Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

Kehtiv Maailmarekord , tõmbetrakside ning lisadega on Andy Boltoni nimel 1005 pounds ehk 455 kilo, kordan veel 500 kilo ei ole MITTE ÜKSI inimene mitte kunagi tõestatavalt tõmmanud.

kuidas kommenteeriksite järgnevat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka jumala kõva mees. Rinnalt surun 100 (peale väikest harjutamist). Kaalun 70 kg.

Aga ma olen kahte meest, kelle isiklik rekord on 190 kg (ühel siis kaal 120 kg juures ja teisel 85 kg juures) matil patsutama pannud, nii et vähe pole:P SAJAGA TEGIJA OLEN!

:);)

P.S. Rückenbergile õnne. Kui keegi võtab mõtestatud eesmärgi ja teeb rasket tööd ja siis selle ära teeb ja uusi eesmärke seab, siis see on igati kiitust ja tunnustust väärt. Suurimad võitlused peetakse alati iseendaga.

(Edit = lisasin ühe sõna)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas kommenteeriksite järgnevat

Kommenteeriks nii: Nooruses oli Hr. Dikul Tširkuses mees kes tegi trapetsil igasugu trikke. Ühel halval päeval ei läinud aga kõik nii nagu plaanitud ja mees kukkus. Kukkus nii õnnetult , et sai kaelatrauma. Liigutada sai mees seejärel ainult suud ja pildutada silmi. Tohutu tahtejõuga ja kindlasti ka oli selleks vaja õnne keskendus mees nii, et ühel päeval suutis ta pisut liigutada oma parema käe nimetissõrme. Seejärel ei kahelnud mees hetkegi, et ta taas jalule tõuseb. Mõned aastat hiljem loopis mees taas Tširkuses 40kg raudkuule ja püüdis neid oma kaelale. Samuti hoidis seljas (nagu kangi) eskalaadile sõitnud sõiduautot VOLGA. Pluss igasuguseid muid trikke. Mehelt on tihti küsitud, et kui ta nii tugev on siis miks ta ei võistle tõstmise või jõutõstmise maailma parematega. Tema vastus oli umbes selline: "Mulle ei paku see midagi"

Fantastiline inimene, tõeline ILJA MUROMETS!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid ilma abivahenditeta üle 200 surujaid on eestis arvatavasti veelgi. Oma silmaga olen näinud trennis 215kg surumist t-särgiga. Arvan, et ka keegi rammumeestest oleks selleks võimeline - Tarmo Mitt, võib-olla veel keegi?

Sellks võib olla võimeline ka Murumets , kuna õlalt surumisraskused on päris korralikud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irw, sa ei ole ikka üldes kursis...

Jõutõstmise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel Prantsusmaal võitis kuni 100 kiloste noormeeste seas Rait Sagor kogusummaga 745 kg. Teine oli Taipei esindaja Wei-Wen Hsiao (720 kg) ja kolmas oli poolakas Bartosz Zajaczowski (453,20).

Saaremaalt pärit Sagor on esimene eestlasest maaimameister noorte klassis.

Kuni 67,5 kg poiste seas sai Alo Kauber kükkimises kolmanda koha, kuid võistlust lõpuni ei teinud.

Kuni 75 kg juunioride seas oli Raigo Kuusnõmm jõutõmbes resultaadiga 255 kg teine ja kuni 100 kg seas Rainer Raaper 312,5 kg-ga kolmas. Kokkuvõttes teenis Raaper 442,47 kg-ga seitsmenda koha. Võitis kogusumma 558,92 kirja saanud venelane Konstantin Pozdejev.

Kõik Kuressaarest :)

siin on kilogrammid ja wilks'ipunktid segamini....kilogrammidel ei saao lla ,20 jne...saab olla minuteada ainult ,5 või sisi täiskilod.....

ja raaperi kogusumma ei olnud mitte niiväike.......ja temakaalu võitjal samuti mitte....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle mis sa targutad siin...oled ise ka mõne medali ära toonud...kas kalmusel ja kuusnõmmel väike kaalu vahe ple....wilksidest tead midagi

kui särgiga 200 surud tule ss võistlema....kõik räägivad et suruvad aga kui võistlused, ple kedagi kohal

ja sa võrdled salu poisse kes on 17-19 aastased 30 aastaste meestega....

