Jump to content
urmastamm

Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

Recommended Posts

hei . kuhu peaks pöörduma et saada omale söömis kava ,et saada profesionaalset nõu .

Soov oleks saada lahti rasvast mis on rinnal ja kõhul.

Eriti häirib rasv rinnal.Kummardudes on rinnad lödevad nagu rasv oleks kadunud aga nahk lottendab :D midagi sellist

Muidu keha indeks või see mis pikkuse ja kaaluga koos arst arvutas oli 22 ja väga hea ütles.Muidu olen 184 ja 77 kg

Ehk aitate tänud .......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiskava saad siit samalt lehelt. Tööriistad-webtrainer.

Ega sa pole kõvasti kaalu kaotanud? Kas sul on see hiljuti tekkinud või on pikka aega?

no hilja aegu hakkasin tähele panema ja häirima see....päris järsku pole kaal on kõikunu nii 74-77

kuigi tundub mulle et olen suhteliselt kõhnemaks jäänud.

JA vaatasin seda webtrainer seal on ju jõusaalis käijale mõeldud ma tegele rohkem selliste aladega nagu Wushu.Wing tsun ja akrobaatika

Pole selline jõusaali hunt noh selles mõttes et ma käin jõusaalis aga mitte selles eesmärgiks et kasvatada lihas massi......

Mure täitsa suur söön ka vähe rasva.....ube , makaroonid, spakettid jne.....aga raha seab omad piirid ......lõhet ja kana rinda ei jõua osta kuna olen õppilane ja elan ühiselamus.....

Muudetud kasutaja urmastamm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähe rasva toidus = palju süsivesikuid toidus = palju insuliini organismis, palju rasva taljel = testosterooni aromatiseerumine, palju rasva rinnal ja reitel.

Ehk su keha siis naisestub ning ka rinnavähi oht on tulevikus olemas...

Mida teha:

*teraviljatoidud ja magus menüüst välja, mille asemele naturaalsed rasvad (siia ei kuulu taimeõlid, v.a. oliiviõli)

*palju värsket juur- ja köögivilja

*hoiduda trans-rasvadest, aspartaamist ning lõhna ja maitsetugevdajaid sisaldavatest toiduainetest nagu katkust

*kalaõli 3x päevas

*rohelise tee ekstrakt 2xpäevas

*jõutreening

*palju magada

*hoida eemale olmekeemiast

*hoiduda siin saadavatest toitumiskavadest, mis on süsivesikurikkad

Lihtsamalt seletada enam ei saa...

Muudetud kasutaja Fred Antson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ununes vaata et kõige tähtsam - sellise juhtumi korral on keelatud igasugune alkohol! Valik on sinu!

kaua ta seda umb täitma peaks?et rinnad ,kõht,teljed rasvast lahti saaks?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaua ta seda umb täitma peaks?et rinnad ,kõht,teljed rasvast lahti saaks?:D

Sellist vastust anda on võimatu!

Oleneb, kui palju kulutada on vaja, oleneb geneetikast, oleneb füüsilisest koormusest ja toitumisest veel uuesti.

Olen aga ise tõestuseks, et Fredi soovitused on väga hästi töötavad ning kõhu tühjust ega energiapuudust mina pole süsivesikuvaesel programmil tundnud. Power on trennis hea ja enesetunne super.

Sellele lisaks kaovad kilod nagu niuhti! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist vastust anda on võimatu!

Oleneb, kui palju kulutada on vaja, oleneb geneetikast, oleneb füüsilisest koormusest ja toitumisest veel uuesti.

Olen aga ise tõestuseks, et Fredi soovitused on väga hästi töötavad ning kõhu tühjust ega energiapuudust mina pole süsivesikuvaesel programmil tundnud. Power on trennis hea ja enesetunne super.

Sellele lisaks kaovad kilod nagu niuhti! :(

Nii ta on, tanud F. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no reitele ei kogune rasva ja naiseks ka ei hakka muutuma.

Nagu aru saan on kõik kinni söögis.Kuidas oleks see toiduaine valik menüüs.....

1. makaroon , spagettid , karahelbe puder .

