Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

Janar Rückenbergi peaks tõesti tänama nende artiklite eest, mis ta meile omast tahtest on viitsinud tõlkida!

Nii et edu treeningutel ja tänud artiklite eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel, et me KÕIK oleme seda värki sisse õginud, sest viimati minu mäletamise järgi pole ma kordagi kätt pannud kreatiini või valgupulbri peale ja olen üpriski kindel, et siin leidub teisigi, kes neid toidulisandeid ei tarvita:P

no aga, mis vahet on mis kujul sa valku tarbid :)

ma isiklikult küll ei viitsiks trenni kohupiima kaasa võtta ja seda peale trenni kohe tarbida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid ilma abivahenditeta üle 200 surujaid on eestis arvatavasti veelgi. Oma silmaga olen näinud trennis 215kg surumist t-särgiga. Arvan, et ka keegi rammumeestest oleks selleks võimeline - Tarmo Mitt, võib-olla veel keegi?

Kisub jälle natuke teemast välja, aga Gerd Kanter just TV-s rääkis, et tal surumise rekord 208 kg (kui täpne olla, siis mõnedsajad grammid üle 208, tal raskus polevat peal olnud mitte kilodes, vaid naelades, seetõttu selline number)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust ta just ütles, et kilodes on 208,,komadega! Aga see rinnalt surumine oli päris imeliku tehnikaga, mingi svamm vms oli särgi all ja siis rinnalt põrkega, ah jaa, 155kg oli peal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, seda ma mõtlesingi, et 208 oli kilodes, et vältida kaheti mõistmist, siis natuke täiendasin oma postitust.

Seal trennis tegi jah seeriat 155-ga nii, et mingi pehme/vetruv asi oli rinna peal ja sõitis hooga rinnakorvi sisse, aga selle 208 kg olevat surunud kusagil väljamaal võistlusel, seal vast niimoodi ei tohtinud ja vaevalt ka, et ta surumissärki kasutas, sest surumine tal ju mingi prioriteet ei tohiks olla.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti tuleb keegi, kes ütleb, et Kanter on jobu ja nii ju ei suruta ja üldse ikka täiesti jama... :)

Mõne mehe hinge ikka absoluutselt ei mahu see, kui keegi kusagil maailmas julgeb suruda kangi nii, et pole samal ajal palja ülakeha ja liikumatu puusaga. ;) Naljanurk...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, seda ma mõtlesingi, et 208 oli kilodes, et vältida kaheti mõistmist, siis natuke täiendasin oma postitust.

Seal trennis tegi jah seeriat 155-ga nii, et mingi pehme/vetruv asi oli rinna peal ja sõitis hooga rinnakorvi sisse.

sEDA ta tegi selleks,et arendada plahvatuslikku jõudu,mida tal vaja läheb,et ketas kaugele saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin veel üks klipike:

Näide svungimisest, mulle väga meeldib see harjutus ja soovitan kõigile!!!

Väga kõva! kle aga seal on kirjas ,et 130 kilo? kas mingi paar kettaid ei olnud siis 20 kilosed? sest kui kõik 6 ketast on 20 kilosed ,siis peaks ju 140 kilo kokku olema?

Palju sa istudes kukla tagant oled surunud?

Ja ma korra küsiks veel ,et mis raskuseni sa pooltõmbes oled läinud?

aga jah video on väga kõva laks!!! väga hea staatilise jõu vastupidavus!

Jõudu ja jaksu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumist kaela tagant tegin vist mingi aastaid paar tagasi viimati ja siis vist mingi 110 kg - ga kuueseid või nii, 120 kg - ga paar korda, aga sellest juba aega möödas. Ei ole vist jah oma paar aastat istudes kaela tagant surumist teinud, kuna nii kui raskused üle 100 kg läksid, hakkasid pidevad õlavigastused. Selle, svungiga, kannatab ilusti õlga teha nii, et ei vääna ega vigasta. Pealegi aitab see kõvasti rammumehe aladel kaasa!

Videos on kangil 130 kg, ühed kettad on jah 15 kg - sed.

Pooltõmbed. Pooltõmbeid tegin minu mäletamist mööda 230 kg 6 x 6 kõige rohkem. Suuremat raskust ei olegi pooltõmbel kasutanud, kuna tunnen, et see minu jaoks piir, edasi hakkaks juba vigastama. Et 230 kg pooltõmmetele - polegi nagu palju, eks, mis peaks viitama sellele, et mul just selg nõrk. Kuid - nii mõnigi ekspert väitis, et tehnikat pole ollagi ja mees tõmbas ainult oma tugeva seljaga see 300 kg ära. "Väga tubli tulemus! Arvestades seda et mehel oli olematu jõutõmbe tehnika ja tõmme koosnes puhtalt ainult selja jõust...jõutõstjad siiski tõmbavad suuremas osas jalgadega. Puhas selja jõud:)"

Nii, et võta nüüd kinni. On aga fakt see, et sellise - maksimaalse ponnistuse ja raskuse juures - kannatab ka iga tipptõmbaja tehnika!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Surumist kaela tagant tegin vist mingi aastaid paar tagasi viimati ja siis vist mingi 110 kg - ga kuueseid või nii, 120 kg - ga paar korda, aga sellest juba aega möödas. Ei ole vist jah oma paar aastat istudes kaela tagant surumist teinud, kuna nii kui raskused üle 100 kg läksid, hakkasid pidevad õlavigastused. Selle, svungiga, kannatab ilusti õlga teha nii, et ei vääna ega vigasta. Pealegi aitab see kõvasti rammumehe aladel kaasa!

