Jump to content
Lynx

T6husaim valk ...

Recommended Posts

Tervist,

sooviks kysida n6u valkude alal. Olen 18. aastane, seega ysna "hard gainer". Mul kaalust juurde v6tta on sama suur katsumus nagu m6nedel kaalust alla v6tta. Olen proovinud eiselt valku ja universal "Gain Fasti" ning mingit m2rkimisv22rset tulemust pole andnud, v6ibolla on tingitud see intensiivsest korvpallitreeningust. Igatahes, nyyd kus otsustasin k2ia j6usaalis v2hemalt 4 korda n2dalas, siis milline oleks k6ige sobivam valk selliseks treeninguks? Turul on niiv2rd palju valke ja lyhikirjelduse alusel on v2ga raske midagi valja valida, kuna k6igil sama jutt, et k6ik on juhtivad ja parimad jne. Kas keegi jagaks oma isiklikku kogemust ning soovitaks midagi ... ?

T2nan ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K6ige targem on endal endale parim leida proovimise teel, kuigi k6ik valgud ple ka samad( n:vadakuvalk, sojavalk ....) Samas on ka maitseid nii mitmeid..m6ned ajavad lausa s2dame pahaks kuid pikapeale harjub 2ra, teised maitsevad nagu limonaad, ei hakka siin mingit reklaami ja antireklaami tegema..kuid 2tlen 2hte-2ra eesti biolabi tooteid küll otsa-puhas saast. Nii et edu valkude proovimisel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjavigade p2rast kyll ei tasuks nyyd muretseda ...

Eesti valke olen n2inud, minu arust midagi jubedat. Odav ta on, kuid kas veel mingeid plusse on seda ei teagi, maitse on ka p2ris jube :s

Omal j6ul ei jaksaks kyll k6iki valke 2ra proovida, mis siin myygil, rahakott ei kannataks ega ka aega ei j2tkuks. Et neid tynne tyhjaks kyhveldada v6tab ikka p2ris palju aega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, reklaam ja anti-reklaam niisuguses kohas pole võibolla kõige viisakam nähtus, aga üks konkreetne eesti valk on küll niiii halb (maitse poolest), et peab lihtsalt inimesi selle eest hoiatama. BioLabsi Megaproteein 7. Tegelikult pigem ei olegi asi maitses, vaid selles, et ta ei lahustu korralikult ära. Nagu liivavett jooks:) Õudne. Migi kare vedelik voolab mööda kõri alla...

Õnneks jätkub teda napilt 10 päevaks

Ja hatebreedile: kuigi sa ei taha reklaami teha, äkki ikka ütled milline valk maitseb nagu limonaad? Seda imevigurit võtaks küll:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiin nr 1 oli esimene asi, mida võtsin. Siis tundus kohutav kraam olevat. Nüüd kui veel paari asja on proovitud, tuleb tunnistada, et nr 1 on tõesti hea:) Võrreldes selle eesti kraamiga on ta tõeline jumalate jook:)

Aga proovib siis Eiselti Hi-Whey järgmine kord, kui asi just väga kallis pole. Mitte et neid valgujooke keegi maitseelamuse pärast jooks, aga ikkagi... võiks ju vähemalt talutav olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovid kaalu kasvatada siis jah unusta korvpall ära käi ainult jõusaalis söö valku, ise julgen soovitada nii No.1 kui Whey Lemon-it ja ega paha ei tee ka kreatiin (ise võtsin ilma laadimiseta iga päev sama koguse ja aitas küll ei ajanud paiste ega vett täis kuid lisas jõudu). Millist kreatiini valida küsi Robocop-i meestelt ise kasutasin kreatiin monohüdraati, kusjuures jube odav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tomcat ... miks sellises kohas reklaam v6i anti-reklaam ebaviisakas on ? Minu teada selleks see koht loodud ongi, et inimesed saaksid omavahel paremini suhelda ja anda edasi kogemusi... plus veel sada asja :P

Nii No.1 kui Whey Lemon on kotikeses eks? Mulle r22giti et nad laskvat niiskust l2bi ja see rikkuvat kvaliteeti... :s

Niisiis top valgud on No.1 ja Whey ... Miks keegi ei soovita Whey+? Kuna see on liiga kallis v6i on tal mingi kindel viga kyljes ( vabandan v2ga kui teised topicud on seda teemat juba puudutanud.. ) Whey+ ile on mul praegu k6ige rohkem silm peale j22nud..

Kreatiin ? See aine tekitab minust umbusaldust, minu jaoks tundub see liiga niuke ebaloomulik v2rk.. tulemused k6iguvad ylesalla jne. Pealegi sellega v6ib terivse p2ris pekki keerata v22rkasutamisel v6i mis?