Sa üritad jälle viia kolmandale rajale juttu, mul on tunne ,et sa kas ei saanud aru või ei taha aru saada mida mina kirjutasin.

Ma pole midagi kirjutanud enda surumisest, ma räägin nagu jõualade austaja ning vaatleja, kes tahab näha puhast inimvõimete piiri, sporti - nii nagu see oli mõeldud alguses.

Ja oma arvamus on mul ka nende vanuste ning kaalude kohta, siin toimub ju tugevama poolt taandamine nõrgema kasuks.

Kui näiteks minust mitukümmend kilo raskem mees surub 10 kilo rohkem, siis ma ei lähe talle ütlema ,et kuule, ma tegelt olen ju parem kui sina, wilkinsi punktide vms alusel. Fakt on ju see ,et absoluutraskus on tal suurem kui minul , kaalugu ta või 150 kilo rohkem kui mina, milleks väänata asja, ole mees ja tunnista ,et näe ta surus 10 kilo rohkem kui mina ma pean veel vaeva nägema,et tast parem olla.

Ära karista suurt ja tugevat selle eest ,et ta on suur ja tugev, ürita ise samasuguseks saada kui tahad temast parem olla ja ausalt.

Aga otse loomulikult on see ainult minu arvamus ja mitte absoluutne tõde nii ,et ärge väga südamesse seda võtke, nagunii on ju reeglid ja mängumaa paika pandud, kuid ma loodan ,et foorumis tohib rääkida enda arvamusi vabalt.

Edu ja jaksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa üritad jälle viia kolmandale rajale juttu, mul on tunne ,et sa kas ei saanud aru või ei taha aru saada mida mina kirjutasin.

Ma pole midagi kirjutanud enda surumisest, ma räägin nagu jõualade austaja ning vaatleja, kes tahab näha puhast inimvõimete piiri, sporti - nii nagu see oli mõeldud alguses.

Ja oma arvamus on mul ka nende vanuste ning kaalude kohta, siin toimub ju tugevama poolt taandamine nõrgema kasuks.

Kui näiteks minust mitukümmend kilo raskem mees surub 10 kilo rohkem, siis ma ei lähe talle ütlema ,et kuule, ma tegelt olen ju parem kui sina, wilkinsi punktide vms alusel. Fakt on ju see ,et absoluutraskus on tal suurem kui minul , kaalugu ta või 150 kilo rohkem kui mina, milleks väänata asja, ole mees ja tunnista ,et näe ta surus 10 kilo rohkem kui mina ma pean veel vaeva nägema,et tast parem olla.

Ära karista suurt ja tugevat selle eest ,et ta on suur ja tugev, ürita ise samasuguseks saada kui tahad temast parem olla ja ausalt.

Aga otse loomulikult on see ainult minu arvamus ja mitte absoluutne tõde nii ,et ärge väga südamesse seda võtke, nagunii on ju reeglid ja mängumaa paika pandud, kuid ma loodan ,et foorumis tohib rääkida enda arvamusi vabalt.

Edu ja jaksu.

sul ikka mingi tõsine vimm jõutõstiate vastu. raudeselt oled kunagi mõnelt mehelt wilksidega pähesaand ja nüüd elad siin seda välja. Paneme kõik maadlejad ja poksid ka ühte kaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa üritad jälle viia kolmandale rajale juttu, mul on tunne ,et sa kas ei saanud aru või ei taha aru saada mida mina kirjutasin.

Ma pole midagi kirjutanud enda surumisest, ma räägin nagu jõualade austaja ning vaatleja, kes tahab näha puhast inimvõimete piiri, sporti - nii nagu see oli mõeldud alguses.

Ja oma arvamus on mul ka nende vanuste ning kaalude kohta, siin toimub ju tugevama poolt taandamine nõrgema kasuks.

Kui näiteks minust mitukümmend kilo raskem mees surub 10 kilo rohkem, siis ma ei lähe talle ütlema ,et kuule, ma tegelt olen ju parem kui sina, wilkinsi punktide vms alusel. Fakt on ju see ,et absoluutraskus on tal suurem kui minul , kaalugu ta või 150 kilo rohkem kui mina, milleks väänata asja, ole mees ja tunnista ,et näe ta surus 10 kilo rohkem kui mina ma pean veel vaeva nägema,et tast parem olla.

