Jump to content
torbolents

Massilisajad ja proteiinid.

Recommended Posts

MInule on selgusetuks jäänud, mis vahe on massilisajatel ja tavalistel proteiinidel. Massilisajas on minu arusaamist mööda valgud ja vitamiinid sees.? Kumba siis on mõtekam osta, kas kreatiini ja valku eraldi või kohe massilisaja, kui eesmärgiks oleks massi kasvatamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MInule on selgusetuks jäänud, mis vahe on massilisajatel ja tavalistel proteiinidel. Massilisajas on minu arusaamist mööda valgud ja vitamiinid sees.? Kumba siis on mõtekam osta, kas kreatiini ja valku eraldi või kohe massilisaja, kui eesmärgiks oleks massi kasvatamine.

Kui kiire aine vahetusega siis soovitaks massilisajat, mul aitab see igatahes rohkem! Aga see tuleb jällegi kallim!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MInule on selgusetuks jäänud, mis vahe on massilisajatel ja tavalistel proteiinidel. Massilisajas on minu arusaamist mööda valgud ja vitamiinid sees.? Kumba siis on mõtekam osta, kas kreatiini ja valku eraldi või kohe massilisaja, kui eesmärgiks oleks massi kasvatamine.

Proteiinis on tavaliselt rohkem valku ja vähem süsivesikuid , massilisajates aga tavaliselt süsivesikuid rohkem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise väga kiire ainevahetusega. NIi, et peaksin rohkem massilisaja poole kalduma.?

Kas palju süsivesikuid pekiseks ei aja siis? Ma pole just eriline hardgainer:D Teen jõutrenni u 3-4 korda nädalas ja kickboxinguga tegelen 1-2 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ise väga kiire ainevahetusega. NIi, et peaksin rohkem massilisaja poole kalduma.?

Kas palju süsivesikuid pekiseks ei aja siis? Ma pole just eriline hardgainer:D Teen jõutrenni u 3-4 korda nädalas ja kickboxinguga tegelen 1-2 korda nädalas.

Vabandan, kui su mottest pisut valesti aru sain, kuid kui sa pole hardkainer, aga oled kiire ainevahetusega (mis enamike puhul oleks vastuoluline paljuski), siis oled sa suuresti geneetiliselt soositud tegelema kulturismiga (voi ka mone teise spordiala huvides lihasmassi kasvatama), pikalt ja/voi pidevalt pead ja keha vaevamata rasvapoletustsuklitega. Kui toesti nii, siis jaab ule sulle onne soovida ja kadedust tunda.

Lisamata jai vastus sellele, mida teada taheti: peaksid toesti massilisaja poole kalduma.

Muudetud kasutaja prussak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×