2.punane uba , ananass , porgand .

rohkem ei oska öelda kanna rinna ostmiseks pole nagu raha :D

ja kuidas siis teha aeroopset treeninkut et kulutada rasva mitte lihaseid.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt urmastamm, kus koolis sa õpid??? No kuidas on võimalik NII valesti kirjutada? Kui ise ei oska kirjutada, lase kellelgi ühikast üle vaadata, enne kui saadad! JUBE on lugeda!

Edu keeleõpingutel!

P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt urmastamm, kus koolis sa õpid??? No kuidas on võimalik NII valesti kirjutada? Kui ise ei oska kirjutada, lase kellelgi ühikast üle vaadata, enne kui saadad! JUBE on lugeda!

Edu keeleõpingutel!

P.

Võib olla on tegemist düsgraafikuga? Üldiselt ära lahmi enne kui tausta ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib olla on tegemist düsgraafikuga? Üldiselt ära lahmi enne kui tausta ei tea.

Aga foorum on läbi käidav koht ja Õigekirja peab iga Eesti kodanik oskama, et soovitatav oleks normaalselt kirjutama hakata . Ültse, kui õigekirja ei oska, abi ka siis ei saa - vjso .

Ontopic / Tee trenni, ära söö liiga pekist liha ja üle ültse rämpstoitu . Valitud piirkond kus soovid rasva vähendada, sinna piirkonda peaksid rohkem aeroobset tegema, rohkem lisada hetkel pole .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga foorum on läbi käidav koht ja Õigekirja peab iga Eesti kodanik oskama, et soovitatav oleks normaalselt kirjutama hakata . Ültse, kui õigekirja ei oska, abi ka siis ei saa - vjso .

Leidsin siit lausest 2 viga. Mina küll ei julgeks kellegi õigekirja all väga kõva häälega nuriseda, kui pole ise 100% kindel, et ei või eksida. Ja kui nuriseksingi, siis loeksin enda kirjutatud teksti vähemalt 3 korda enne postitamist läbi.

Muudetud kasutaja Angel-liis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga foorum on läbi käidav koht ja Õigekirja peab iga Eesti kodanik oskama, et soovitatav oleks normaalselt kirjutama hakata . Ültse, kui õigekirja ei oska, abi ka siis ei saa - vjso .

Leidsin siit lausest 2 viga. Mina küll ei julgeks kellegi õigekirja all väga kõva häälega nuriseda kui pole ise 100% kindel, et ei või eksida. Ja kui nuriseksingi siis loeksin enda kirjutatud teksti vähemalt 3 korda enne postitamist läbi.

Sa ei lugenud vist kordagi, sest Sinu kommentaaris puuduvad kaks koma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga foorum on läbi käidav koht ja Õigekirja peab iga Eesti kodanik oskama, et soovitatav oleks normaalselt kirjutama hakata . Ültse, kui õigekirja ei oska, abi ka siis ei saa - vjso .

Ontopic / Tee trenni, ära söö liiga pekist liha ja üle ültse rämpstoitu . Valitud piirkond kus soovid rasva vähendada, sinna piirkonda peaksid rohkem aeroobset tegema, rohkem lisada hetkel pole .

pekine liha ja rämpstoit ?

kuidas neid võrrelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei lugenud vist kordagi, sest Sinu kommentaaris puuduvad kaks koma...

Kusjuures lugesin rohkem kui kolm. Komadega mul alati probleem olnud ja nendega pole nii lihtne, et lähed otsid internetist kuidas õigesti on. Ja kui te tähele olete pannud siis ma väga tihti ei nurise ka teiste inimeste kirjavigade pärast, kuna tean, et teen ka ise neid. Eelmises kommentaaris oligi rõhk pigem sellel kui kirjavigadel. Vabandan nende kahe komavea pärast mis Teie silma "kriipisid". Üritan ennast parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on paar küsimust, Fred:

1) Millisel kujul ja kust saab rohelise tee ekstrakti?

2) Kui suurt rõhku tuleb pöörata jõutreeningu kõrvalt aeroobsele treeningule antud toitumisprintsiipe silmas pidades?

