Jump to content
Andreaz

Ära ole kriipskael!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Mis on keha kõige vähemtreenitud piirkond? Kahtlemata kael. See on keha amortisaator, kaitstes pead vigastuste eest. Jalgpallurid, maadlejad, poksijad ja teised sportlased teavad kõik kaela tähtsust. Miks siis kulturistid seda lihast eiravad? Mina küll tahaks kaela nagu mastiffil või gorillal. Ise treenin kaela kolm korda nädalas, sest ma tahan kaela ja pea vahele rohkem massi. Mu naine ütleb pidevalt, et vajan rohkem ajusid, kuid neid peab ju millegagi ka üleval hoidma, kas pole nii?

Sirvi ükskõik millist kulturismiajakirja ning vaata mõningaid tippe. Mõnel on kael ülimalt arenenud, mi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Mis on keha kõige vähemtreenitud piirkond? Kahtlemata kael. See on keha amortisaator, kaitstes pead vigastuste eest. Jalgpallurid, maadlejad, poksijad ja teised sportlased teavad kõik kaela tähtsust. Miks siis kulturistid seda lihast eiravad? Mina küll tahaks kaela nagu mastiffil või gorillal. Ise treenin kaela kolm korda nädalas, sest ma tahan kaela ja pea vahele rohkem massi. Mu naine ütleb pidevalt, et vajan rohkem ajusid, kuid neid peab ju millegagi ka üleval hoidma, kas pole nii?

Sirvi ükskõik millist kulturismiajakirja ning vaata mõningaid tippe. Mõnel on kael ülimalt arenenud, mi...

vot sellel mehel on kael!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot sellel mehel on kael!

Õigel mehel peabki selline kael olema,mitte mingi hambaork ega lödisev sült.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Mis on keha kõige vähemtreenitud piirkond? Kahtlemata kael. See on keha amortisaator, kaitstes pead vigastuste eest. Jalgpallurid, maadlejad, poksijad ja teised sportlased teavad kõik kaela tähtsust. Miks siis kulturistid seda lihast eiravad? Mina küll tahaks kaela nagu mastiffil või gorillal. Ise treenin kaela kolm korda nädalas, sest ma tahan kaela ja pea vahele rohkem massi. Mu naine ütleb pidevalt, et vajan rohkem ajusid, kuid neid peab ju millegagi ka üleval hoidma, kas pole nii?

Sirvi ükskõik millist kulturismiajakirja ning vaata mõningaid tippe. Mõnel on kael ülimalt arenenud, mi...

mina tahaks kaela nagu mastiffil

10323.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur tänu selle eest. Ma, täpselt samamoodi, olen vaadanud peeglist, et kael ei vasta nagu kehale(võiks olla pea laiune aga jääb tiba alla) ja treenida ka ei osanud eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel tüübil küll kael normaalne pole. Asi näeb välja nagu rohusööja dinosaurus.

:)

jah see on normaalsest arenenum kael. vinge on selline nagu näiteks actionman multikates..üldse seal ideaalsed kehaproportsioonid.

kael muidu pidavat olema proportsioonis kui sääre ja biitsepsiga samas mõõdus. ei tea kas siis pingutatud biitsaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,kunagi head aastad tagasi ytles mulle Hr Ott isiklikult,et ara kaela treeni kui sul on kitsad 6lad.Muidu jame kael teeb 6lad veelgi kitsamaks,seega kel laiad olad andke aga minna ja riputage kilod kylge ja treenima :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×