Videos on kangil 130 kg, ühed kettad on jah 15 kg - sed.

Pooltõmbed. Pooltõmbeid tegin minu mäletamist mööda 230 kg 6 x 6 kõige rohkem. Suuremat raskust ei olegi pooltõmbel kasutanud, kuna tunnen, et see minu jaoks piir, edasi hakkaks juba vigastama. Et 230 kg pooltõmmetele - polegi nagu palju, eks, mis peaks viitama sellele, et mul just selg nõrk. Kuid - nii mõnigi ekspert väitis, et tehnikat pole ollagi ja mees tõmbas ainult oma tugeva seljaga see 300 kg ära. "Väga tubli tulemus! Arvestades seda et mehel oli olematu jõutõmbe tehnika ja tõmme koosnes puhtalt ainult selja jõust...jõutõstjad siiski tõmbavad suuremas osas jalgadega. Puhas selja jõud:)"

Nii, et võta nüüd kinni. On aga fakt see, et sellise - maksimaalse ponnistuse ja raskuse juures - kannatab ka iga tipptõmbaja tehnika!!!

Jep, maksimum ponnistuse juures tõenäoliselt iga tõstja ühel või teisel, kasvõi natuke aga siiski kaldub kõrvale nö ideaal tehnikast, kuid samas siin võib jällegi arutleda ,et misasi see "õige" tehnika on eks, õige on vast see ,mis töötab, mis ei vigasta ma arvan nii, iga indiviid on ju erinev ja faktorieid mis mängu tulevad on ju samuti tohutu hulk.

Igatahes kõva töö!!! tänks vastuste eest, Marek Kalmus ka ei soovitanud suruda kukla tagant ,ütles ,et selle viisiga on õlaliigesed just kõige ebaloomulikumas asendis, tõsi kergejõustikus heitjatele peaks see oleme vist üks põhiharjutusi, küll seistes aga ka kuklatagant,

nii jõudu ja jaksu ja veelkord kõva laks see 130 kilo svungi näol !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakkand uut teemat tegema, et siis minnd huvitaks Smolovi kükiprogramm ja tahaks kangesti seda katsetada aga tekkis küsimus, et kas sa ainult kükkisid 11-st nädalat järjest või treenisid ikka ülejäänd keha ka :) ! Ehk saad enda treeningnädala kirja panna, et saaksin selle järgi enda kava paika panna! :huh:

Tänan!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Surumist kaela tagant tegin vist mingi aastaid paar tagasi viimati ja siis vist mingi 110 kg - ga kuueseid või nii, 120 kg - ga paar korda, aga sellest juba aega möödas. Ei ole vist jah oma paar aastat istudes kaela tagant surumist teinud, kuna nii kui raskused üle 100 kg läksid, hakkasid pidevad õlavigastused. Selle, svungiga, kannatab ilusti õlga teha nii, et ei vääna ega vigasta. Pealegi aitab see kõvasti rammumehe aladel kaasa!

Videos on kangil 130 kg, ühed kettad on jah 15 kg - sed.

Pooltõmbed. Pooltõmbeid tegin minu mäletamist mööda 230 kg 6 x 6 kõige rohkem. Suuremat raskust ei olegi pooltõmbel kasutanud, kuna tunnen, et see minu jaoks piir, edasi hakkaks juba vigastama. Et 230 kg pooltõmmetele - polegi nagu palju, eks, mis peaks viitama sellele, et mul just selg nõrk. Kuid - nii mõnigi ekspert väitis, et tehnikat pole ollagi ja mees tõmbas ainult oma tugeva seljaga see 300 kg ära. "Väga tubli tulemus! Arvestades seda et mehel oli olematu jõutõmbe tehnika ja tõmme koosnes puhtalt ainult selja jõust...jõutõstjad siiski tõmbavad suuremas osas jalgadega. Puhas selja jõud:)"

Nii, et võta nüüd kinni. On aga fakt see, et sellise - maksimaalse ponnistuse ja raskuse juures - kannatab ka iga tipptõmbaja tehnika!!!

Kas kavatsed rammumeeste võistlustel ka osaleda või juba oled osalenud? See 130kg svung on sul väga kõva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TV-s mingit saadet nägin kunagi kus näidati mingit rammumeeste võistlust ja nüüd hiljem meenutades üks mees tundus küll kangesti tema moodi. Ega ma muidugi 100%-lise kindlusega ei tea kas oli Janar. :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TV-s mingit saadet nägin kunagi kus näidati mingit rammumeeste võistlust ja nüüd hiljem meenutades üks mees tundus küll kangesti tema moodi. Ega ma muidugi 100%-lise kindlusega ei tea kas oli Janar. :D

Janar ,kas sa oled osalenud Rammumeeste võistlustel?

