Jump to content
matti

TEIE arust tähtsaim komponent hea vormi jaoks

Recommended Posts

Hea vorm tähendab minu jaoks eelkõige madalat rasvaprotsenti.

Tüüpiline bigorektik ei söö kodunt väljas, sõbra juures või restoranis, sest — jumal hoidku! — ta ei tea ju, kui mitu kalorit või mitu grammi valku toidus täpselt on. Mõeldamatu on, et ta ei saa olla toiduvalmistamise juures ega tagada selle maksimaalset kasutegurit lihasmassi turgutamiseks!

See lõik käib minu kohta küll... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit teemas tkoorubki igivana vaidlus:kas suur aga vesisem lihasmass või väiksem aga kuivem lihasmass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea vorm tähendab minu jaoks eelkõige madalat rasvaprotsenti.

Tüüpiline bigorektik ei söö kodunt väljas, sõbra juures või restoranis, sest — jumal hoidku! — ta ei tea ju, kui mitu kalorit või mitu grammi valku toidus täpselt on. Mõeldamatu on, et ta ei saa olla toiduvalmistamise juures ega tagada selle maksimaalset kasutegurit lihasmassi turgutamiseks!

See lõik käib minu kohta küll... ;)

mina saan aru et bigorektiku eesmärk on maximaalselt suur olla (nimi ütleb ise), teisejärguline ka kuiv. sinu eesmärk aga pigem olla kuiv, suur sa vist ei tahagi olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtsaim komponent on minu jaoks minu üldine suhtumine alasse: mõõdukuse ning äärmuse vaheldumine, kus äärmusesse minnakse harva, kuid meelsasti. See kehtib nii jõu, massi, reljeefi ja kõige muu kohta, mis vähegi selles spordis leidub.

Minu ideaaliks on selline mõõdukate, kuid proportsionaalselt arenenud lihastega keha. Lihased peaksid olema erakordselt tihked ning nende massivõimsuse suhe peaks olema ülikõrge (st närvide võimekus ülikõrge). Käed, õlavöö ja reied võiksid olla kiulisemad kui ülejäänud keha ning küünarvars väljatulnud veresoontega. Kael peaks olema "nõks" kitsam peast :). Samaaegselt peab minu ideaalkehal olema super-hea koordinatsioon, veelgi parem aeroobne vastupanu igasuguse kestusega koormusele ning tagatipuks ülihea venivus. Lisaks võiksid need lihased isenesest püsida seal sellisel kujul ning keha tervis olla alati hea.

Egas ma rohkem ei tahagi oma ideaalkehalt... irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähtsaim komponent on minu jaoks minu üldine suhtumine alasse: mõõdukuse ning äärmuse vaheldumine, kus äärmusesse minnakse harva, kuid meelsasti. See kehtib nii jõu, massi, reljeefi ja kõige muu kohta, mis vähegi selles spordis leidub.

Minu ideaaliks on selline mõõdukate, kuid proportsionaalselt arenenud lihastega keha. Lihased peaksid olema erakordselt tihked ning nende massivõimsuse suhe peaks olema ülikõrge (st närvide võimekus ülikõrge). Käed, õlavöö ja reied võiksid olla kiulisemad kui ülejäänud keha ning küünarvars väljatulnud veresoontega. Kael peaks olema "nõks" kitsam peast ;). Samaaegselt peab minu ideaalkehal olema super-hea koordinatsioon, veelgi parem aeroobne vastupanu igasuguse kestusega koormusele ning tagatipuks ülihea venivus. Lisaks võiksid need lihased isenesest püsida seal sellisel kujul ning keha tervis olla alati hea.

Egas ma rohkem ei tahagi oma ideaalkehalt... irw

kael peenem peast :o:) ??? ma kyll tahax jämedamat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
piisavalt massiivne, kuid samal ajal ka reljeefne ja kindlasti proposrtioonid.

Saigi juba s6jav2eteenistus otsa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina saan aru et bigorektiku eesmärk on maximaalselt suur olla (nimi ütleb ise), teisejärguline ka kuiv. sinu eesmärk aga pigem olla kuiv, suur sa vist ei tahagi olla?

:):D Ei. Jumala eest. Suur ma olla ei taha. Peab veel uued riided ostma jne.-kellele seda jama vaja.

Ei ma lihtsalt ütlen, et kui keegi ütleb sõna "vorm", siis mulle meenub esimesena madal rasvaprotsent.Vorm kui lihaselisus või midagi sellist, ma ei mõtle, sest mul pole perioodi, kus ma (näiteks suvel) üldse trenni pikemat ega ei teeks ja siis toonus lihasest täiesti ära kaob ja lihas vähenema hakkab.

Mitte, et ma ei tahaks suur olla:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjavägi ju. Ei saa korralikult magada, trenni teha, toitumist järgida jne. Päev otsa jookse ja pumpa, kogu aeg oled väsinud ja ainult tahaks magada.

Vormi saab siin küll enamvähem hoida aga mingist kasvamisest ei saa küll rääkida. Ainuke hea asi ongi, et saab tublisti võhma ja vastupidavust juurde, sest aeroobset saab kõvasti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×