Jump to content
DeepBass

Pikkus!

Recommended Posts

Ma olen 190cm pikk ja 88kg. 16 olin miski 187...188cm ja 72kg. Ära tunne muret kasvu pärast, kui see üle 195..197cm veel ei küündi. Paari-kolme aasta pärast hakkad meheks muutuma, siis tuleb ka piisavalt laiust juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna mõlemad vanemad on oma soo kohta pikakasvulised, siis ma kardan, et sa ei pääse üle 190 sentimeetrisest kasvust. Geneetilise valemi järgi peaksid sa sirguma umbes 195 sentimeetriseks, kuigi meil pole aimu sinu toitumise täisväärtuslikkusest ja sajast muust keskkonna tegurist. Muidugi on veel ka võimalus, et sul avaldub mingi hulk geene mõnelt lühemakasvuliselt vanavanemalt (kui selliseid üldse on), aga see tõenäosus on üsna väike.

Kardan,et su valem eriti ei ole just kõige täpsem ...;)

kuna ise olen 17 ja 184 cm...

isa 187-188

ema 182-183...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kardan,et su valem eriti ei ole just kõige täpsem ...;)

kuna ise olen 17 ja 184 cm...

isa 187-188

ema 182-183...

Kulla mees! Mingit täpset kasvuvalemit ei saagi kunagi olema, sest me ei tea ju, kuidas ja millised geenid kellegil kombineeruvad.

Ja mida need sinu numbrid peaksid meile ütlema. Oled ju alles 17, aga mehed võivad kasvada veel 21-aastaseltki. Kui sul ka rohkem eriti juurde ei tule, siis on loogiline järeldus, et kehapikkuse määravad sul suuremal määral isa geenid või üle põlve mõne vanavanema geenid või on keskkonnafaktorid olulist mõju avaldanud või on sind sünnitusmajas kellegiga lihtsalt sassi aetud või mis iganes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen 190cm pikk ja 88kg. 16 olin miski 187...188cm ja 72kg. Ära tunne muret kasvu pärast, kui see üle 195..197cm veel ei küündi. Paari-kolme aasta pärast hakkad meheks muutuma, siis tuleb ka piisavalt laiust juurde.

Ma 188 cm pikkuse juures 80 kg. Aga jah praeug olengi enda pikkusega rahul aga kardangi just seda, et äkki kasvan 195+ midagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma 188 cm pikkuse juures 80 kg. Aga jah praeug olengi enda pikkusega rahul aga kardangi just seda, et äkki kasvan 195+ midagi..

Mis sa sellest suurest pikkusest nii v2ga kardad_Teed suure lihasmassi peale ja keegi ei tule sinuga hyppama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see on. Kasvad nii palju kui kasvad.

Selle pärast ei tasu nüüd küll meelega tervist kahjustama hakata, et rohkem ei kasvaks.

Elus on suuremaidki muresid. Võta vabalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×