Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

Konstantini ma tunnen väga hästi, ta on minu hea tutav ja ma nägin kuidas ta teeb trenni. tema rekord 500 kg

Pükste kohta võin öölda, kui ei tea midagi sellest sis parem ära utle midagi.

Konstantin ei kasuta mite mingeid spec. rihmad kui tõstab stangi.

NB1 Janar ei ole õigesti sooritanud harjutust. Kaal ei olunud fikseeritud.

Sina ja sinu Konstantin, keegi ei võistle sinu sõbraga ja sinu toodud võrdlus siin pole vajalik. Mees tegi isikliku rekordi ja see on arengus alati peamine. Näitab seda, et treeningud on mõtestatud ja õieti paika pandud. Edu nii Konstantinile kui kõigile teistele kelle vastaseks on raske raud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen tõmmet kord 7 - 10 päeva tagant. Fännan hirmsasti seda Powermani lehel olevat nn. Kanada süsteemi, kus kalkulaator arvutab siis vastavalt sinu hetkemaksile 12 nädala peale kõik seeriad ja raskused, mis tõsta tuleb, välja. Üle ühe trenni näeb see programm peale täistõmbeid ka pooltõmbed juurde, kus tõmmatakse alustelt, nii, et kangi nn. käepide või siis "toru" jookseb põlvede alt. Ütlen ausalt, neid raskusi, mis kalkulaator pooltõmbele annab, on minu arust suht utoopia ära teha. Mina tegin pooltõmbeid oma tunde ja raskuste järgi ise peale, mõnikord 8 x 8, mõnikord 10 x 5, mõnikord 6 x 6 jne. Raskus muidugi selline, et tõsiselt pingutada. Samas olen kuulnud ka räägitavat teistpidist juttu - et täistõmbed selle programmi korral utoopia ja pooltõmbed reaalselt teostatavad. Splitt oli 4 - 5 korda nädalas, tõmbel sisuliselt täitsa omaette päev, päris tavaline, et täistõmbed + pooltõmbed kokku 10 - 15 seeriat, pluss siis trapetsit sõltuvalt enesetundest 5 - 8 seeriat peale ja kõik.

Ma miskipärast arvan, et selline süsteem, läbi selliste kalkulaatorite on väga hea, kuna kui raskus on ette arvutatud, mis teha tuleb, siis sa lihtsalt pead pingutama, et ettenähtud asjad ära teha. Kes kalkulaatorit kasutab, soovitan sisestada kindlasti mitte sellist maksi, mille te kunagi korra võib - olla tõmmanud olete, vaid ikka selline maksimum, mille te iga kell, iga ilmaga ja enesetundega ära tõmbate, noh, nii enam vähem. Muidugi sööma peab palju, sama lugu on puhkusega. Iga tõmbe trenn kindlasti hea enesetundega minna ja puhanult, sest kui jõuate programmi poole peale ja sealt edasi, siis läheb asi karmiks. Samas, usun, et tõmbe maksi kasvatamiseks on suurepärane ka 5 x 5, kuid ma arvan, et vähemalt enda puhul, et tavalise, sisetunde järgi püramiidimisega ma eriti kaugele ei oleks jõudnud!!!

http://www.powerman.ee/index.php?go=news_d...amp;news_id=199

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea töö! Siia kõrvale võrdluseks oleks hea ka teada surumise ja küki rekordit. :) Ja kas nendega oled ka sama põhjalikult tegelenud viimasel ajal või siiski põhirõhk on olnud tõmbe rekordi parandamisel?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen hetkel ka selle kava järgi - eks paistab, palju sellega juurde tuleb. Eelmine kord hakkas "utoopia" pihta umbes 9-ndal nädalal, kui enam ei suutnud teha nii palju kordusi, kui kalkulaator välja arvutas. Praegu on mul tehtud vaid 2 esimest nädalat ja siiamaani on suhteliselt kerge olnud. Ma seekord mõistsin ise ka, et selle maksimumi peaks ikka sisestama sellise, mida tõepoolest iga kell ära tõmbad. Eelmine kord panin selle, mille tõmbasin oma tippvormi ajal vaid 1 korra ja rohkem pole suutnud. Loodan, et seekord läheb paremini. Eelmine kord tuli ainult 10 kilo juurde.

