Jump to content
margus1994

millal peaks

Recommended Posts

mul on siis küsimus et millal peaks fitnessiga alustama et kunagi ikka maailma tase kätte saada. kas siis peaks juba nooremalt alustama. huvitav kui vanalt coleman ja cutler ja teised sellised paremad alustasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on siis küsimus et millal peaks fitnessiga alustama et kunagi ikka maailma tase kätte saada. kas siis peaks juba nooremalt alustama. huvitav kui vanalt coleman ja cutler ja teised sellised paremad alustasid.

Mida varem seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, päris 10 - 12 aastaselt ei tasuks, eeldan, et mingi puberteedi ea lõpus võiks alustada jõusaali treeningutega .

1 aasta elama asja sisse, siis vaikselt toitumist jms piirama hakata . Siit sulle väike mõttetera, Kulturism pole see, et sa sööd pulbreid ja oled suur ja tugev mees - see nõuab palju vaeva ja pingutusi.

Soovin edu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kutleripoisist olen näind pilte, kus ta oli juba 17selt lai nagu meie praegused kulturistid

Üldiselt ma arvan et nii 16-17 oleks normaalne, hormoonid mässavad ja nii

aga enne seda soovitaks teha mõnda muud ala, ujumine näiteks treenib hästi ülakeha, rattasõit alakeha

et kui hästi varakult tahta alustada siis võiks juba oma nõrkusi analüüsida ja vastavalt kergejõustikuga eeltööd teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on siis küsimus et millal peaks fitnessiga alustama et kunagi ikka maailma tase kätte saada. kas siis peaks juba nooremalt alustama. huvitav kui vanalt coleman ja cutler ja teised sellised paremad alustasid.

ega nemad ainult hea geneetika ja kõva trenniga selliseks pole saanud, natuke keemilisi abivahendeid ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×