Jump to content
UmbIsik

Doping hävitab sportlaste lapsi

Recommended Posts

Ega see eriti uus uudis ei tohiks olla! Kui doping kahjulik juba selle kasutajale miks ta siis ei peaks kahjulik olema väikesele inimesele kes kasvab ju temast endast, seegi ju mõjub halvasti kui lapse kuuldes ropendada, kohe hakkab külge! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes veel tähele ei pannud, siis jutt endisest DDR-st ja see mis kogustes seal söödi ja neelati, siis praegu ei tee sedasi ammu keegi. Tollal olid asjad ilma kontrollita. Ei võtaks seda artiklit eriti tõsiselt. See kui aastas tehakse 1-2 kerget kuuri, ei muuda midagi ... arstlik kontroll on vajalik. Kõik oleneb ka kui pikalt sedasi aastaid teha, siis mingi kahju tekib ikkagi. Osasid inimesi lausa ravitakse ja nad on sunnitud pidevalt end süstima ja elavad ja elavad ka lapsed.

Ma muretseks parem nende idikate pärast kes kanepit igal nädalavahetusel viina kõrvale kimuvad.

Sellest uuringust on juttu olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole sugugi nii, et dopinguga seotud mured on kusagile DDRi jäänud. On neid olnud kõikjal ja on edasi ka hetkel.

Lisaks: kuna keelatud ainetega seotu on kriminaalne, siis on kaduvväike osa "keemikutest", kellel on võimalus keelatud aineid kasutada spetsialisti käe all. Kuna keelatud ainete manustamisel abis olev arst on kurjategija, siis on küsitav tema eetika üldse ja samal ajal kohe ka "patsiendi" turvalisus.

Ja kui siis need omal käel spetsialistid oma tervise tagumikku keeravad, siis Eestis peavad tema enda lolluse ravi näol kinni maksma maksumaksjad. Spordimiljonärid, kes oma rahaga ravi eest tasuvad, on jällegi tilk meres. Ja samas need spordimiljonärid, kes kasutavad eetikavabasid arste ja suudaksid ehk oma ravi eest tasuda, tunnevad kuklas sundi saavutada ning vähetõenäoline, et nad jäävad tervist mittekahjustavate koguste juurde. Seega ma kahtlen, kas kusagil on üldse olemas mingit turvalist illegaalset steroidikuuri vms

Andrei8, räägid lisaks legaalsest ravist nende samade ainetega. Kas sa tead milline koguste vahe on näiteks steroidide manustamisel põletiku raviks ja lihasmassi plahvatuslikult kasvama panemiseks? Need koguste vahed on ikka räiged. Uurisin kunagi seda kui mu põlveliigest steroididega raviti.

Tippsportlane on tavaliselt paljude noorte iidol ja seega ei vastuta ta ainult oma tervise eest, vaid ka kaudselt nende tervise eest, kellele ta eeskuju annab. Kui noortele saadetav sõnum on "vaadake ma kasutan steroide ja näete kui tugev ja terve ma olen", siis see on minu meelest kuritegelik. Ja sportlane ei pea sugigi otse keelatud aineid propageerima, piisab nn avalikust saladusest, et antud sportlane kasutab keelatud aineid. Tipp-profikulturistide puhul ei ole see ju küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui paljusid Eestis elavaid steroide tarvitanud inimesi tead kellel on ka lapsed juba suureks kasvanud?

Kuidas nende tervis on?

Ma tean paljusid ja kõigil on tervis ok, nii lastel kui endal.

Kui arvad, et ma teemat ei valda, siis eksid.

On 2 eri asja kas tarvitada kui proff või kui asjaarmastaja ja seda mõlemat arsti kontrolli all.

Seda kas steroidid sulle kahju teevad, saab suht kenasti teada analüüsidega, k.a. elundid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõppude lõpuks on see ikkkagi igaühe enda asi,,kas tarvitab või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

matti, seadused paljudes kohtades nii ei arva. Sina isiklikult ju võid.