Ainuke jama, et pooltõmbeid ei saa ma päris põlve alt teha, kõige suurem alus (kummimatid), mida ma kasutada saan, on 8-9cm - ehk siis kang päris põlve all mul ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen päris ausalt, küki maksi ei teagi, viimane jalatrenn nädal tagasi tegin 215 kg 5 kükki, tunne oli tugev, sinna ette oli tehtud juba 4 - 5 seeriat viieseid, rinnalt surusin just täna, paar tundi tagasi 190 kg 1 x, 170 kg 3 x, 150 kg 8 x. Seega surumise rekord 190 kg, ei olegi varem nii palju surunud. Aga tõmbele keskendusin jah...viimane aasta kindlasti, eriti rõhutatult viimane pool aastat, kui innustuseks sai väikene kihlveo moodi asi. Nimelt selle 300 kg viimane tähtaeg oli jõulu laupäev, aga tuli varem. Kusjuures sisetunne oli koguaeg selline, et kui see asi tuleb siis umbes kuu aega varem ja kui ei tule, siis ei tule selle aastanumbri sees üldse. Rinda ei tee teadlikult nii rõhutatult, õigupoolest 3 viimast kuud polegi rinda praktiliselt teinud, nüüd paari kolme trenniga olen asja taaselustanud. Rinda ei teinud esiteks vasaku õla vigastuse tõttu (mis nüüdseks taastuma vist hakkab) ja teiseks on rinnalihas niigi sedavõrd suur, et ma ei saa selle rõhutatud arendamist endale lubada. Ega nüüdki - arvan, et kord nädalas 5 - 6 seeriat surumist ja selle juurde jäängi. Kükki olen ka üritanud edasi arendada ja arenenud ta ongi, kuid on fakt, et kuna tõmbele olin sedavõrd keskendunud ja kükk ikkagi teatud määral selga ka kurnab, siis selle areng ei olegi ka nii tormiline ehk olnud ja viimane kuu tõmbasin kükiga hoopis kergelt tagasi. Kuid täna mõlgutasin mõtteid, et peaks uue aasta algusest alustama "kurikuulsa" Smolovi küki programmiga.

Selle kanada süsteemi juurde ütleksin veel niipalju, et esimene kolmandik programmist on iga trenni algul esimesed kolm seeriat kümnesed, viiendast trennist alates on iga trenni kaks esimest seeriat kümnesed. Sellest ärge heituge, kes proovib. Need kümnesed annavad teile korralikult massi ja loovad tõsisteks raskusteks hea baasi, need tuleb ainult vastu pidada ja veelkord - kõvasti kõvasti süüa!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei peab talvel hakkama katsetama selliseid programme - see peaks väga hästi üldmassile mõjuma!?!

Igatahes väga kõva tulemus! Tahaks hirmsasti seda Smolovi kükiprogrammi proovida aga neli korda nädalas kükk :) - siis peab 7 korda nädalas jõukas käima, et ülejäänd keha saaks ka treenida?!?!? Igatahes usun, et see annaks kena aluse minu jalgadele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tean et kuivad on need jõutõstjad kes on väiksed poisikesed ja ei tõsta selliseid raskusi aga raskekaalu jõutõstjad kes kükivad ja tõmbavad üle 300 kilo ja suruvad üle 200 kilo pole nii kuivad kui kulturistid ikka. ma ei usu et see kuiv raigo teil sellist raskust ka tõmbab...

Kükk on mul tõesti veidi nõrk, surumises saan vaielda...trennis olen nii mõnelgi korral 200 ja yle selle suurunud. -75 eestirekord surumises 190kg, jõutõmbes olen ise yles saanud 270 kg.......ja arvestades et kaalun 75 kg on see ju päris normaaalne. vanus on alles 19;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Janar! Aga...... Selline küürus selg oli ikka vääääääga valus vaatepilt. Kuna ise olen klassikalise tõstmisega tegelenud 4 aastat ja eks ma natuke ikka jaga sellest :) Selline jõutõmme, mida sina demonstreerisid võib sulle väga valusalt kätte maksta (seekord ei juhtunud midagi aga kui ükskord läheb midagi siis kirud end vägagi kõvasti). Ma ei väida, et sa nõrk oled või midagi sellist, vaid ma lihtsalt hoiatan!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükk on mul tõesti veidi nõrk, surumises saan vaielda...trennis olen nii mõnelgi korral 200 ja yle selle suurunud. -75 eestirekord surumises 190kg, jõutõmbes olen ise yles saanud 270 kg.......ja arvestades et kaalun 75 kg on see ju päris normaaalne. vanus on alles 19;)

Khmm, noormees ole nii hea ja vasta ükskord keerutamata kui palju sa surud rinnalt! ilma surumissärgi ja ilma keha vibus hoidmata, proovi ja palun ära hakka rääkima ,et see on vigastuste ära hoidmiseks jne, hr Silbaum on siin juba piisavalt siin üritanud seletada ,et pekka-niska süsteem on igati õigustatud ja eks me varsti näeme 600 kilo surumisi ka koos hüdraulilise pressiga, loomulikult turvalisuse huvides, nii, et see selleks.

Ega ilmselt sa ei vasta mu küsimusele vaid kukud tigedalt enda süsteemi kaitsma kuid eks sa ise tegelikult tead kui palju SINA surud, 200 kilost me ei räägi eksju , ole vähemalt enda vastu aus.

