Jump to content
Rainer B

Fasti tooted

Recommended Posts

Andro..... Sinu nimi, kui siit nüüd edasi fantaseerida, siis kõlab üsna täpselt nagu üks keelatud aine. Sellekõrval, kui arvestada tema mõju treenivale inimesele võib ju Fast ka saast olla. Kuidas kellelegi, aga see selleks. Eks sa paastu pealegi ja vaata kuidas teised kes kasutavad Fast-i tooteid sinust arengus valguskiirusel kaugenevad. Edu luuletamises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju võin öelda, et see Andro ajab küll natuke lolli juttu, aga ise soovitan sul endal järgi uurida (loe nende kohta) ja proovida, kumb parem on, sest sa kunagi ei tea, mis mees see on, kes siia oma arvamust püstitab. Äkki on mõni arvuti fänn, kes on jõusaalist ainult lugusi kuulnud ja niisama ajab lolli juttu. Ja seal Fasti poes makstaksegi neile müüatele selle eest, et nad kiidaksid Fasti tooteid-loogiline ju. Ega nad ei saa hakata seal ju Tai Kane tooteid kiitma ja kindlasti on Tai Kane müügi punktides samamoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa mees ajad küll väga segast juttu... oled ise ka muidu seda toodet üldse proovinud ja Taiga võrdlenud? Siinkohal nõustun Marekiga ja soovin, et saaksid aru, kui rumal sa ikka olla saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin mingi fast teema kaugest ajaloost, et küsiks siit:

Miks fasti tooted ei ole absoluudselt kuulsad välismaistes foorumites/reviewdes jne?

Näiteks, kas produktid AC-C ja HT-R on reaalselt teiste suurfirmade samalaadsete toodetega konkureerivad(toimelt)?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omg see ju soome firma, mitte USA või mõne kuulsama riigi, sama hea miks keegi oti sepikut USA foorumites ei tea :D , arvan et suht sama toime võrreldes kuulsamate toodetega, 100% aminohapped jäävad 100%-liseks olenemata kus kohas toodetud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omg see ju soome firma, mitte USA või mõne kuulsama riigi, sama hea miks keegi oti sepikut USA foorumites ei tea :D , arvan et suht sama toime võrreldes kuulsamate toodetega, 100% aminohapped jäävad 100%-liseks olenemata kus kohas toodetud

Nu ses suhtes, et Oti sepik Oti sepikuks, aga Soome on siiski ju suur ja arvestatav riik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui Fitness.ee poes Fast tooteid sirvida, siis sealt olen kasutanud selle firma kreatiini. Ei olnud mingit vahet eelnevalt proovitud Tai Kane kreatiiniga.

Ja Fasti sheiker sheigib joogi kokku sama moodi kui teiste brändide sheikerid, et soovitan! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omg see ju soome firma, mitte USA või mõne kuulsama riigi, sama hea miks keegi oti sepikut USA foorumites ei tea ;) , arvan et suht sama toime võrreldes kuulsamate toodetega, 100% aminohapped jäävad 100%-liseks olenemata kus kohas toodetud

Ma siin küll ei ütleks, et Soome mingi tundmatu koht kusagil põhjas või idas on. Ja et USA on SUPER-FAMOUS koht :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega keegi ei tea mis see maitsestatud Hera magusaine on sama "tervislik" kui aspartaam?

Aga muidu nii üldisemalt - mõnusad potid naks lahti, naks kinni. Tunduvalt vähemaeganõudev, kui mingi poti keeramine. Seda mida oodanud olen, olen ka saanud (ma imerohtusid pole muidugi proovinud, kui fast neid üldse toodab).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×