Andrei8, ma tean mõnda, kes on oma tervise korralikult ära rikkunud. Mõni võibolla ei saagi enam lapsi. Ma ei taha väita, et sa ei ole asjaga kokku puutunud ja et sul teistsuguseid näiteid tuua ei oleks. Mõtle lihtsalt suurema pildi peale ka. Teaduslikud uuringud ja reaalsus on ikkagi need, mis on viinud mingite ainete keelamiseni. Või sa arvad, et seda on ainult kellegi lõbu pärast tehtud? Et on vahe kui tarvitada nagu proff või asjaarmastaja. See vahe võib olla. Ma aga ei ole küll kindel, et kui paljud seda vahet suudavad teha. Rohkem = rohkem tulemusi. Kes ei tahaks rohkem? Asjaarmastajad tahavad ka rohkem. Need mõned näited, keda mina tean ei ole kindlasti tippsportlased. Ilmselgelt on mõnel inimesel võimalik ka tugevaid narkootilisi aineid nii kasutada, et ta tervis eriliselt ei kahjustu ja elu ei lagune. Siiski see ju pigem nii ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu teada ei või ju siin FOORUMIS steroididest rääkida ?!

Sa oled pisut valesti aru saanud:promoda ei tohi,maha teha võib :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel juhul kui peab lausa rääkima siis soovita mulle mõna hea steroidi ...

Üsna rumal post, aga no ok.

Steroididest rääkimine ei võrdu steroidide propageerimisega. Pigem peab rääkima nendega seotud ohtudest, et inimesed oleksid teadlikumad, millega on tegu. Paljud ained on keelatud justnimelt inimese rumaluse ja ei muu pärast. Just sinu ja sinusarnaste pärast peabki rääkima.

soovita mulle mõna hea steroidi ...
No tule mõistusele. :P Hea oleks kui sa oma mannapudru kõigepealt ära sööksid. Vaata äkki tuleb pudru alt mõmmi pilt välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekib küsimus, milleks steroide tarbida??? Iseendale tünga teha on suht mõttetu. Tean nii mõndagi tegelast, kes on näit. metakat pannud,ning tulemus tõesti vahva: paari kuuga tekkis arusaamatu vesine mass, lisaks tasuta kaasa p...ses maks jne.... Kusjuures poisid kandsid ööklubis liibuvaid särke, et põkim välja näha :P Eks see on arvatavasti madala enesehinnangu probleem, et valimatuid meetoteid kasutades "SUUR" välja näha. Muidugi see on minu arvamus, teatud juhtudel(näit. peale oppi) on steroidid õigustatud. Gregg Valentino tegi endast steroidide abil VÄRDJA, nagu Michael Jackson kirurgi noa abil... Kõik on siiski kõrvade vahel kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekib küsimus, milleks steroide tarbida??? Iseendale tünga teha on suht mõttetu. Tean nii mõndagi tegelast, kes on näit. metakat pannud,ning tulemus tõesti vahva: paari kuuga tekkis arusaamatu vesine mass, lisaks tasuta kaasa p...ses maks jne.... Kusjuures poisid kandsid ööklubis liibuvaid särke, et põkim välja näha :P Eks see on arvatavasti madala enesehinnangu probleem, et valimatuid meetoteid kasutades "SUUR" välja näha. Muidugi see on minu arvamus, teatud juhtudel(näit. peale oppi) on steroidid õigustatud. Gregg Valentino tegi endast steroidide abil VÄRDJA, nagu Michael Jackson kirurgi noa abil... Kõik on siiski kõrvade vahel kinni.

Gregg Valentino tarbib Syntholi ja see nats teine asi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägivaldur: " Lausa peab rääkima, mitte ainult ei või."

Mõistlik inimene loeb siit ridade vahelt välja sõnumi, et steroidide KAHJULIKKUSEST tuleb igal juhul rääkida, mitte teemat maha vaikida...

Ahha, Sa panid vist mööda, või ei saanud aru...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas synthol polegi steroid???

Eip,süntool on sünteetiline rasv. :lol: Kui steroidide kasutamisest veel saab aru,siis süntooli tarvitamist minu pea ei võta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
matti, seadused paljudes kohtades nii ei arva. Sina isiklikult ju võid.

