Jump to content
Baracus

Millal on õige aeg aeroobseks?

Recommended Posts

Tere

Mul on kerged probleemid südamega. Vahetevahel rütmihäird ja veidi kõrge vererõhk. Koormustest oli hea aga soovitati teha aeroobset trenni rohkem ja jõusaali püüda vältida. Sai 3 aastat ainult jõudu tehtud ilma aeroobseta nüüd pole aasta aega üldse ennast liigutanud. Aga on plaan uuesti vaikselt trenni tegema hakata.

Küsimus oleks siis kuhu panna aeroobne treening. Kas enem kesmise intensiivsusega 45 minti pikkust jõutreeningut või pärast. Selge, et ennem jõudu tuleb umbs 10 min sooja teha aga kas põhilne aeroobne treening (ca45 min pulsisagedusega 120-140) tuleks teha ennem jõuharjutusi või pärast jõuharjutusi või hoopis eraldi päeval. Rasvapõletus pole üldse oluline tähtis on et aeroobne trenn tuleks südamele kasulik. Ja üldse on plaanis nädala jooksul 3 lühikest trenni jõudu ja 3 korda aeroobset trenni(ujumine,jooks, ratas)teha.

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mul on kerged probleemid südamega. Vahetevahel rütmihäird ja veidi kõrge vererõhk. Koormustest oli hea aga soovitati teha aeroobset trenni rohkem ja jõusaali püüda vältida. Sai 3 aastat ainult jõudu tehtud ilma aeroobseta nüüd pole aasta aega üldse ennast liigutanud. Aga on plaan uuesti vaikselt trenni tegema hakata.

Küsimus oleks siis kuhu panna aeroobne treening. Kas PIGem kesmise intensiivsusega 45 minti pikkust jõutreeningut või pärast. Selge, et PIGem jõudu tuleb umbs 10 min sooja teha aga kas põhilne aeroobne treening (ca45 min pulsisagedusega 120-140) tuleks teha PIGem jõuharjutusi või pärast jõuharjutusi või hoopis eraldi päeval. Rasvapõletus pole üldse oluline tähtis on et aeroobne trenn tuleks südamele kasulik. Ja üldse on plaanis nädala jooksul 3 lühikest trenni jõudu ja 3 korda aeroobset trenni(ujumine,jooks, ratas)teha.

ennem, ennem, ennem

ennem=pigem!!!

sa tahtsid ikka enne vist kirjutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ennem, ennem, ennem

ennem=pigem!!!

sa tahtsid ikka enne vist kirjutada!

issand miks niimoodi norida kui midagi tarka pole öelda ? Mina ei julge enam üldse aeroobilist teha, sest kõik räägivad erinevat juttu: enne mitte teha et siis ei saa jõutrenni teha ja sis teine räägib et pärast mitte teha et siis põletab lihast...võta siis näpust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen nädalas korra peale jala trenni 30 minti aeroobset, pulsi ajan suht kõrgele (tean, et teen aeroobset vähe, aga üritan ennast sundida rohkemaks) Enne trenni ma ei teeks, kuna siis ei jätku enam energiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll Oldman, aga kui nii tõsine probleem, siis kindlasti panna aeroobne eraldi päevale ja peaks olema kindlasti esmane valik trenni tehes, st. et kui on valida kangi ja aeroobse vahel siis kindlasti vali viimane!

Ise teen korra nädalas võrkpalli ja lisaks vähemalt üks päev kodus veloergomeetriga. Saalis sõidan ratast, soojendus on vähemalt 10 min, aga on ette tulnud ka kuni 25 min. sõitu ja peale trenni sõidan ka, olenevalt ajalisest ressursist, vähemalt 5 min, aga püüan 10 kuni 20min sõita.

Muudetud kasutaja painkiller poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mul on kerged probleemid südamega. Vahetevahel rütmihäird ja veidi kõrge vererõhk. Koormustest oli hea aga soovitati teha aeroobset trenni rohkem ja jõusaali püüda vältida. Sai 3 aastat ainult jõudu tehtud ilma aeroobseta nüüd pole aasta aega üldse ennast liigutanud. Aga on plaan uuesti vaikselt trenni tegema hakata.

Küsimus oleks siis kuhu panna aeroobne treening. Kas enem kesmise intensiivsusega 45 minti pikkust jõutreeningut või pärast. Selge, et ennem jõudu tuleb umbs 10 min sooja teha aga kas põhilne aeroobne treening (ca45 min pulsisagedusega 120-140) tuleks teha ennem jõuharjutusi või pärast jõuharjutusi või hoopis eraldi päeval. Rasvapõletus pole üldse oluline tähtis on et aeroobne trenn tuleks südamele kasulik. Ja üldse on plaanis nädala jooksul 3 lühikest trenni jõudu ja 3 korda aeroobset trenni(ujumine,jooks, ratas)teha.

Esialgu tee aeroobset erinevatel päevadel ja edaspidi pärast jõutreeningut. Aga veel parem, kui jääd erinevate päevade juurde.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×