Jump to content
Broly

peale trenni?

Recommended Posts

Pole just suurem asi spetsialist selle koha pealt, kuid olen kuulnud, et süsivesikute varusid pead uuesti täitma. Süsivesikuid on muidugi enamikust magusainetest, kuid seda poleks soovitatav. "Normaalseid" süsivesikuid saad kartulist, riisist jne. Võid vaadata "tööriistad" - "kaloriarvuti"'st järgi, millistes on süsivesikuid.

Muidu treener on mulle rääkinud, et kindlasti peab peale trenni lõppu sööma nii kiiresti, kui võimalik. Kasvõi sööd kohe peale trenni ühe banaani ning siis lähed koju ja sööd prae. Et keha vajab aminohappeid. Andrus Veerpalul olevat vaja näiteks tohutult aminohappeid hiljemalt 10 minutit pärast treeningu lõppu ning tal ei ole lihtsalt võimalik seda toiduna saada ning sööb preparaate. Seda sa muidugi ei küsinud, kuid paha vast ikka ei tee ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui eesmärk on rasvast vabaneda kas siis peale trenni sobib rohkem valku ja v2hem sysikaid ja rasva????

No peale trenni peaks ikkagi süsivesikuid sööma.Valgud ju sinu glükogeenivarusid ei täida. Võta siis juba päeva teistest toidukordadest süsivesikuid vähemaks kui et trennijärgsest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekkis üks küsimus veel... ma käin mõnel õhtul ka korvpalli mängimas... 19.30 - 21.30.. ja peale seda on ka kõht hirmus tühi.. kas siis peaks samamoodi sööma kui peale jõutrenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui eesmärk on rasvast vabaneda kas siis peale trenni sobib rohkem valku ja v2hem sysikaid ja rasva????

Charles Poliquin nii soovitab küll... Valku ja aminohappeid (glutamiin + BCAA).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×