3) Süsivesikud on toidulaualt peaaegu tõrjutud. Kas peale trenni valgusheik on siiski koos süsivesikutega?

4) Ilma naljata - kas süda pahaks ("läikima") ei lähe nii palju rasva süües? Kui läheb, siis kuidas sellega kõige efektiivsemalt võidelda?

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4) Ilma naljata - kas süda pahaks ("läikima") ei lähe nii palju rasva süües? Kui läheb, siis kuidas sellega kõige efektiivsemalt võidelda?

Tänud ette!

Algul hakkab küll süda "läikima", kui suure koguse rasvu sööd, aga hakka suurendama rasva kogust järk-järgult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on paar küsimust, Fred:

1) Millisel kujul ja kust saab rohelise tee ekstrakti?

2) Kui suurt rõhku tuleb pöörata jõutreeningu kõrvalt aeroobsele treeningule antud toitumisprintsiipe silmas pidades?

3) Süsivesikud on toidulaualt peaaegu tõrjutud. Kas peale trenni valgusheik on siiski koos süsivesikutega?

4) Ilma naljata - kas süda pahaks ("läikima") ei lähe nii palju rasva süües? Kui läheb, siis kuidas sellega kõige efektiivsemalt võidelda?

Tänud ette!

4. Ei läigi ta sul midagi, kuna süsikaid sööd vähe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4. Ei läigi ta sul midagi, kuna süsikaid sööd vähe ;)

Mul esimesed paar päeva oli küll ikka väga solk olla, aga siis läks üle ja enam pole enesetundel häda midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures lugesin rohkem kui kolm. Komadega mul alati probleem olnud ja nendega pole nii lihtne, et lähed otsid internetist kuidas õigesti on. Ja kui te tähele olete pannud siis ma väga tihti ei nurise ka teiste inimeste kirjavigade pärast, kuna tean, et teen ka ise neid. Eelmises kommentaaris oligi rõhk pigem sellel kui kirjavigadel. Vabandan nende kahe komavea pärast mis Teie silma "kriipisid". Üritan ennast parandada.

Komadega on tegelikult lihtne...

Koma v6i komadega eraldatakse:

1) j2rellisand: Arnold, majayhistu esimees, kiitis meid;

2) omaduss6nalised j2relt2iendid: 15-aastane noormees, sportlik, muusikalembene, soovib tutvuda omaealise neiuga;

3) koondlause korduvad liikmed omavahel: Tallinn, Tartu, P2rnu, Narva ja Kohtla-J2rve on Eesti suurimad linnad;

4) rindlause osalaused yksteisest: Joel maalis, Martin voolis, Enel laulis;

5) p6imlause osalaused yksteisest: See, et sa suitsetama hakkasid, pole kyll m6istlik tegu, olgugi et ka su isa seda teeb;

6) otsekohene v2itlause talle j2rgnevast saatelausest ("Mina arvan teisiti", v2itis Valmar.), aga ka saatelause otsek6ne keskel: "Mina arvan teisiti, " v2itis Valmar, "ja h22letan vastu." ;

7) igasugused kiilud, sh yte ja hyyund: Seda ylekohut, r22gitakse, nad niisama ei j2ta. Sina, Markus, kirjuta kohe avaldus. Oh h2da, meil pole ju kirjavahendeid k2ep2rast! ;

8) m6ned lauselyhendid: Mart, s6rm pysti, hoiatas k6iki.

9) lauselaiendid muidugi, m6istagi, t6tt 8elda, teadagi, muide jt siis, kui nad on lause algul ja neile ei j2rgne vahetult 8eldisverb: Muidugi, sellega olime k6ik n6us (vrd muidugi olime sellega k6ik n6us);

10) s6naga nagu algav loetelu (nagu, n2iteks) : M6ned neiud, nagu Merike, Kristel ja Viivi, j2id klassi6htule tulemata;

11) nimetavaline kohanimi kuup2evast: Tartu, 25. m2rts 2000, aga Tartus 25. m2rtsil 2000;

12) esikohale t6stetud perekonnanimi j2rgnevast eesnimest: Jalakas, Priit;

13) kymnendmurru t2is- ja murdosa: 23,76.

Ja kogu muusika! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×