Ära karista suurt ja tugevat selle eest ,et ta on suur ja tugev, ürita ise samasuguseks saada kui tahad temast parem olla ja ausalt.

Aga otse loomulikult on see ainult minu arvamus ja mitte absoluutne tõde nii ,et ärge väga südamesse seda võtke, nagunii on ju reeglid ja mängumaa paika pandud, kuid ma loodan ,et foorumis tohib rääkida enda arvamusi vabalt.

Edu ja jaksu.

[minu arvamus]

Oled sa ise särgiga surunud?!? Sinu jutust jääb tunne, et sa ole "arvutitagarets" tüüpi inimene :) , kes ei ole ise kunagi särgiga surund aga on pahane/kade , et tesised suruvad ja saavad häid tulemusi!

PS: Ise tegelen kulturismiga ja surun alati selg vastu pinki ja sillata, aga ei tunne mingit kadedust, et minu vanune ja minu kaalus isik surub samas linnas 200kg nii õelda "abivahenditega"!

[/minu arvamus]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hull tõesti:D

Vaatan ka et mõndadel meestel on suur vimm jõutõstjate ja nende tulemuste vastu:)...point on ainult selles et kedagi ei huvita kui palju sa trennis või mingisugustel küla võistlustel tõstad...kas maika, T või öösärgis. Loevad medalid ja suurtulemused! Häbiväärne on kritiseerida mehi kes on MM-ilt tulnud medalitega...kui ise ei ole midagi saavutanud. Võin ka kirjutada et surusin eile trennis 500 kilo ja riputasin puust medali kaela...olen ma nüüd tegija?:)

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate, selle asemel, et lahmida siin - tunneks parem rõõmu teise mehe saavutustest!

Kõik, kes teevad trenni teavad, et midagi ei tule niisama. Mehed pingutavad ja saavutavad häid tulemusi, siis esimene asi mida võiks öelda on minu arust - palju õnne, ära tegid!!!

Iga teema juurde võib tuua oma arvamuse, võib tuua näiteid Kostjadest ja Johnidest, kes teevad paremini.

Mina soovin edu ja entusaiasmi kõikidele tõsistele treenijatele ja minu silmis on tegijad kõik eelpool mainitud tegijad:

Janar 300kg tõmme - väga kõva tulemus!!

Marek 210 suruda särgita - väga kõva tulemus!!

Saaremaa poisid - väga kõvad, omas elemendis on nad maailma tasemel!!

Edu kõigile ja ärme keeruta tühja koha pealt tolmu ülesse!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul ikka mingi tõsine vimm jõutõstiate vastu. raudeselt oled kunagi mõnelt mehelt wilksidega pähesaand ja nüüd elad siin seda välja. Paneme kõik maadlejad ja poksid ka ühte kaalu.

Keegi ei paista teineteisest aru saavat.

Ei ole siin mingit vimma jõutõstjate vastu. Lihtsalt argument on see, et miks peaks inimese tõstetulemus vähem lugema sellepärast, et ta kaalub rohkem. Tulemus on ju sama.

Ma saan aru, et võistluste raames on selliseid piiranguid vaja, kuna see on suhtkoht fakt, et väiksema kaalu ja pikkusega meestel on jõudu vähem. Muidugi on mehi nagu Imre Vähi, kes suudavad hämmastavaid tulemusi on kaalus ja pikkuses teha, kuid üldiselt võttes on eelis raskematel meestel.

See võtaks nagu väiksematel meestel üldse igasuguse võiduvõimaluse ära.

I get it.

Keegi ei vaidle nendele Wilksi punktidele siin räigelt nüüd vastu. Kuid need inimesed, kes siin nüüd sõna võtavad, et ma surun 2x vähem, kui see tüüp, kuid tegelikult punktide järgi olen ju tugevam on puhtlollus.

Wilksi punktidega mõõdetakse hoopis midagi muud, kui puhast jõudu. Mõõdetakse jõudu keha parameetrite järgi.

