Jump to content
Reix_z

trenažööril sõudmine

Recommended Posts

Miks peaks keegi sõudemasinaga jõudu tegema? :)

Ma usun,et ta mõtleb antud juhul plokkseadet,mitte sõude trenazoori.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg sirgelt vastu rinda tõmmates töötab põhiliselt selja ülemine osa (muidugi biitsepsid ka päris kõvasti), aga kui keha ette-taha liigutad, siis töötab rohkem ka selja alaosa. Põhimõtteliselt vist teine variant peaks efektiivsem olema massi ja jõu kogumise seisukohalt, sest töös on rohkem lihaseid korraga ja ka kasutatav raskus saab olla suurem, samas aga ei võimalda see viis nii hästi keskenduda selja ülaosale. Või no eks oleneb ka kui palju keha liigutad.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema pealkiri on "trenaš66ril s6udmine". Ma ei ole küll kuulnud, et keegi plokitõmbeid sõudmiseks nimetab või et keegi sõudes massi kasvatab. Teema algataja võiks täpsustada, millest ta räägib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et tegu on ploki tõmmetega vastu kõhtu. Ja nii palju kui mina olen aru saanud on see suht individuaalne, kuidas keegi seda teeb. Kui selg on sirge ehk seda ei liiguta, siis puudub lihastes venitusmoment ja minul isiklikult ei võimaldanud ka head tunnetust. Selja liigutamisel on asi aga vastupidine, lihastel on venitus, suurem liikumisamplituud ning minule võimaldas ka parema tunnetuse. Niiet vaata, kuidas sul endal parem teha on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mina aru saan siis ta mõtleb sõudeergomeetrit mitte, plokki tõmbeid. Ise liigun ma küll alaseljaga, aga hoides ikkagi selga nõgusana, liigun ma seda sellepärast, et see on ikkagi soojendus harjutus ja alaselg on paljude harjutuste jaoks ennem soojaks saada. Ja tegu on ikkagi aeroobse harjutusega mitte jõu.

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÜLdiselt see seljaga kaasaaitamine on nõrkade tagumiste õlalihaste tunnus. Tahad selja välimust treenida, siis tee ilma kaasaaitamiseta. Tahad jõudu juurde, siis tee nõksuga. Tahad mõlemat, siis tee kordamööda paari-kolme nädalase intervalliga vast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×