Nii ja siis hr kes väitis ,et tunneb konstatini isiklikult väga hästi ja ta ei kasuta tõmbe trikood jne, ee....mees, sa näitad meile videot kus tal on see trikoo seljas? et nagu....millest sa räägid? ja konstatin on tõmmanud 500 kilo? kas sa endale aru ka annad ,et 500 kilo ei ole tõmmanud mitte ükski inimene siin Maailma ajaloos maast tõestatavalt, ma saan aru ,et tahad üle trumbata hr Rückbergi sooritust ning üritad seljatada hr Kalmuse mõistliku juttu kuid ole hea tee endale siiski selgeks mis asi on reaalne ,enne kui selle siia paiskad eks.

Kehtiv Maailmarekord , tõmbetrakside ning lisadega on Andy Boltoni nimel 1005 pounds ehk 455 kilo, kordan veel 500 kilo ei ole MITTE ÜKSI inimene mitte kunagi tõestatavalt tõmmanud.

Pooltõmbes jah, põlvede kõrguselt on rammumehed tõmmanud 500 kilo. Kusjuures selles harjutuses on rammumehed paremad kui nn "õiged" jõutõstjad.(Riku Kiri tegi juba aastal 1989 seljapäevl ka rack trenni kus tõmbas põlvede kõrguselt maksimum 500 kilo)

Savikckas tõmbas Arnold classicul kõigile koti pähe hummeri ratastega kangi tõstmises 461 kiloga, ka nendele ,kes "õiget" kangi temast maast rohkem tõstavad.

Lõpetuses veel, Janar, super tulemus ja su artikkel oli ka väga asjalik jõutõstjate ja kulturistide kohta. Omaltpoolt lisaksin veel ,et minuarust on kulturistidel Maailma parimate hulka kuuluv nn Kontrollitud Jõud, Vaatame kuidas Dorian Yates, Ronnie Coleman või Kevin Levrone teevad kaldpinki 185 kiloga, perfect tehnikaga ,eriti Dorian, super näited ilma mingi trikita.

PS! ootan huviga Saue lahtisi lamades surumisi hr Kalmuse 210 kilo eelmisel aastal oli fantastiline tulemus (Imre Vähi 170 samuti ) ja kõige kõvem tulemus , niikaua kuni te mehed ei ole võtnud endal surumissärke seljast ja läinud suruma tagumik pingil , seni on see nr 1 tulemus, ärge solvuge mu jutu peale aga tehke omad järeldused, mehed! sport peab olema aus edu ja jaksu teile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa kohe mitte mainimata jätta seda, et see 210kg on surutud tavalises All Stars-i T-reklaamsärgis :) . Rekordkatsele lasin peale panna 215kg ja selleks katseks loobusin ka sellest kehakattest. Paljas ülakeha. Oma lihased kondid ja kõõlused. ;) Katse aga ebaõnnestus kuna võtsin kangi toelt liiga hoogsalt ja 1,5 aastat tagasi saadud triitsepsi vigastus andis natuke tunda. Arvatavasti ehmatas see natuke ära sest jäin korraks mõtlema......... kas ikka. Ja näed ei tulnud, kuigi katse oli lootustandev. Arvata on , et see mu eneseuhkust natuke upitas ja seepärast ma siin ka sõna võtan. Ärge aga mind seepärast hukka mõistke, igaühel teist oleks endast natuke parem arvamus kui olete kõigi reeglite järgi surunud 210kg. Eesti tasemel ikkagi hea tulemus ju. :o

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükk on mul tõesti veidi nõrk, surumises saan vaielda...trennis olen nii mõnelgi korral 200 ja yle selle suurunud. -75 eestirekord surumises 190kg, jõutõmbes olen ise yles saanud 270 kg.......ja arvestades et kaalun 75 kg on see ju päris normaaalne. vanus on alles 19;)

wow! uskumatu! kuidas see võimalik on? ennast pole ollagi ju :)

sinu kaalus ja vanuses ma ei suruks üle saja kilo ega tõmbaks...imemees

Muudetud kasutaja talvekas250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa kohe mitte mainimata jätta seda, et see 210kg on surutud tavalises All Stars-i T-reklaamsärgis :) . Rekordkatsele lasin peale panna 215kg ja selleks katseks loobusin ka sellest kehakattest. Paljas ülakeha. Oma lihased kondid ja kõõlused. ;) Katse aga ebaõnnestus kuna võtsin kangi toelt liiga hoogsalt ja 1,5 aastat tagasi saadud triitsepsi vigastus andis natuke tunda. Arvatavasti ehmatas see natuke ära sest jäin korraks mõtlema......... kas ikka. Ja näed ei tulnud, kuigi katse oli lootustandev. Arvata on , et see mu eneseuhkust natuke upitas ja seepärast ma siin ka sõna võtan. Ärge aga mind seepärast hukka mõistke, igaühel teist oleks endast natuke parem arvamus kui olete kõigi reeglite järgi surunud 210kg. Eesti tasemel ikkagi hea tulemus ju. :o