Kuid tegelikkuses ei saa nende punktidega ikka õiget arusaama paika. Loeb ikka see puhas mass mida üles lükatakse. See, et sa nüüd 10 centi lühem oled või 20kg kergem ei ole mingi vabandus. See on lihtsalt elu vingerpuss sinu arvelt, tuleb see alla neelata ja muud ei midagi. Või hoopiski seda rohkem trenni teha ja kõigele vaatamata suurematest ja pikematest üle olla. Muidugi on kõva sõna, kui väike mees teeb suuri tulemusi. Kuid ei tasu nüüd ennast ilgeks tegijaks kohe pidada. Tuleb asja rahu ja mõistusega võtta. :)

Mulle tundub, et osadel pisematel meestel on hoopis enesekindluse puudus ja panustavad seetõttu hoogsalt igasugu "punktidele", et saada tunnustust.

Mehed ärge põdege. Te surute siin kõik rohkem kui mina, kuid see ei tekita minus nüüd mingit vihahoogusid. Te teete kõvasti trenni ja tulemus on vastav. Mõttetult vaielda, kes nüüd ikkagist see kõige kõvem härg on - on selline noorte kukkede pärusmaa.

Mehed tehke lihtsalt trenni ja asi ants.

Edu kõigile...

P.S - Janar, väga kõva tulemus. Lase samamoodi edasi!

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul ikka mingi tõsine vimm jõutõstiate vastu. raudeselt oled kunagi mõnelt mehelt wilksidega pähesaand ja nüüd elad siin seda välja. Paneme kõik maadlejad ja poksid ka ühte kaalu.

Jälle uus rada, ma ei saa aru ,kas tõesti siis on nii raske mõista pointi : surumissärgga mees surub 200 kilo, sama mees ilma surumissärgita ei suru 200 kilo...

Ei ma pole pähe saanud wilkinsi punktidega ega pole ka vimma jõutõstjate suhtes, vimm, kui seda nii saab nimetada on abivarustuse suhtes ja suhtumise suhtes mis õigustab tõe väänamist.

Kusjuures selle viimase lausega olen isiklikult nõus, minuarust oleks väga hea kui igal spordialal oleks 1 parim, absoluutne meister nö ja oleme ausad nagunii pealtvaatajate tähelepanu ning fännide põhirõhk on peaaegu alati raskekaalu meestel,

kärbsed on tublid poisid aga tõsine energia käib siiski raskekaalu härgade mõõduvõtmises aga nagu ma enne juba ütlesin, see on ainult minu arvamus, ära sellega väga hoogu satu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga suurem mees võib ju ka väiksemat Wilksi punktidega võita. Minu meelest neid punkte ei arvutatud tõstetava raskuse ja kehakaalu suhte järgi, sest sellisel juhuks saaks väiksem mees alati rohkem punkte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas M.U. ja Archangel on sama tegelane?

Miks kahe erineva nime alt samasse teemasse kirjutada?

me oleme siiski kaks erinevat inimeset, mina ei tea ,kes on Archangel ja tõenäoliselt ei tea ka tema ,kes olen mina.

See, et mõnel on osad arvamused samad nagu minul ei tähenda ,et me peaks kohe üks isik olema.

ja tonn999, endiselt sa ei saa aru ,mida ma silmas pidasin. kade või kibestunud saaksin ma olla siis kui ma enda tulemusi oleks toonud võrdluseks, seda ma pole teinud, ma ju ütlesin juba ,et minu kirjutatu põhineb asjahuvilisel, kes võrdleb omavahel jõualade tulemusi ning tahab näha ausat sporti, see on minu arvamus korda veelkord, näen sa üritad irvitada ja kohati tundud olevat kas kiirustav või siis tige natuke aga muud ma soovitada ei oska kui ,et loe rahulikult tekstid läbi ja vasta oma arusaamad ka rahulikult ,ilma irvituse või nimesid panemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas M.U. ja Archangel on sama tegelane?

Miks kahe erineva nime alt samasse teemasse kirjutada?

Ok... esimest korda peetakse mind kellegiks teiseks.

Ei, mina ja M.U. ei ole sama inimene. Mul ei ole õrna aimugi, kes M.U. on. Ma tegin oma poindi, see kas see kellegi omaga kokku langes või mitte ei ole minu viga.

See, et nii mõnigi mees pooldab pigem naturaalselt jõumängu, kui et abivahenditega sporti ei ole nüüd mingi imeasi.

