Jump to content
Annika Pärtel

Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Särgist veel niipalju, et näha saab seda hetkel ka meie poes Telliskivi 51, Tallinn!

Väga kivt ja stiilne särk, materjal korralik, lai numbrivalik, nii et pingutage-pingutage- on mille nimel vaeva näha!

Suured mehed!!!!!! Pole mõtet ennustada, XXL särke ei ole, rääkimata XXXL-idest. Väiksed mehed aga andke tuld!

Mõni võiks mulle ka esimest kohta pakkuda, kasvõi naljapärastki. Ma nii lootusetu kah ei ole, või olen? :P:lol::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske ennustada kui paljud tegijad on ühes kategoorias aga ise siis panustaks hoopis midagi sellist! :P

1.Ott Kiivikas

2.Imre Vähi

3.Marek Marozov

4.Argo Ader

5.Valju Jagomäe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastan ainult meeste absoluudi. Noortest ja juunioridest ei tea suurt midagi ja seega ei hakka pakkuma :P

1. Ott Kiivikas (no doubt about that)

2. Imre Vähi (no doubt about that either)

3. Marek Morozov

4. Marek Kalmus

5. Valju Jagomäe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastan ainult meeste absoluudi. Noortest ja juunioridest ei tea suurt midagi ja seega ei hakka pakkuma :P

Rohkem polnud küsitudki kui absoluut! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem polnud küsitudki kui absoluut! :P

Loodetavasti selgitatakse ka noorte ja juunioride absoluut. See on samasugune absoluut kui täiskasvanutel.

Ülesande püstituses mu arust küll polnud kirjas, et ainult meeste absoluut.

Kui keegi peaks suutma noorte ja juunioride arvestuse absoluudi õigesti ennustada, siis ma olen kindel, et ka tema vääriks auhinda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas neid särke saab ainult ennustamismänuga? Ehk on võimalik neid ka kunagi hiljem tellida või võita näiteks pildi või ratemänguga?

Kui on huvi, siis võib ju mitmesuguseid särke lausa müüki panna.. andke aga teada, mis soovid on. Kui on soovi ja ostjaid, tuleb ideid ja tuleb ka kaupa teha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on huvi, siis võib ju mitmesuguseid särke lausa müüki panna.. andke aga teada, mis soovid on. Kui on soovi ja ostjaid, tuleb ideid ja tuleb ka kaupa teha ;)

Väga mega. Igatahes, kui ei õnnestu seda särki saada ennustamismänguga, siis olen selle eest normaalse särgi hinna maksma.

Teine särk, mida tahaks, oleks I Otsuse tsitaadiga: "Kui mind ei ole trennis, siis olen surnud" vms. Päris täpselt ei mäletagi.

Mingi väike partii selliseid särke peaks küll kaubaks minema, või mis, poisid? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga mega. Igatahes, kui ei õnnestu seda särki saada ennustamismänguga, siis olen selle eest normaalse särgi hinna maksma.

Teine särk, mida tahaks, oleks I Otsuse tsitaadiga: "Kui mind ei ole trennis, siis olen surnud" vms. Päris täpselt ei mäletagi.

Mingi väike partii selliseid särke peaks küll kaubaks minema, või mis, poisid? ;)

Väga hea, laske aga ideedel tulla! Panen kõrva taha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin sarnast ennustust täpselt aasta tagasi siis pakuti enamuses et Kalmus on Kiivikast parem...seekord enam ei kahtlegi keegi Oti võidus:)...isegi arvatakse et Kalmus ei pääse esi viisikusse. Kui vaadata seda Saue videot ja ka eelnevaid pilte siis Kalmuse võistluskaal ei tohiks olla 100 kilo sellise pikkuse kohta. Tema kõrval seistes võivad küll enamus ennast poisikestena tunda kuid kaugemalt vaadates on ta kõigest sale poiss kuid mitte kulturist.

Aga see on kõigest minu arvamus. Edu kõigile võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin sarnast ennustust täpselt aasta tagasi siis pakuti enamuses et Kalmus on Kiivikast parem...seekord enam ei kahtlegi keegi Oti võidus:)...isegi arvatakse et Kalmus ei pääse esi viisikusse. Kui vaadata seda Saue videot ja ka eelnevaid pilte siis Kalmuse võistluskaal ei tohiks olla 100 kilo sellise pikkuse kohta. Tema kõrval seistes võivad küll enamus ennast poisikestena tunda kuid kaugemalt vaadates on ta kõigest sale poiss kuid mitte kulturist.

Aga see on kõigest minu arvamus. Edu kõigile võistlustel!

Ma tänan, kuues koht sobib mulle igati. Püüan reedel kõikide meie kappide hulgas võtta selle koha mis kuulub mulle.

Samas tekib küsimus miks sina mulle kolmandat kohta pakud kui ma nii sale olen, jätaksin ju sel juhul üsna mitmed eesti kulturistid seljataha?

Teravaid elamusi soovides: Salepoiss Marek Kalmus. ;)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates Saue pilte, julgen küll pakkuda Kiivikat võitjaks, jalgade-käte suhe tundub parim ning ta on ka massiivseim. Teisi on küll raske pakkuda, aga proovin:

1.Kiivikas

2.Vaible

3.Morozov

4.Vähi

5.Kalmus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×