Jump to content
murelik

Põhjalikumalt toitumisest

Recommended Posts

Tänud Oldman:) Aga palju päevane kaloraaz võiks olla? Trenni teen 2-4 korda nädalas (jõutrenn).

2200 - 2300 kcal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TSITAAT(OldMan @ 7 Nov 2007, 11:55) *

Valgud:rasvad:süsivesikud vastavalt 25:35:40, sõltub muidugi ka füüsilisest koormusest.

Ma ei saa sellest vahekorrast aru, mis ühikutes see olema peab?

Protsendid päevasest üldkaloraažist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2200 - 2300 kcal.

Ma siin pusserdanud oma tabeliga (kcal,grammid, sv, rasvad, valgud, % jne) juba pool päeva ja ikka ei saa oma menüüd kokku. Keegi aidata eo taha :P)))))))?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siin pusserdanud oma tabeliga (kcal,grammid, sv, rasvad, valgud, % jne) juba pool päeva ja ikka ei saa oma menüüd kokku. Keegi aidata eo taha :lol:)))))))?

Ma aitaksin küll, aga ma ei tea, mida su külmkapp sisaldab. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma aitaksin küll, aga ma ei tea, mida su külmkapp sisaldab. :P

see 2200 kcal kohutab mind :lol:)))))))))) ma siiani läbi ajanud nii 1000 kcal ringis, kui just pizza või mäki aeg pole olnud :D))))))

aga

hommikul: ikka paar muna söön, viilu jassi leiba, viil juustu või sinki ,tomat,kurk

lõunaks: kana või kala või lihaviil ja juurviljad,õun

enne trenni: olen söönud väikse karbi tuunikala

õhtul: kodujuustu või liha, kana,kala, tomat,kurk, õun

ja vett joon muidugi palju....oma 3 l päevas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see 2200 kcal kohutab mind :P)))))))))) ma siiani läbi ajanud nii 1000 kcal ringis, kui just pizza või mäki aeg pole olnud :lol:))))))

aga

hommikul: ikka paar muna söön, viilu jassi leiba, viil juustu või sinki ,tomat,kurk

lõunaks: kana või kala või lihaviil ja juurviljad,õun

enne trenni: olen söönud väikse karbi tuunikala

õhtul: kodujuustu või liha, kana,kala, tomat,kurk, õun

ja vett joon muidugi palju....oma 3 l päevas

Kaalu need toiduainete kogused köögikaaluga ära, siis saad täpselt teada, palju sööd. Hinnanguliselt tundub, et häid rasvu on vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalu need toiduainete kogused köögikaaluga ära, siis saad täpselt teada, palju sööd. Hinnanguliselt tundub, et häid rasvu on vähe.

kaalun koguaeg :P

tänase päeva söök kokku näib selline 1364 kcal.

valku 104,3 30,6%

süsivesikuid 84 24,6%

rasvu 63,9 42,2%

teie ütlesite, et oleks tore,kui need % saaks 25:35:40

ja seda ma pusserdan ja ei saa kuidagi......nagu üks suur hunnik õnnetust siin.

Mis häid rasvu ma peaks juurde võtma ja millal......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalun koguaeg :P

tänase päeva söök kokku näib selline 1364 kcal.

valku 104,3 30,6%

süsivesikuid 84 24,6%

rasvu 63,9 42,2%

teie ütlesite, et oleks tore,kui need % saaks 25:35:40

ja seda ma pusserdan ja ei saa kuidagi......nagu üks suur hunnik õnnetust siin.

Mis häid rasvu ma peaks juurde võtma ja millal......

Kas arvutustes mingit viga ei ole?

60 kg kaaluva naise BAV peaks olema 1340 - 1380 kcal, see kaloraaž on vajalik ainult elus püsimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Protsent on ühik arvulise suhte väljendamiseks murdarvuna 100st. Protsendi ühikuks kasutatakse sümbolit "%", mida nimetataksegi protsendimärgiks.

Sõna "protsent" tähendab sõna-sõnalt 'saja kohta'. Näiteks on 55% väärtuselt võrdne murdarvuga 55/100 ning kümnendmurruga 0,55.

Oi, kas selline asi ka on olemas....irw, ma ei saanud hetkelisest suhtest aru. Protsendi tähendust ma tean....Iseasi, kuidas Sinu mõistus minu küsimust defineeris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas arvutustes mingit viga ei ole?

60 kg kaaluva naise BAV peaks olema 1340 - 1380 kcal, see kaloraaž on vajalik ainult elus püsimiseks.

ei ole viga ;) sinna kanti mul see söök jääb tavaliselt....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks?

Ma olen järginud tsoonidieeti koos Fredi toitumissoovitustega mingid päevad, kaal on langenud, kas ma ka eesmärgi saavutan, paistab tulevikus aga enesetunde üle ma ei kurda. On jah võimalik, et midagi valesti tehakse, liiga vähe söömine, liigne valgu söömine või kui liiga vähe süsivesikuid süüa(atkinsi dieedis on süsivesikuid 10%).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui hommikul on kõht nii tühi ja tunned vastupandamatut vajadust süüa süsivesikuid, et tühje glükogeenivarusid laadida, siis järelikult pole peale trenni korralikult laadinud?Kui ma jälle millestki valesti aru saan või valesti väljendun, ärge siis näkku lööge... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui hommikul on kõht nii tühi ja tunned vastupandamatut vajadust süüa süsivesikuid, et tühje glükogeenivarusid laadida, siis järelikult pole peale trenni korralikult laadinud?Kui ma jälle millestki valesti aru saan või valesti väljendun, ärge siis näkku lööge... ;)

Võib-olla eo söönud eelmisel päeval piisavalt. Mul endal samuti olnud, kuid võtan siis vett või puhast rohelist teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla eo söönud eelmisel päeval piisavalt. Mul endal samuti olnud, kuid võtan siis vett või puhast rohelist teed.

Ka minul juhtub vahel nii,kui pole õhtul normilt süüa saanud,mina lahendan probleemi tavaliselt purgi kondenspiimaga. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka minul juhtub vahel nii,kui pole õhtul normilt süüa saanud,mina lahendan probleemi tavaliselt purgi kondenspiimaga. ;)

Palju õnne ;) Selliselt töötad sa isegi vastu OMA eesmärkidele (suur lihasmass).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne ;) Selliselt töötad sa isegi vastu OMA eesmärkidele (suur lihasmass).

Kuidas siis nii_

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui hommikul on kõht nii tühi ja tunned vastupandamatut vajadust süüa süsivesikuid, et tühje glükogeenivarusid laadida, siis järelikult pole peale trenni korralikult laadinud?Kui ma jälle millestki valesti aru saan või valesti väljendun, ärge siis näkku lööge... :)

Järelikult treenid ebanormaalselt palju, kui õhtuse täisõgimiseta on hommikul selline tunne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×