Jump to content
Bonsuna

EMV 2007 lamades surumises toimus SAUE-l.

Recommended Posts

Joker krt, magasid alguses kui mind pildistasid? :lol::D Teise korraga kui esinema tulin oli aga asi paigas. Ei ma olen rahul, sain mõned päris head pildid täna, TÄNU SULLE. Sa teinekord rüüpa kanget kohvi vahetult enne kui muskleid pildistama hakkad. :P

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis tea, sa hüppasid nii kähku läbi, et ei jõudnud aparaatigi käima. Alguses ei saanud arugi, et mida ma siis nüüd pildistama peaks - sind või lembitu kuuset taamal :lol:

Teises "roundis" üritasin jah "välgu valgust" pehmemaks, aga nati liiga tuhmiks läks :P

Varsti ka video saadaval Fitness TV-s sinu ja Oti esinemisest. Ja muidugi surumisvõistluse enda video ka. Pikk-pikk-pikk materjal. Põhimõtteliselt peaks vist kogu meeste-naiste võistlus peal olema. Seal kus suruti kahel pingil muidugi tagumine võistlus kehvemalt näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur aitäh Marekile ja Otile, kes andsid palju juurde kogu võistlusele.

Joker sina olid ka tasemel, ilma sinuta me ei teakski, mis toimus - olime ju nii hõivatud kõik!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh Marekile ja Otile, kes andsid palju juurde kogu võistlusele.

Joker sina olid ka tasemel, ilma sinuta me ei teakski, mis toimus - olime ju nii hõivatud kõik!!

Kaidole ÕNNITLUSED! Peagi see 300kg ei alistu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud ka Kaidole kutsumast loodan,et pealtvaatajad jäid rahule. Nüüd ei jää kulturistidel midagi muud üle kui kutsuda surujad oma showga kultrismivõistlustele esinema. Teadupärast on seda ka tehtud 1998a. kui ma õieti mäletan, Jari Sjöman surus 200kg 11x - see oli päris effektne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh Marekile ja Otile, kes andsid palju juurde kogu võistlusele.

Joker sina olid ka tasemel, ilma sinuta me ei teakski, mis toimus - olime ju nii hõivatud kõik!!

Palju õnne!

ETV spordiuudistes öeldi, et 260kg katset ei lugenud kohtunikud määrustepäraseks, milles see põhjus õieti oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne!

ETV spordiuudistes öeldi, et 260kg katset ei lugenud kohtunikud määrustepäraseks, milles see põhjus õieti oli?

Kui ma ei eksi, siis puusad tõusid pingilt.

// Täiendus 1:

Jah, nii oligi.

Muudetud kasutaja sigaloom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumise video on valmis ülespanekuks, eks viin homme webmasterite kätte. Loodetavasti riputavad nad selle varsti Fitness Tv-sse üles. Siis täpselt näha kes mida ja kuidas liigutas. Näha saab selle nurga alt, mida pealtvaatajad ei näinud.

Mis muud kui püsige lehel. Video ise mingi 2h pikk. Popcorn ligi ja filmi kaema.

Tegelt 2:15 sest Oti ja Mareki esinemine tuleb eraldi ja see 15 min pikk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×