Jump to content
4Qlimax

Kickbox Tartus.

Recommended Posts

Kuna on tekkinud mõningane huvi võitluskunstide vastu ja sooviks natuke huvitavamat moodust enda vormis hoidmiseks, siis siit küsimus:

Kas 20 aastasel on kickboxi algajate rühma / elustreening.ee baaskursusele minna liiga hilja?

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna on tekkinud mõningane huvi võitluskunstide vastu ja sooviks natuke huvitavamat moodust enda vormis hoidmiseks, siis siit küsimus:

Kas 20 aastasel on kickboxi algajate rühma / elustreening.ee baaskursusele minna liiga hilja?

Ei usu, et liiga hilja. Ise käisin Klanis ja seal poleks see hilja. Aga võta ühendust treeneriga (seal lehel vast kontaksandmed olemas ikka) ja küsi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi vana Klanni olija. Seal oli asi päris tasemel. Algajale soovitaks ka teinegi algaja kõrvale/kaasa võtta ning hakata omavahel harjutama. Sest algaja vs. teised... Sel juhul saab algajal raske olema.

Ausalt öeldes piisas mulle 2 korrast kickboxist nädalas, samas sõin praktiliselt kõike ning kaal vaikselt langes ning lihased väheke paisusid ning vastupidavus suurenes oluliselt. Muidu käiks seal edasi, kui vigastuse tõttu enam ei saa.

Vanusepiirangust pole seal juttugi, võid olla nii noor kui vana, kui ikka ei oska, tasuks algajate grupiga ikka liituda.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elustreeningu baaskursusele pole kunagi liiga hilja minna:) Vanimad tegijad on olnud 40 alla ja üle. Noorimad on 15-16.

Ise alustasin 20'selt nende aladega.

Mina olen siis see , kes peamiselt neid baaskursuse treeninguid õpetab:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×