Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

Mees valmistus selleks juba piiiiiiiiiiiiiiiiikka aega ja näedsa, tegi ära, isegi kuu aega varem kui lubas.

Ka üksi metsas punnides võib endale välja mõelda "vastase" mis või kes motiveerib nii pingutama.

Mõtlemisainet neile kellel pealinna saalides treeningkaaslasi kuhjaga ja kellel ei tohiks seeläbi kunagi motivatsiooni proleeme olla. Kuna ise olen treeninud aastaid samasugustes tingimustes siis tean kui raske on vahel ennast sundida, et treeningud oleksid sellised mis tõesti arengus edasi viiks. Pead looma oma fantaasia maailma kus sul on vastased keda siis alistada. Võimalik, et paljud ei saa sellest aru. Ei peagi, kuid teisiti ei ole üksi treenides võimalik häid tulemusi näidata. ÜKSI - tähendab antud juhul seda, et sa oled päevast päeva, kuust kuusse saalis kahekesi kangi ja hantlitega.

Jõudu jaksu sulle Janar 350kg alistamiseks!

http://www.youtube.com/user/Traktoryyy

Kes ei tea äkki Janarit siis ta on mees kes siin lehel on valdava osa artiklitest tõlkinud, samuti on ta tubli kulturist kes Eesti MV-ste laval tõeliselt teravat vormi näidanud.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees valmistus selleks juba piiiiiiiiiiiiiiiiikka aega ja näedsa, tegi ära, isegi kuu aega varem kui lubas.

Ka üksi metsas punnides võib endale välja mõelda "vastase" mis või kes motiveerib nii pingutama.

Mõtlemisainet neile kellel pealinna saalides treeningkaaslasi kuhjaga ja kellel ei tohiks seeläbi kunagi motivatsiooni proleeme olla. Kuna ise olen treeninud aastaid samasugustes tingimustes siis tean kui raske on vahel ennast sundida, et treeningud oleksid sellised mis tõesti arengus edasi viiks. Pead looma oma fantaasia maailma kus sul on vastased keda siis alistada. Võimalik, et paljud ei saa sellest aru. Ei peagi, kuid teisiti ei ole üksi treenides võimalik häid tulemusi näidata. ÜKSI - tähendab antud juhul seda, et sa oled päevast päeva, kuust kuusse saalis kahekesi kangi ja hantlitega.

Jõudu jaksu sulle Janar 350kg alistamiseks!

http://www.youtube.com/user/Traktoryyy

Kes ei tea äkki Janarit siis ta on mees kes siin lehel on valdava osa artiklitest tõlkinud, samuti on ta tubli kulturist kes Eesti MV-ste laval tõeliselt teravat vormi näidanud.

väga kõva, sealjuures ta on kuiv nagu kulturistid, mitte nagu jõutõstjad, jube jõud aga palju ilma rihmadeta siis läheb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Vaata siin. Konsantin Konstantinov (Läti) 430 kg. !!!!

;) õppima..... õppima...... õppima..... õppima..... õppima

99,9 %-l juhtudest on alati kusagil keegi tugevam. 300kg on tubli tulemus.

Samas oli antud videos mehel jalas nn. VÕLUPÜKSID ja neid kahte tulemust võrrelda on natuke ebaaus. Mis muidugi ei tähenda seda, et videomees ei oleks ilma kapronpüksteta Janarist tugevam, kindlasti on aga isiklikult hindan ma neid tulemusi rohkem mis ilma spetsvarustusteta tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
99,9 %-l juhtudest on alati kusagil keegi tugevam. 300kg on tubli tulemus.

Samas oli antud videos mehel jalas nn. VÕLUPÜKSID ja neid kahte tulemust võrrelda on natuke ebaaus. Mis muidugi ei tähenda seda, et videomees ei oleks ilma kapronpüksteta Janarist tugevam, kindlasti on aga isiklikult hindan ma neid tulemusi rohkem mis ilma spetsvarustusteta tehtud.