Siin pole midagi hukka mõista, 210 kilo puhtalt ja ausalt teeks au igaühele (Soome kunagine rammumees Ilkka Nummisto ütles ,et surumisärki ei saa aktsepteerida kuna see aitab ja jutul lõpp ning kõik iga Mees ,kes surub 200 kilo, see on tõeliselt kõva näitaja) ja olen veendunud ,et kõik ,kes kangi suruvad tõsiselt on omad eesmärgid ja põhimõtteliselt igale inimesele meeldib kui tema tehtud tööd tunnustatakse ka , isegi kui see ei ole tema nn "põhitöö"

Ühe asja tahaksin parandada, kirjutasin enne kogematta Saue lahtised, tegelikult on need ikka ju Elva lahtised, igatahes edu ja jaksu Teile Mehed, kes teete asja südamega ja vanakooli põhimõtete järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wow! uskumatu! kuidas see võimalik on? ennast pole ollagi ju :)

sinu kaalus ja vanuses ma ei suruks üle saja kilo ega tõmbaks...imemees

ma vaatan,´et siin ei tohi jõutõstjad enam sõna võttagi..kui tulemused nii maha tehakse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin pole midagi hukka mõista, 210 kilo puhtalt ja ausalt teeks au igaühele (Soome kunagine rammumees Ilkka Nummisto ütles ,et surumisärki ei saa aktsepteerida kuna see aitab ja jutul lõpp ning kõik iga Mees ,kes surub 200 kilo, see on tõeliselt kõva näitaja) ja olen veendunud ,et kõik ,kes kangi suruvad tõsiselt on omad eesmärgid ja põhimõtteliselt igale inimesele meeldib kui tema tehtud tööd tunnustatakse ka , isegi kui see ei ole tema nn "põhitöö"

Ühe asja tahaksin parandada, kirjutasin enne kogematta Saue lahtised, tegelikult on need ikka ju Elva lahtised, igatahes edu ja jaksu Teile Mehed, kes teete asja südamega ja vanakooli põhimõtete järgi.

Elva lahtised on tase selge see ja 300 kg maast ei ole ka paha tulemus(õnnitlused )

Samas medal maailmameistrivõistlustelt on nagu hoopis teine tase (olgugi et reeglite järgi mis sulle ei meeldi) ja selle on sell ära toonud, asjata hüppad peale niimoodi.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elva lahtised on tase selge see ja 300 kg maast ei ole ka paha tulemus(õnnitlused )

Samas medal maailmameistrivõistlustelt on nagu hoopis teine tase (olgugi et reeglite järgi mis sulle ei meeldi) ja selle on sell ära toonud, asjata hüppad peale niimoodi.

Hmm, mul on tunne ,et me räägime natuke erinevatest asjadest hetkel...

Kes tõi medali ,millal toimunud MM-ilt? siiski pakuks huvi ,et keda sa silmas pidasid?

Aga teema mida mina tahtsin välja tuua kujunes surumissärkidest ja abivahenditest (kükis trikoo ja superpõlvesidemed ning jõutõmbes nn tõmbepüksid ja tõmbe rihmad) ning sellest ,et nendega tehtud tulemused ei kajasta mehe tõelist jõudu.

Paraku tihti kiputakse siin võrdlema raw tulemuste tegijate saavutusi ,abivahendeid kasutavate tegijatega saavutustega ja see ei ole lihtsalt aus, sest raw tulemused näitavad mehe reaalselt ja olemasolevat jõudu, abivahenditega tehtud tulemused ei näita. Kusjuures olgu ka see ära mainitud ,et surujad ei ole ka särkidega võrdses seisus, sest inimesed saavad erineva abi ntx surumisäsrkidest.

Raw surumises on võimalikult võrdse lähedane seis siiski kuigi jah, ka seal loeb kui pikad on kellegi käed , kui pikk on surumismaa jne.

Selle sama teema käigus ,kes tähelepanelikult seda luges on räägitud 19 a Raigo Kuusnõmmest ja eeldusel ,et vahepeal oli see tema ise ,kes ka kirjutas ,siis seal on toodud : et minu ametlik surumise rekord on 190 kilo ja trennis olen surunud ka 200 kilo, nii - tundub ,et ohoh see noormees on peaaegu samatugev nagu Marek Kalmus lamades surumises....Marek ju surus 210 kilo...ja otse loomulikult tekib alati võrdlusmoment kui räägitakse kilodest, eriti sellistest kilodest nagu 200 ja enam.

