Jump to content
Annika Pärtel

Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Saan ma õigesti aru, et Kiivikase naine oli üks kohtunikest? Onupojapoliitika või siis hoopis abikaasapoliitika? ;)

Oli, aga nagu protokollist näha võid, hindas Otti täpselt samamoodi nagu kõik teised kohtunikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi täpselt ka ennustas? ;)

minu arust ei saanud keegi täpselt pihta ;)

Aga see pole ametlik, korraldajad ütlevad täpselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

madis173 ja Djud pakkusid mõlemad ühtemoodi:

1.Ott Kiivikas

2.Imre Vähi

3.Marek Kalmus

4.Argo Vaible

5.Valju Jagomäe

Seega esimesed 4 läksid pihta, ainukesed kellel esiviisikust 4 pihta läks. Ainult et väikeseks probleemiks on see, et mõlemad on oma postitust muutnud, mida ju teha ei tohtinud. ;) madis173 muutmisest võib veel aru saada, muutis vahetult peale postitamist (nii postitus kui muutmine 19:17), võibolla oli lihtsalt kirjaviga vms, aga Djud muutis oma postitust 3 tundi ja 12 minutit hiljem. ;) Eks korraldajad otsustavad, ma niisama oma lõbuks uurisin tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
madis173 ja Djud pakkusid mõlemad ühtemoodi:

1.Ott Kiivikas

2.Imre Vähi

3.Marek Kalmus

4.Argo Vaible

5.Valju Jagomäe

Seega esimesed 4 läksid pihta, ainukesed kellel esiviisikust 4 pihta läks. Ainult et väikeseks probleemiks on see, et mõlemad on oma postitust muutnud, mida ju teha ei tohtinud. :huh: madis173 muutmisest võib veel aru saada, muutis vahetult peale postitamist (nii postitus kui muutmine 19:17), võibolla oli lihtsalt kirjaviga vms, aga Djud muutis oma postitust 3 tundi ja 12 minutit hiljem. ;) Eks korraldajad otsustavad, ma niisama oma lõbuks uurisin tulemusi.

Mul tekkis jah väike kirjaviga kogemata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult siin teisigi, kes pakkusid päris hästi. Näiteks peeterteine ja vanderloll pakkusid kõik esiviisiku mehed õigest - aga eksisid kohtadega.

igatahes korraldajate otsus, kuhu ja kas üldse joon tõmmata võitjate ja kaotajate vahele. Tegelikult võitsime ju kõik? saime oma staare ehk paremini tundma ja veidi kaasa elada ka siis kui ise kohale ei saanud minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3788

Siin on näha võitjad. Mind millegi pärast seal ei ole, arvan, et arusaamatus. Ennustasin enne kasutajat, V.K ning tema on kuulutatud võitjaks, kuid mina mitte, milles probleem ? Postitust ei ole muutnud vms.

Parimatega scorpion666

Artikkel, millele sa viitasid, on kirjutatud 10. juunil 2007.

Teema foorumis, kus sai ennustada: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=11987

Eesti MV 2007 ennustusmängu võitjaid ei ole veel teada - vähemalt niipalju, kui mina siin ringi uurinud olen.

Seega kõik on õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3788

Siin on näha võitjad. Mind millegi pärast seal ei ole, arvan, et arusaamatus. Ennustasin enne kasutajat, V.K ning tema on kuulutatud võitjaks, kuid mina mitte, milles probleem ? Postitust ei ole muutnud vms.

Parimatega scorpion666

Üritaks ikka EKV-l ja EMV-l vahet teha ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea, laske aga ideedel tulla! Panen kõrva taha...

ma oleks ka huvitatud eelpoolmainitud särkidest

Muudetud kasutaja rait83 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige vastus oleks olnud:

1. Ott Kiivikas

2. Imre Vähi

3. Marek Kalmus

4. Argo Vaible

5. Marek Morozov

Kuna ei leidunud ühtegi ennustajat, kes oleks vastanud kõik viis absoluudi nime õigesti, siis otsustas Fitness.ee meeskond anda nn lohutusauhinna-särgi ainsale foorumlasele, kes küll muutis oma postitust, kuid vastas õigesti 4 absoluutlast. Palju õnne Djud, oma särgi saad kätte meie poest Telliskivi 51, Tallinn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna ei leidunud ühtegi ennustajat, kes oleks vastanud kõik viis absoluudi nime õigesti, siis otsustas Fitness.ee meeskond anda nn lohutusauhinna-särgi ainsale foorumlasele, kes küll muutis oma postitust, kuid vastas õigesti 4 absoluutlast. Palju õnne Djud

madis173 ennustas ju täpselt samamoodi

:)

1.Ott Kiivikas

2.Imre Vähi

3.Marek Kalmus

4.Argo Vaible

5.Valju Jagomäe

1.Ott Kiivikas

2.Imre Vähi

3.Marek Kalmus

4.Argo Vaible

5.Valju Jagomäe

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×