Ja veidi offtopic küsimus oleks Marek Kalmusele ka, nimelt, kas osakd tuua mõned nimed ,kes osalesid 1998 Eestimaa Rammumees võistlusel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Janar ,kas sa oled osalenud Rammumeeste võistlustel?

Ja veidi offtopic küsimus oleks Marek Kalmusele ka, nimelt, kas osakd tuua mõned nimed ,kes osalesid 1998 Eestimaa Rammumees võistlusel?

Kui aus olla siis ega ei mäleta küll, terve hulk idaviru mehi oli seal, osales ka Peeter Aan (tol korral finaali ei pääsenud) Murumets oli veel poisike (kaalus 90kg ringis), Ja ka Mitt kolas ei tea kus ringi, seal teda ei olnud. Olgu öeldud, et sel aastal olime Mitiga veel üsna võrdsed. Mul õnnestus võita tänu satabiilsele esinemisele. ei võitnud ühtegi ala, kuid enamus aladel olin teine. Teiste võistlejate tulemused kõikusid äärmusest äärmusesse. See mulle võidu tõigi. Järgmisel aastal kui kollid kohal olid sain kolmanda koha. Üks ala Karusell ebaõnnestus täielikult. Võitja Mitt aga tegi selle riistapuuga mitu ringi, vat nii kõvaks oli mees vahepeal läinud. Minu leivanumbriks jäi tol korral viimane ala, see oli alumiiniumist õlletünni kõrgusheide. Võitsin teist kohta pea meetriga. Mitt oli teine. Eks mu rammumehe võistluste suhteliselt head tulemused tulidki tänu stabiilsele esinemisele.

eriti nõrk ei olnud ma ühelgi alal. Nii nagu nüüd, et mehed teevad võistlusteks spetsiaalset trenni, mina ei teinud. Pumpasin saalis hommikul lihaseid ja lõunaks läksin võistlema. Nii oli kord Viljandis. Hommikul vara tegin kodus kõva jalatrenni ja Viljandis imestasin, et miks ma suurt veoautot eriti vedada ei jõua? Lõpptulemus oli aga jällegi teine koht. Mulle olid rammumehe võistlused suviti heaks vahelduseks tavatreeningutele. Need õpetasin ennast kokku võtma siis kui oled juba päris läbi. Eks sellest on ka hiljem saalis palju abi olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis ega ei mäleta küll, terve hulk idaviru mehi oli seal, osales ka Peeter Aan (tol korral finaali ei pääsenud) Murumets oli veel poisike (kaalus 90kg ringis), Ja ka Mitt kolas ei tea kus ringi, seal teda ei olnud. Olgu öeldud, et sel aastal olime Mitiga veel üsna võrdsed. Mul õnnestus võita tänu satabiilsele esinemisele. ei võitnud ühtegi ala, kuid enamus aladel olin teine. Teiste võistlejate tulemused kõikusid äärmusest äärmusesse. See mulle võidu tõigi. Järgmisel aastal kui kollid kohal olid sain kolmanda koha. Üks ala Karusell ebaõnnestus täielikult. Võitja Mitt aga tegi selle riistapuuga mitu ringi, vat nii kõvaks oli mees vahepeal läinud. Minu leivanumbriks jäi tol korral viimane ala, see oli alumiiniumist õlletünni kõrgusheide. Võitsin teist kohta pea meetriga. Mitt oli teine. Eks mu rammumehe võistluste suhteliselt head tulemused tulidki tänu stabiilsele esinemisele.

eriti nõrk ei olnud ma ühelgi alal. Nii nagu nüüd, et mehed teevad võistlusteks spetsiaalset trenni, mina ei teinud. Pumpasin saalis hommikul lihaseid ja lõunaks läksin võistlema. Nii oli kord Viljandis. Hommikul vara tegin kodus kõva jalatrenni ja Viljandis imestasin, et miks ma suurt veoautot eriti vedada ei jõua? Lõpptulemus oli aga jällegi teine koht. Mulle olid rammumehe võistlused suviti heaks vahelduseks tavatreeningutele. Need õpetasin ennast kokku võtma siis kui oled juba päris läbi. Eks sellest on ka hiljem saalis palju abi olnud.

Head mälestused, 90 kilost Murumetsa ei kujuta hetkel enamus enam ette vist, täna kaalub Andrus 143 kilo vms, 53 kilo raskem, päris suur massi vahe

Aga jah, eks stabiilne tugevus kõikidel aladel tihti toobki kokkuvõttes võidu, tänud vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui midagi märkimisväärset filmile saan siis kindlasti panen. Viimane rinnatrenn surusin puhtalt ilma millegita 200 kg, 180 kg - 3x, nagu nimelt ei olnud kaasas fotoaparaati. Kükkinud olen 220 kg - 5 x ja 225 kg - 4 x ja seda põlvesidemetega, ka neid kurvastuseks ei filminud - nooh, endal on muidugi ka selle üle hää meel, kuid rammumeeste maailmas see vast eriline tulemus veel ei ole!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×