Aga nende kahe mehe jõud ei ole peaaegu sama surumises, tegelikult on seal tõenäoliselt väga suur vahe, hr Kalmuse kasuks oleme ausad.

Tavalises t-särgis, dressides surudes näeme me seda 190-210 kilo ainult Marek Kalmuse puhul , hr Kuusnõmme tee, ilma surumisärki kasutamata ja tagumikku pingil hoides lõppeb vägagi tõenäoliselt 140-150 kilo juures (mis pole sugugi paha tulemus). Vahe ,mis alguses tundus olevat 10 kilone on järsku kärisenud 50-70 kiloseks!!! võib olla veelgi suurem.

Nii ,et mõelge sellele just siis kui kipute tooma oma kilosid ,mis on tehtud abistavate vahenditega.

Üleüldse ma hetkeseisuga Eestis olevatest meestest kes suudaks seda 210 kilo suruda samamoodi, esimesena lööb pähe Andrus Murumets, temal on reaalne jõud ja jõutõstjatest ehk ainukesena julgeks teha panuse Kaido Leesmanni peale... (ei kujuta ette küll tegelt palju Hr Leesmann tegelikult niimoodi suudab suruda) rohkem küll praegu pähe ei tule ,kes veel võiks seda suruda, ise olen näinud kuidas Roland Mändla surub 195 kilo trennis, samamoodi t-särgi ja ilusti pingil olles, mitte imepoose võttes kehaga võimalikult kangi alla pugedes ,et surumismaa oleks minimaalne jne.

Ja ega jõutõmbes on ju sama asi, seal ülevalpool toodi kohe välja ,et noh vale tehnika ja näe Konstatin tõmbab 430 kilo...Konstatin tõmbab ilma trikoota ilmselt 70-80 kilo vähem, jõuame 350-360 juurde, mis on muidugi tohutu tulemus aga see ei ole neli sotti!!!

Kui me räägime jõust ,siis räägime ikka reaalsest jõust, kui on tulemused abivahenditega, siis tuleks juurde seletavalt panna,mina olen surunud koos surumisärgiga 200 kilo, muidu aga suudan 140 kilo suruda , vot nii.

Tänaseks kõik, olge tugevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid ilma abivahenditeta üle 200 surujaid on eestis arvatavasti veelgi. Oma silmaga olen näinud trennis 215kg surumist t-särgiga. Arvan, et ka keegi rammumeestest oleks selleks võimeline - Tarmo Mitt, võib-olla veel keegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tõmbele keskendusin jah...viimane aasta kindlasti, eriti rõhutatult viimane pool aastat, kui innustuseks sai väikene kihlveo moodi asi.

Selline küsimus veel ka, et milline oli siis parim tulemus umbes aasta ja umbes pool aastat tagasi?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, mul on tunne ,et me räägime natuke erinevatest asjadest hetkel...

Kes tõi medali ,millal toimunud MM-ilt? siiski pakuks huvi ,et keda sa silmas pidasid?

Aga teema mida mina tahtsin välja tuua kujunes surumissärkidest ja abivahenditest (kükis trikoo ja superpõlvesidemed ning jõutõmbes nn tõmbepüksid ja tõmbe rihmad) ning sellest ,et nendega tehtud tulemused ei kajasta mehe tõelist jõudu.

Paraku tihti kiputakse siin võrdlema raw tulemuste tegijate saavutusi ,abivahendeid kasutavate tegijatega saavutustega ja see ei ole lihtsalt aus, sest raw tulemused näitavad mehe reaalselt ja olemasolevat jõudu, abivahenditega tehtud tulemused ei näita. Kusjuures olgu ka see ära mainitud ,et surujad ei ole ka särkidega võrdses seisus, sest inimesed saavad erineva abi ntx surumisäsrkidest.

Raw surumises on võimalikult võrdse lähedane seis siiski kuigi jah, ka seal loeb kui pikad on kellegi käed , kui pikk on surumismaa jne.

Selle sama teema käigus ,kes tähelepanelikult seda luges on räägitud 19 a Raigo Kuusnõmmest ja eeldusel ,et vahepeal oli see tema ise ,kes ka kirjutas ,siis seal on toodud : et minu ametlik surumise rekord on 190 kilo ja trennis olen surunud ka 200 kilo, nii - tundub ,et ohoh see noormees on peaaegu samatugev nagu Marek Kalmus lamades surumises....Marek ju surus 210 kilo...ja otse loomulikult tekib alati võrdlusmoment kui räägitakse kilodest, eriti sellistest kilodest nagu 200 ja enam.

Aga nende kahe mehe jõud ei ole peaaegu sama surumises, tegelikult on seal tõenäoliselt väga suur vahe, hr Kalmuse kasuks oleme ausad.

