Jump to content
Vilps

Jalad kavast välja?

Recommended Posts

Õpin kehakultuuri, mängin korvpalli ning käin jõusaalis.

Viimasel ajal on probleeme jalgadega, mis tunduvad rasked (väsinud) ja põlved on valusad.

Eelmisel nädalal jätsin jalgade päeva kavast välja, kuna tõesti ei suutnud end jõusaali vedada. Pean tunnistama, et kuigi jalgadepäev on üks mu lemmikuid, ei suutnud ega raatsinud jõusaali minna. Olen mõelnud, et äkki peaks jalad kavast välja jätma või vähemalt sellised harjutused, mis mõjuvad reielihastele, kuna seal vaja jalgu kõverdada. Nagu all poolt olevast kavast näha, siis käin kossu trennis + võistlused ning ka kord nädalas on kohustuslik võrkpall. Ise arvan, et äkki annavad need juba mu jalgadele piisava koormuse ning sellepärast võiks jalad jõusaali kavast välja jätta, enne kui põlvede seisund hullemaks läheb.

Küsikski siin kohal teie arvamust?

Minu nädalane treening kava näeb välja selline:

Esmaspäev:

- 21-22.30 Korvpall

Teisipäev:

- 11.30-13.00 Jõusaal (rind, triitseps, kõht)

Kolmapäev:

- 14.30-16.00 Jõusaal (selg, biitseps, kõht)

Neljapäev:

- 15.30-17.00 Võrkpall

Reede:

- 12.30-14.00 jõusaal (jalad, õlg, rind)

- 20-21-30 korvpall

Laupäev:

15.00-16.30 korvpall

Pühapäev:

- Puhkus alati!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu nädalane treening kava näeb välja selline:

Esmaspäev:

- 21-22.30 Korvpall

Teisipäev:

- 11.30-13.00 Jõusaal (rind, triitseps, kõht)

Kolmapäev:

- 14.30-16.00 Jõusaal (selg, biitseps, kõht)

Neljapäev:

- 15.30-17.00 Võrkpall

Reede:

- 12.30-14.00 jõusaal (jalad, õlg, rind)

- 20-21-30 korvpall

Laupäev:

15.00-16.30 korvpall

Pühapäev:

- Puhkus alati!

on mõttet ültse teha kahte spordiala põhjalikult...? ;)

parem olex üx põhjalik ja natuke midagi muud kõrvale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+ võistlused ning ka kord nädalas on kohustuslik võrkpall.

see on tal kohustuslik korvpalli kõrvale ( mingi mu pallimäng ) See on korvpalli trenni üks osa nagu ma aru saan.

Ja kas tõesti ei saa normaalselt vastata?

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no jeerum, on ju ka kahe päeva kava olemas, saaksid ka teise vaba päeva juurde

ise tead, kas siis teed üla ja alakeha eraldi või teed mõlemal päeval mõlemat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes aitäh eelmistele kriitilistele postitustele. Tuli ka mõistus mulle nüüd pähe.

Kui aus olla, siis saingi ise aru, et kohati on trenne liiga palju, aga teen nüüd paar muudatust. Jätan kindlasti ühe jõusaali ja ilmselt ka ühe kossu trenni ära.

No paistab, et jalad saavad päris palju koormust. Voimalik, et jõua taastuda. Millest su toit ka muidu koosneb ? Voimalik, et organism saa vajalike toitaineid, et taastuda ;)

Ise usun, et toitumises pole viga...pigem on põhjus suures koormuses. Toitun olenevalt päevast 3-5 korda.

Hommikuti üldjuhul puder, 1-2 korda nädalas omlett, mõnikord veel midagi muud. Lõunal praad või salat vms, sama õhtul. Peale trenne tarbin alati süsivesikuid, kas banaan, jogurt või midagi muud. Ühesõnaga söön ENDA arust korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söögikordadel natuke liiga pikad vahed...pane hommokusöögi ja lõunasöögi vahele ka midagi, sama ka lõuna ja õhtusöögi vahele...see on minu arvamus ja mina prooviksin sedasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
söögikordadel natuke liiga pikad vahed...pane hommokusöögi ja lõunasöögi vahele ka midagi, sama ka lõuna ja õhtusöögi vahele...see on minu arvamus ja mina prooviksin sedasi.

Lõuna ja õhtusöögi vahel on kerge eine, kas jogurt, kohupiim, puuvili või midagi muud.

Samas hommiku ja lõuna vahele ei ole mul mõtet vast midagi toppida. Hommikusöök üldjuhul 8.30-9.00 paiku ning lõuna

12 paiku. Söön hommikuti piisavalt ja erilist isu seal vahepeal ei teki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×