelnud (ega ka mõelnud), et Tai Kane oleks halvem/parem! Tõenäoliselt on see suhteliselt hää toode. Paraku on küllaltki lähedal tõele Teie ütlus et kõik on sama "p..k" erinevas pakendis.

Asi on selles, et suurema kasumi saamiseks ei tunne paljud enam piire ja jutt läheb rappa.

Mul on kahju paljudest (eriti noortest) inimestest, kes tihti kalduvad mõtlema, et muudatus tuleb väljaspoolt.

Loomulikult on toidulisadel vahe. Üks on tihti parem kui teine. Aga kui seda sellises laadis ja valimatult "ajudesse pekstakse" , pole kaugel ka muudatuse otsimine kangemast kraamist. See täiesti asjakohaselt ja tihti kõne all olnud teema spordimaailmas. Suurest trumpamisest aetuna tekitavad lisandite tootjad ise soodumuse muud tarvitada.

Kui minu kasvandikest tuleb keegi mingi purk käes ning ütleb "amazonis soovitati, tõstab testosterooni nii nii palju, seal tähtsad mehed soovitasid” ….?

Kogu sellest jutust kantud ideoloogia on vale! Selles on point! Kas Tai Kane, Fast vms – vahet sellest mõtte ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kuidas see Fast nii palju halvem saab siis olla kui soomes teda nii palju kasutatakse. Kui võtta näiteks jõutõstjad siis on ju Eesti ja Soome vahe mäekõrgune. Näiteks üks maailma kõvemaid tegijaid Ano Turtiainen kasutab Fasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära vöta isiklikult, ma ei loe kellegile mingisugust moraali. Räägin vaid oma kogemustest, kuigi neid on suht vähe. Pealegi ma ei ole yldse Oti peale kade, kuna ma ei taotlegi end atleetvöimlejaks. Lisaks sellele olin ma esimene Oti önnitleja siis amazoni portaalis, kui ta tuli Eesti meistriks.

Nagu soovisite, siis mu tulemused on järgmised (esialgu veel suht nadid, aga arenen): praegu surun rinnalt 185-190 ja jöutömme on 270-280, kyki kohta ei oska öelda, kuna ei ole seda teinud proffessionaalse kontrollija pilgu all, kes oskaks öelda, et see sobib vöistluskykiks. Eelpool nimetatud tulemused on ilma vestita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×