Tavalises t-särgis, dressides surudes näeme me seda 190-210 kilo ainult Marek Kalmuse puhul , hr Kuusnõmme tee, ilma surumisärki kasutamata ja tagumikku pingil hoides lõppeb vägagi tõenäoliselt 140-150 kilo juures (mis pole sugugi paha tulemus). Vahe ,mis alguses tundus olevat 10 kilone on järsku kärisenud 50-70 kiloseks!!! võib olla veelgi suurem.

Nii ,et mõelge sellele just siis kui kipute tooma oma kilosid ,mis on tehtud abistavate vahenditega.

Üleüldse ma hetkeseisuga Eestis olevatest meestest kes suudaks seda 210 kilo suruda samamoodi, esimesena lööb pähe Andrus Murumets, temal on reaalne jõud ja jõutõstjatest ehk ainukesena julgeks teha panuse Kaido Leesmanni peale... (ei kujuta ette küll tegelt palju Hr Leesmann tegelikult niimoodi suudab suruda) rohkem küll praegu pähe ei tule ,kes veel võiks seda suruda, ise olen näinud kuidas Roland Mändla surub 195 kilo trennis, samamoodi t-särgi ja ilusti pingil olles, mitte imepoose võttes kehaga võimalikult kangi alla pugedes ,et surumismaa oleks minimaalne jne.

Ja ega jõutõmbes on ju sama asi, seal ülevalpool toodi kohe välja ,et noh vale tehnika ja näe Konstatin tõmbab 430 kilo...Konstatin tõmbab ilma trikoota ilmselt 70-80 kilo vähem, jõuame 350-360 juurde, mis on muidugi tohutu tulemus aga see ei ole neli sotti!!!

Kui me räägime jõust ,siis räägime ikka reaalsest jõust, kui on tulemused abivahenditega, siis tuleks juurde seletavalt panna,mina olen surunud koos surumisärgiga 200 kilo, muidu aga suudan 140 kilo suruda , vot nii.

Tänaseks kõik, olge tugevad!

Irw, sa ei ole ikka üldes kursis...

Jõutõstmise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel Prantsusmaal võitis kuni 100 kiloste noormeeste seas Rait Sagor kogusummaga 745 kg. Teine oli Taipei esindaja Wei-Wen Hsiao (720 kg) ja kolmas oli poolakas Bartosz Zajaczowski (453,20).

Saaremaalt pärit Sagor on esimene eestlasest maaimameister noorte klassis.

Kuni 67,5 kg poiste seas sai Alo Kauber kükkimises kolmanda koha, kuid võistlust lõpuni ei teinud.

Kuni 75 kg juunioride seas oli Raigo Kuusnõmm jõutõmbes resultaadiga 255 kg teine ja kuni 100 kg seas Rainer Raaper 312,5 kg-ga kolmas. Kokkuvõttes teenis Raaper 442,47 kg-ga seitsmenda koha. Võitis kogusumma 558,92 kirja saanud venelane Konstantin Pozdejev.

Kõik Kuressaarest :)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võitis kuni 100 kiloste noormeeste seas Rait Sagor kogusummaga 745 kg. Teine oli Taipei esindaja Wei-Wen Hsiao (720 kg) ja kolmas oli poolakas Bartosz Zajaczowski (453,20).

2. ja 3. koha vahe nii suur või kirjutasid kogemata valesti? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, mul on tunne ,et me räägime natuke erinevatest asjadest hetkel...

Kes tõi medali ,millal toimunud MM-ilt? siiski pakuks huvi ,et keda sa silmas pidasid?

Aga teema mida mina tahtsin välja tuua kujunes surumissärkidest ja abivahenditest (kükis trikoo ja superpõlvesidemed ning jõutõmbes nn tõmbepüksid ja tõmbe rihmad) ning sellest ,et nendega tehtud tulemused ei kajasta mehe tõelist jõudu.

Paraku tihti kiputakse siin võrdlema raw tulemuste tegijate saavutusi ,abivahendeid kasutavate tegijatega saavutustega ja see ei ole lihtsalt aus, sest raw tulemused näitavad mehe reaalselt ja olemasolevat jõudu, abivahenditega tehtud tulemused ei näita. Kusjuures olgu ka see ära mainitud ,et surujad ei ole ka särkidega võrdses seisus, sest inimesed saavad erineva abi ntx surumisäsrkidest.

Raw surumises on võimalikult võrdse lähedane seis siiski kuigi jah, ka seal loeb kui pikad on kellegi käed , kui pikk on surumismaa jne.

Selle sama teema käigus ,kes tähelepanelikult seda luges on räägitud 19 a Raigo Kuusnõmmest ja eeldusel ,et vahepeal oli see tema ise ,kes ka kirjutas ,siis seal on toodud : et minu ametlik surumise rekord on 190 kilo ja trennis olen surunud ka 200 kilo, nii - tundub ,et ohoh see noormees on peaaegu samatugev nagu Marek Kalmus lamades surumises....Marek ju surus 210 kilo...ja otse loomulikult tekib alati võrdlusmoment kui räägitakse kilodest, eriti sellistest kilodest nagu 200 ja enam.

