Jump to content
Annika Pärtel

Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Ma tänan, kuues koht sobib mulle igati. Püüan reedel kõikide meie kappide hulgas võtta selle koha mis kuulub mulle.

Samas tekib küsimus miks sina mulle kolmandat kohta pakud kui ma nii sale olen, jätaksin ju sel juhul üsna mitmed eesti kulturistid seljataha?

Teravaid elamusi soovides: Salepoiss Marek Kalmus. ;)

Selline on lihtsalt hetke Eesti seis;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Statistika siis hetkel selline.post-3807-1194510179_thumb.jpg

59 ennustaja hulgas pakuvad 58, et Ott on meeste absoluudi esiviisikus, 57, et Marek Kalmus ja Imre Vähi. Teisi pakutakse vähem.

15 ennustajat pakuvad kõige populaarsemaks järjestuseks:

Ott K

Imre V

Marek K

Indrek V

Valju J

elame näeme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutud käivad, et Vaible pidi hullus vormis ikka olema praegu, nii et ennustajad peavad paraku ikka ostma omale särgi ;-)

Sõbra ja treeningkaaslasena (aegajalt) võin kinnitada, et vorm on ikka hull küll! Põhjamaade meistrikatel põetud haigus ning sellele järgnenud nädalane haiglatuur on avaldanud positiivset mõju tema füüsisele - sellist kuivust, reljeefi ning selliseid proportsioone pole Eestimaal pärast II Maailmasõda enne nähtud! Argo on nii kuiv, et lausa tolmab! ;)

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbra ja treeningkaaslasena (aegajalt) võin kinnitada, et vorm on ikka hull küll! Põhjamaade meistrikatel põetud haigus ning sellele järgnenud nädalane haiglatuur on avaldanud positiivset mõju tema füüsisele - sellist kuivust, reljeefi ning selliseid proportsioone pole Eestimaal pärast II Maailmasõda enne nähtud! Argo on nii kuiv, et lausa tolmab! ;)

ee.. kuidas II MS ja sportlaste proportsioonid omavahel seotud on? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee.. kuidas II MS ja sportlaste proportsioonid omavahel seotud on? ;)

Otsest seost polegi, pidasin silmas ajavahemikku rohkem - 1945 ... 2007! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbra ja treeningkaaslasena (aegajalt) võin kinnitada, et vorm on ikka hull küll! Põhjamaade meistrikatel põetud haigus ning sellele järgnenud nädalane haiglatuur on avaldanud positiivset mõju tema füüsisele - sellist kuivust, reljeefi ning selliseid proportsioone pole Eestimaal pärast II Maailmasõda enne nähtud! Argo on nii kuiv, et lausa tolmab! ;)

Kui Vaible on parem kui Vähi ja pääseb oma klassist ainsana absoluudi võistlusele ning jääb seal alla ainult Otile, siis on kõik ennustajad seni puusse pannud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Vaible on parem kui Vähi ja pääseb oma klassist ainsana absoluudi võistlusele ning jääb seal alla ainult Otile, siis on kõik ennustajad seni puusse pannud. ;)

No ma ise tegin siin pisikese reveranssi Marekile ja panin Argo kolmandaks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutud käivad, et Vaible pidi hullus vormis ikka olema praegu, nii et ennustajad peavad paraku ikka ostma omale särgi ;-)

Sellisel juhul on ka Oti esikoht tugeva kahtluse all. Kui Argo vorm ikka enneolematu on siis võib homme oodata uue "kuninga" sündi. ;) Vana on ju ka hea ja tubli kuid uus........ see oleks sentsiatsioon.

Kujutan ette juba neid ajakirjade (lehtede) pealkirju. "Suvepealinnamees viis kulturismi krooni ja trooni Tallinnast Pärnusse!!!" Või "Pealinna staatus läks hiljuti tagasi küll Tallinnale, kuid kulturismipealinnaks nimetame tänasest PÄRNU!!!" ;)

Uskuge mind, homme tuleb absoluudis väga tõsine "kaklus" KUNNITIITLI pärast.

Kes veel pole otsustanud kas minna võistlusi vaatama või mitte siis viimene aeg on otsustada mineku kasuks. MITTE IGA AASTA EI LANGE KUNINGAD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×