Isiklikult ei pooda abivahendeid selle pärast, et nii jääb tegeliku jõu olemasolu tavaoludes selgusetuks. Võib ju vaielda, et need mehed käivad ju ikkagist võistlemas ja see palju nad aluspükstes suruvad on ebaoluline.

Kuid millegi pärast kui hakatakse jõunumbritest rääkima siis tuuakse ikka võistlustelt pärit numbrid kõigile näiteks ja enamasti seda ka juhtudel, kui mehed kellega võrreldakse pole elusees kuskil võistlemas käinud ja on oma rekordi teinud kuskil jõusaalis dressides...

Ah, igal juhul vaidlema me jääksimegi.

Moded, keerake see teema lukku ära varsti. Ammuilma juba teemast mööda läinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok... esimest korda peetakse mind kellegiks teiseks.

Ei, mina ja M.U. ei ole sama inimene. Mul ei ole õrna aimugi, kes M.U. on. Ma tegin oma poindi, see kas see kellegi omaga kokku langes või mitte ei ole minu viga.

See, et nii mõnigi mees pooldab pigem naturaalselt jõumängu, kui et abivahenditega sporti ei ole nüüd mingi imeasi.

Isiklikult ei pooda abivahendeid selle pärast, et nii jääb tegeliku jõu olemasolu tavaoludes selgusetuks. Võib ju vaielda, et need mehed käivad ju ikkagist võistlemas ja see palju nad aluspükstes suruvad on ebaoluline.

Kuid millegi pärast kui hakatakse jõunumbritest rääkima siis tuuakse ikka võistlustelt pärit numbrid kõigile näiteks ja enamasti seda ka juhtudel, kui mehed kellega võrreldakse pole elusees kuskil võistlemas käinud ja on oma rekordi teinud kuskil jõusaalis dressides...

Ah, igal juhul vaidlema me jääksimegi.

Moded, keerake see teema lukku ära varsti. Ammuilma juba teemast mööda läinud...

ple kellelgi meil naturaalset jõudu..kõik me söönd kraetiine ja protiine...naturaalset sportlast plegi vict

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ple kellelgi meil naturaalset jõudu..kõik me söönd kraetiine ja protiine...naturaalset sportlast plegi vict

:)(..eeldades, et se ikka oli nali..)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ple kellelgi meil naturaalset jõudu..kõik me söönd kraetiine ja protiine...naturaalset sportlast plegi vict

Ega need ju mingid imeasjad pole, täiesti looduslikud. Kreatiini ja proteiini võib saada ka tavalistest söökidest nii palju, et neid pulbi kujul pole vaja võtta. Harilikult tarvitatakse neid pulbri kujul kuna nii on mugavam ja kiirem ja mõnikord ka odavam. Teatud kalade ja metsloomade liha sisaldab väga palju kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ple kellelgi meil naturaalset jõudu..kõik me söönd kraetiine ja protiine...naturaalset sportlast plegi vict

[/quote

Nüüd läheb küll ulmeks ? Et naturaalne sportlane oleks siis, kui vaps valku näiteks tarbiks we :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no ma olen sellist pulli oma kõrvaga kuulnud, kuidas 3 "tarka" oma vahel räägivad, et ei krt peaks ka lihast natuke kasvatama, siis teine vend ütles, et ostab proteiini ja kohe kasvab, kolmas vend hakkas kohe noomima, et mina küll oma tervist sellega rikkuma ei hakkaks ;):o:) siis läks veel jutt kreatiini peale, et kui ohtlik aine see veel on jne :)

alguses tõmbas see jutt suht kõverasse(kõverasse- väga naljakas) aga pärast hakkasin mõtlema, et äkki nad ei teinudki nalja :) ....

igatahes boloogia tunnid võiksid rohkem keskenduda inimanatoomiale, kui mingile kuramuse tõukude ja sitikate elu uurimustele..

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ple kellelgi meil naturaalset jõudu..kõik me söönd kraetiine ja protiine...naturaalset sportlast plegi vict

Kindel, et me KÕIK oleme seda värki sisse õginud, sest viimati minu mäletamise järgi pole ma kordagi kätt pannud kreatiini või valgupulbri peale ja olen üpriski kindel, et siin leidub teisigi, kes neid toidulisandeid ei tarvita:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×