Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

See on "Ronniesündroom" :)))). Aga on väiksem jh, olen selle ise ka avastanud. Aga arvan, et tegu ei olegi niivõrd selles, et vasak pool lihtsalt nõrgem oleks vaid aastaid 6 - 7 tagasi, ülikooliaastatel, oli mul paar aastat järjest päris karm õlavigastus, mis halvas kogu selle vasakupoole tegemisi, isegi lailihase harjutuste korral. Paar aastat selles mõttes, et algul oli kerge vigastus, puhkust ei andnud, treenisin niiöelda vigasena koguaeg edasi ja asi kulmineeruski sellega, et lõpuks ei saanud enam särke ise selga ega seljast ära. Siis lõpuks andsin treeningutes tõsiselt järgi, kuna puhtfüüsiliselt ei saanud selle vigastuse tõttu enam jätkata. Tegelikult annab see tunda siiani!!!

Kes sind sel ajal riidesse aitas panna, kui aitas? :o Käisid kõik aeg ühe särgiga, või hoopis ilma? Ok, tead ju küll, et ma ei nori.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee. tegu seekord ei olnud ju Marek Kalmusega, surujaks oli seekord Janar Rückenberg aga jah väga hea enesekindlus, kõva värk!

marek postitas esimesena selle video sellesse teemasse ,selle ütlesin,et marek nagu oleks öudusvideo siia postitanud :)

aga jah ise ka pealt ära veeretanud mönikord,kuid mitte nii suurt raskust selle oli hirmuäratav :o

muideks huvitaks selline asi,voibolla juba teemas läbi käinud,mis tulemused sul kükkimises on? et kuidagi silma ei hakanud et sellest videot oleks.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis tulemused sul kükkimises on? et kuidagi silma ei hakanud et sellest videot oleks.
...Ütlen päris ausalt, küki maksi ei teagi, viimane jalatrenn nädal tagasi tegin 215 kg 5 kükki, tunne oli tugev, sinna ette oli tehtud juba 4 - 5 seeriat viieseid...
:) Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×