Aga nende kahe mehe jõud ei ole peaaegu sama surumises, tegelikult on seal tõenäoliselt väga suur vahe, hr Kalmuse kasuks oleme ausad.

Tavalises t-särgis, dressides surudes näeme me seda 190-210 kilo ainult Marek Kalmuse puhul , hr Kuusnõmme tee, ilma surumisärki kasutamata ja tagumikku pingil hoides lõppeb vägagi tõenäoliselt 140-150 kilo juures (mis pole sugugi paha tulemus). Vahe ,mis alguses tundus olevat 10 kilone on järsku kärisenud 50-70 kiloseks!!! võib olla veelgi suurem.

Nii ,et mõelge sellele just siis kui kipute tooma oma kilosid ,mis on tehtud abistavate vahenditega.

Üleüldse ma hetkeseisuga Eestis olevatest meestest kes suudaks seda 210 kilo suruda samamoodi, esimesena lööb pähe Andrus Murumets, temal on reaalne jõud ja jõutõstjatest ehk ainukesena julgeks teha panuse Kaido Leesmanni peale... (ei kujuta ette küll tegelt palju Hr Leesmann tegelikult niimoodi suudab suruda) rohkem küll praegu pähe ei tule ,kes veel võiks seda suruda, ise olen näinud kuidas Roland Mändla surub 195 kilo trennis, samamoodi t-särgi ja ilusti pingil olles, mitte imepoose võttes kehaga võimalikult kangi alla pugedes ,et surumismaa oleks minimaalne jne.

kle tee ise mõni tulemus ära...ss akka sõna võtma....200 kilo särgiga päris hea suruda...tule ss võistlutele!!!!

kas kuusnõmmel ja kalmusel väike kaaluvahe ple v....wilsidest oled midad kuulnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, mul on tunne ,et me räägime natuke erinevatest asjadest hetkel...

Kes tõi medali ,millal toimunud MM-ilt? siiski pakuks huvi ,et keda sa silmas pidasid?

Aga teema mida mina tahtsin välja tuua kujunes surumissärkidest ja abivahenditest (kükis trikoo ja superpõlvesidemed ning jõutõmbes nn tõmbepüksid ja tõmbe rihmad) ning sellest ,et nendega tehtud tulemused ei kajasta mehe tõelist jõudu.

Paraku tihti kiputakse siin võrdlema raw tulemuste tegijate saavutusi ,abivahendeid kasutavate tegijatega saavutustega ja see ei ole lihtsalt aus, sest raw tulemused näitavad mehe reaalselt ja olemasolevat jõudu, abivahenditega tehtud tulemused ei näita. Kusjuures olgu ka see ära mainitud ,et surujad ei ole ka särkidega võrdses seisus, sest inimesed saavad erineva abi ntx surumisäsrkidest.

Raw surumises on võimalikult võrdse lähedane seis siiski kuigi jah, ka seal loeb kui pikad on kellegi käed , kui pikk on surumismaa jne.

Selle sama teema käigus ,kes tähelepanelikult seda luges on räägitud 19 a Raigo Kuusnõmmest ja eeldusel ,et vahepeal oli see tema ise ,kes ka kirjutas ,siis seal on toodud : et minu ametlik surumise rekord on 190 kilo ja trennis olen surunud ka 200 kilo, nii - tundub ,et ohoh see noormees on peaaegu samatugev nagu Marek Kalmus lamades surumises....Marek ju surus 210 kilo...ja otse loomulikult tekib alati võrdlusmoment kui räägitakse kilodest, eriti sellistest kilodest nagu 200 ja enam.

Aga nende kahe mehe jõud ei ole peaaegu sama surumises, tegelikult on seal tõenäoliselt väga suur vahe, hr Kalmuse kasuks oleme ausad.

Tavalises t-särgis, dressides surudes näeme me seda 190-210 kilo ainult Marek Kalmuse puhul , hr Kuusnõmme tee, ilma surumisärki kasutamata ja tagumikku pingil hoides lõppeb vägagi tõenäoliselt 140-150 kilo juures (mis pole sugugi paha tulemus). Vahe ,mis alguses tundus olevat 10 kilone on järsku kärisenud 50-70 kiloseks!!! võib olla veelgi suurem.

Nii ,et mõelge sellele just siis kui kipute tooma oma kilosid ,mis on tehtud abistavate vahenditega.