Lasteaed !!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga kõva, sealjuures ta on kuiv nagu kulturistid, mitte nagu jõutõstjad, jube jõud aga palju ilma rihmadeta siis läheb?

ple meie saali poisse näind vict...et su arust jõutõstjad pekised on...Kuusnõmm Raigo ehtne näide, kes võix ka kulturist olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügav kummardus ooo isand Zenzei Janar, Sinu alandliku õpilase poolt ;) ooda ooda, mu papud on kah juba päris tugevad, varsti jõuan järgi ;)

Muudetud kasutaja Zeff poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli tulemus! Arvestades seda et mehel oli olematu jõutõmbe tehnika ja tõmme koosnes puhtalt ainult selja jõust...jõutõstjad siiski tõmbavad suuremas osas jalgadega. Puhas selja jõud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ple meie saali poisse näind vict...et su arust jõutõstjad pekised on...Kuusnõmm Raigo ehtne näide, kes võix ka kulturist olla

tean et kuivad on need jõutõstjad kes on väiksed poisikesed ja ei tõsta selliseid raskusi aga raskekaalu jõutõstjad kes kükivad ja tõmbavad üle 300 kilo ja suruvad üle 200 kilo pole nii kuivad kui kulturistid ikka. ma ei usu et see kuiv raigo teil sellist raskust ka tõmbab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Vaata siin. Konsantin Konstantinov (Läti) 430 kg. !!!!

:) õppima..... õppima...... õppima..... õppima..... õppima

mõtetu näide ju, mis see siia puutub!? eks maailma rekord ole muidugi suurem ja neid 400+ tõmbajaid teisigi seal youtubes.

lasteaed!

pealegi janar pole jõutõstja vist pigem kulturist. ja näeb võimsam välja kui see konstantin. huvitav kuda see konstantin, millega nii palju tõmbab kui tal sellist lihast ei paista olema nagi janaril näiteks?

Muudetud kasutaja talvekas250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused Viljandist Janarile!!!

Ei saa spekuleerida, et jõutõstja tehnikat kasutades tõmbaks Ta rohkem. Igal on omad tugevad küljed ja väikesed puudused. Muidugi, Janar, kui Sa seda postistust loed, siie ehk kommenteerid seda teemat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei see tehnika ei ole sugugi nii olematu, vaadake youtubest kuidas Pudzianovski tõmbab Pekanovi vastu 410 kg, enne seda 400 kg - täpsalt sama teema, täpselt sama tehnika. Keegi ei sa seepärast veel väita, et mees tehnikast ei jaga. Võiks öelda ka, et pole ollagi. Asi lihtsalt selles, et on ilmselge, et kui raskus nii maksimaalne, siis tehnika loomulikult kannatab. Vahetult enne seda tõmbasin 280 kg ja ei mingit "kraanat", nõgusa seljaga, tehniliselt väga 5 sooritus. Ma arvan, et treeningstaazi on sedavõrd palju küll, et jagan ka jõutõmbe tehnikast üht - teist. Pealegi, kui ma selliselt oleksin 300 kg - ni välja "lõhkunud" tulla, siis ma ei kõnniks ka enam!!! Lihtsalt jah - tahe oli sedavõrd suur, suurem kui võib - olla sellest, milleks keha valmis oli!!! 300 kg alistasin teisel katsel ning võin öelda, et ei tõmmanud endal mitte midagi ära!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konstantini ma tunnen väga hästi, ta on minu hea tutav ja ma nägin kuidas ta teeb trenni. tema rekord 500 kg

Pükste kohta võin öölda, kui ei tea midagi sellest sis parem ära utle midagi.

Konstantin ei kasuta mite mingeid spec. rihmad kui tõstab stangi.

NB1 Janar ei ole õigesti sooritanud harjutust. Kaal ei olunud fikseeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja seda veel, et see on vast parim tõestus kõigile neile, kes ütlevad, et kulturistid on nõrgad!!!

Ning suured suured tänud kõigile, kes mind sel puhul on võtnud vaevaks õnnitleda, aitähh!!!

kui tihti tõmmet teed? kuidas harjutad? raskused püramiidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×