Ma ei taha kedagi solvata aga proffidelt on minu arust v2ga raske n6u kysida kuna neil on kindlad lepingud ja sellep2rast peavad nad muidugi soovitama seda marki kellega neil leping on ... Parema meelega kuulaks inimeste isiklikke kogemusi... vot ..

Ootan pingsalt vastuseid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just seda ma mõtlesingi, et on inimesi, kes hakkavad oma tooteid promoma või konkurentide omasid maha tegema. Olgu need inimesed siis proffid või toojad/müügifirmad ise. Aga loomulikult ma ei mõelnud, et ärme nüüd üldse valkudest räägime:) Ikka räägime... ma ei suutnud ju ise ka suud kinni hoida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin ei keera tervist pekki.....kust küll sellised arvamused.......sa ei tarbi teda nii suurtes kogustes,,,pealegi need m6ned grammid millega eksid ei tee küll mitte midagi. Samas paljud asjad v6ivad tervise ###### keerata kui sa neid kasutada ei oska. Kas tarbida kreatiini v6i mitte on oma valik kuid kapis ka ei tasu elada ja arvata, et see tervise pekki keerab.

*See jutt ei ole m6eldud kellegi sovamiseks, lihtsalt nii see elu ongi.

J6udu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

180cm ja 71kg kaalusin kui jõusaalis hakkasin korralikult käima..esimene valk mida kasutama hakkasin oli biolab muscle mass 3 ja 3 nädalat hiljem proovisin biolab champion 8...trenni tegin 5-6 korda nädalas...2 kuu pärast kaalusin ja oli 86kg...nii, et juurde tuli 15 kilo...ainuke halb asi oli see, et tulid naharebendid piitsepi ja kaenla alla!!!nii, et järelda ise...............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja palju su rasvaprotsent ka siis oli.

Uurimused näitavad, et keskmised atleedid on võimelised sünteesima umbes 18 g valku päevas. Seega kuus sünteesib atleet maksimaalselt 450-500 g lihasvalku, kuna valk moodustab lihasmassist ca 20%, siis ideaalsemateski tingimustes ei ole võimalik kuu jooksul saada rohkem kui 2-2,5 kg lihasmassi. Kui kehakaal aga kasvab kiiremini, on tegemist kas rasvkoe akumuleerumisega või organismi veesisalduse suurenemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti raskesti usutav on see 15kg jutt. ise kui hakkasin saalis käima, kaalusin 182cm juures 72kg. 3 esimest kuud võtsin 1kg kuus juurde, edaspidi kaalu juurde tulek aeglustus. ei kasutanud mingeid aineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas siis tõesti on lisavalgu tarbimine nii tõhus, mina näiteks ei tarvita mingeid lisavalke...lihtsalt söön muid valgurikkaid toite. Kui teie kasutama hakkasite lisavalke, kas siis juurdekasv oli ikka normaalsemast tunduvalt suurem...ehk peaks kah kasutama hakkama...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
180cm ja 71kg kaalusin kui jõusaalis hakkasin korralikult käima..esimene valk mida kasutama hakkasin oli biolab muscle mass 3 ja 3 nädalat hiljem proovisin biolab champion 8...trenni tegin 5-6 korda nädalas...2 kuu pärast kaalusin ja oli 86kg...nii, et juurde tuli 15 kilo...ainuke halb asi oli see, et tulid naharebendid piitsepi ja kaenla alla!!!nii, et järelda ise...............

ma sõin eile kodujuustu - 8 kg tuli nagu nalja!

tglt jah mingi 8 kg sain aastaga aga siiski osad mehed arenevad vist päääris hästi!

siin foorumis käivad inimesed vist tavajõusaalides ei käi sest mina pole oma elus näinud inimesi nagu siin - kükkivad ja suruvad sadasid kilosid (juttu järgi on 12 a vanad ja just alustasid trenniga) , massi koguvad nagu korjaks marju!

aga edu teile!

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgud ei ole imerohud,nad annavad sulle lihtsalt mõningad puuduvad ained,mida tavatoidust on suht raske kätte saada.Põhirõhk tuleks suunata ikka õigele toitumisele,sest seda ei asenda minu arvates mitte miski.Olen ka ise hardgainer,nagu enamus meist ja selleks et kasvatada massi tuleks esmalt tavatoitumine paika panna.Hardgaineritel ongi soovitav süüa päevas 4-6 väiksemat einet(et saada kätte vajalik päevane valgukogus,so 2-2.5gr kehakilogr. kohta).Ise söön päevas u 8 väiksemat einet,ilma valguta ja võtan iga nädal juurde ca2,5-3 kilo.(mitte pekki!)Raskused on maksimaalsed ja kordused hoian suht madalad(6-8).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise söön päevas u 8 väiksemat einet,ilma valguta ja võtan iga nädal juurde ca2,5-3 kilo.(mitte pekki!)

Hmm see teeb siis umbes 12 kg kuus,144 kg aastas!Kuule sa ise ka usud mida sa räägid või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×