Üleüldse ma hetkeseisuga Eestis olevatest meestest kes suudaks seda 210 kilo suruda samamoodi, esimesena lööb pähe Andrus Murumets, temal on reaalne jõud ja jõutõstjatest ehk ainukesena julgeks teha panuse Kaido Leesmanni peale... (ei kujuta ette küll tegelt palju Hr Leesmann tegelikult niimoodi suudab suruda) rohkem küll praegu pähe ei tule ,kes veel võiks seda suruda, ise olen näinud kuidas Roland Mändla surub 195 kilo trennis, samamoodi t-särgi ja ilusti pingil olles, mitte imepoose võttes kehaga võimalikult kangi alla pugedes ,et surumismaa oleks minimaalne jne.

Ja ega jõutõmbes on ju sama asi, seal ülevalpool toodi kohe välja ,et noh vale tehnika ja näe Konstatin tõmbab 430 kilo...Konstatin tõmbab ilma trikoota ilmselt 70-80 kilo vähem, jõuame 350-360 juurde, mis on muidugi tohutu tulemus aga see ei ole neli sotti!!!

Kui me räägime jõust ,siis räägime ikka reaalsest jõust, kui on tulemused abivahenditega, siis tuleks juurde seletavalt panna,mina olen surunud koos surumisärgiga 200 kilo, muidu aga suudan 140 kilo suruda , vot nii.

Tänaseks kõik, olge tugevad!

kle mis sa targutad siin...oled ise ka mõne medali ära toonud...kas kalmusel ja kuusnõmmel väike kaalu vahe ple....wilksidest tead midagi

kui särgiga 200 surud tule ss võistlema....kõik räägivad et suruvad aga kui võistlused, ple kedagi kohal

ja sa võrdled salu poisse kes on 17-19 aastased 30 aastaste meestega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmo Mitt on minuteada surunud ka 222,5kg või oli see veidi enam. Tehtud on see aga särgiga. Muru tulemus on peaks olema ka sinnakanti. Nende meeste kehakaal on 130-140kg tuuris, mingi hetk on see olnud Mitil vist isegi suurem. Niipalju rammumeestest.

Saarema noored mehed on tublid, ütleksin isegi väga tublid ja igasuguse võrdlemise võiks tegelikult siin ära lõpetada. Ei saa lihtsalt võrrelda võrreldamatud asju. Loodan ainult seda, et Saarema noored ka 30 selt ja vanemalt veel tõsiselt treenivad ja rekordeid tõstavad. Arvestades nende vanust siis võiksid need olla maailmarekordid.

Paar päeva tagasi kui läksin trenni, plaanis oli rinnatrenn, kehakaal oli 99kg tegin järgmised seeriad:

100kg 15x, 140kg 8x, 160kg 3x, 180kg 1x, 140kg 6x. Selline on hetkeseis valmistudes klassikalise kulturismi MM-iks. 200kg-st võin ainult unistada praegu kui olen kaalus 20kg alla võtnud.

Isikliku rinnatrenni rekordid trennis on aga sellised: Kehakaal 121kg, 1 soojendusseeria 160kg 12x, 2s. 190kg 10x, 3s. 200kg 6x, (kas keegi on viimastel aastatel Eestis suutnud enamat???) 4s. 210kg 3x, 5s 230kg 1x, 6s 180kg 9x. Kaldpingi raskusi ei hakka siia panema kuna pool teemast on rinnalt surumisest.

Kui kehakaal kõikus 115 ja 118 kg vahel oli trennis tavaline max seeria 200kg 2-4x.

Lihtsalt näide kuidas mõjutab pidevalt treeniva inimese kehakaal tema jõunäitajaid ühes kõigile arusaadavas harjutuses.

Loomulikult on selle aasta augustis Vendv-i poolt trennis surutud 195kg väga kõva tulemus ja näitab otseselt mehe sisu. Kehakaal oli tal sel hetkel kui ma õieti mäletan 87-88kg.

Selle näite tõin siinkohal ära selleks, et mõningad vennad ei usu, et kulturistidel jõudu on. Vendv-i tulemus peaks seda müüti aga vast isegi kõige ilmekamalt kummutama.

Lõpetuseks: ME KÕIK OLEME VÄGA KÕVAD VENNAD( ;) ) NII RAMMUMEHED, JÕUTÕSTJAD KUI KA KULTURISTID. :) MÕNED VÄHEM MÕNED ROHKEM :o AGA LEPIME TÄNASEST KOKKU, ET EI VÕRDLE ENAM ÜKSTEISE TULEMUSI JA KINDLASTI OLEKS IGAL MEIST REAALNE PARANDADA OMA REKORDEID ÜHES VÕI TEISES TÕSTEVIISIS KUI ME SELLE NIMEL PÄEVAST PÄEVA VAEVA NÄEKS. IGAL ON AGA OMA "TÖÖ"-ALA JA ÜRITAME SEDA TEHA MAX HÄSTI NING SELLELE ALALE ETTEKIRJUTATUD REEGLITE JÄRGI.

Olge tublid kõik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×