Andrei8, ma tean mõnda, kes on oma tervise korralikult ära rikkunud. Mõni võibolla ei saagi enam lapsi. Ma ei taha väita, et sa ei ole asjaga kokku puutunud ja et sul teistsuguseid näiteid tuua ei oleks. Mõtle lihtsalt suurema pildi peale ka. Teaduslikud uuringud ja reaalsus on ikkagi need, mis on viinud mingite ainete keelamiseni. Või sa arvad, et seda on ainult kellegi lõbu pärast tehtud? Et on vahe kui tarvitada nagu proff või asjaarmastaja. See vahe võib olla. Ma aga ei ole küll kindel, et kui paljud seda vahet suudavad teha. Rohkem = rohkem tulemusi. Kes ei tahaks rohkem? Asjaarmastajad tahavad ka rohkem. Need mõned näited, keda mina tean ei ole kindlasti tippsportlased. Ilmselgelt on mõnel inimesel võimalik ka tugevaid narkootilisi aineid nii kasutada, et ta tervis eriliselt ei kahjustu ja elu ei lagune. Siiski see ju pigem nii ei lähe.

Lisaks siia mingi kulturisti tabava lause, mis oli midagi selles stiilis: "Paljud asjaarmastajad tarbivad rohkem steroide, kui mr olympiad, kui asi oleks ainult selles, kui palju tarbida, oleks kõik jõusaalid Colemane täis"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole sugugi nii, et dopinguga seotud mured on kusagile DDRi jäänud. On neid olnud kõikjal ja on edasi ka hetkel.

Lisaks: kuna keelatud ainetega seotu on kriminaalne, siis on kaduvväike osa "keemikutest", kellel on võimalus keelatud aineid kasutada spetsialisti käe all.

Suur vahe on see, et DDRi aegadel ei olnud teemat eriti uuritud ja samuti ei olnud info kättesaadav. Tarvitati suht umbes ja suvalistes kogustes. Eriti kehtis see isetegijate kohta, ka Arnold pani väidetavalt pidevalt, mitte kuuridena. Nüüd on igal pool põhjalikud skeemid päevade, koguste, tervist toetavate abiainete, taastustsüklite, verenäitude jms kohta.

Ja kui siis need omal käel spetsialistid oma tervise tagumikku keeravad, siis Eestis peavad tema enda lolluse ravi näol kinni maksma maksumaksjad.

Ma ei tea, kuivõrd Eestis need keelatud asjad üldse saadaval on, ja kui miskit pekkis, ei ole minu arust küll tervishoiusüsteemist mõtet erilist abi loota :lol:

Andrei8, räägid lisaks legaalsest ravist nende samade ainetega. Kas sa tead milline koguste vahe on näiteks steroidide manustamisel põletiku raviks ja lihasmassi plahvatuslikult kasvama panemiseks? Need koguste vahed on ikka räiged. Uurisin kunagi seda kui mu põlveliigest steroididega raviti.

Põhiline vahe on selles, et ühed on anaboolsed ja teised kataboolsed steroidid :D

Kusjuures legaalne ravi nende kataboolsetega võib olla väga ohtlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur vahe on see, et DDRi aegadel ei olnud teemat eriti uuritud ja samuti ei olnud info kättesaadav. Tarvitati suht umbes ja suvalistes kogustes. Eriti kehtis see isetegijate kohta, ka Arnold pani väidetavalt pidevalt, mitte kuuridena. Nüüd on igal pool põhjalikud skeemid päevade, koguste, tervist toetavate abiainete, taastustsüklite, verenäitude jms kohta.

Ma ei tea, kuivõrd Eestis need keelatud asjad üldse saadaval on, ja kui miskit pekkis, ei ole minu arust küll tervishoiusüsteemist mõtet erilist abi loota :lol:

Põhiline vahe on selles, et ühed on anaboolsed ja teised kataboolsed steroidid :D

Kusjuures legaalne ravi nende kataboolsetega võib olla väga ohtlik.

Miks ma ei ole tarvitanud anaboolseid steroide?

Esiteks ei ole ma kunagi p6denud kompleksi a la "kyll ma olen v2ike ja j6uetu"... teiseks olen ma saanud elevandiannuseid kataboolseid steroide... kuude kaupa, sest sellistest kuuridest v2ljatulek on pikaajaline. Taastumine sellest aga v6ttis aega aastaid. Haiglaravil olen ma viibinud korda korda 16.

Ma ei soovita mitte kellelegi v2givaldset sekkumist oma hormonaalsysteemi. See on 6igustatud ainult eluohtlikus situatsioonis. Kui enam miski muu ei aita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×